Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (62) összesen
Like Tree38Likes

Téma: A PokerStars bevezette az All-In Cashoutot

  1. #51
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2019. 09. 09.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    run it twice ingyé' van, az nem elég?
    Azert kozel sem azonos a ket dolog, mar csak azert sem, mert a run it twice az aktualis ellenfeledtol is fugg, multiway potban meg meg kevesebb ra az esely, hogy mindenki elfogadja.

  2. #52
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így 10 hónappal az eredeti kommentem után, átértékeltem a tapasztalataimat és bár az 1% még mindig sok, heavy grindereknek tényleg csak extra rake, azonban ez az 1% valójában annak az ára, hogy ne emésszen fel a variancia, kiegyensúlyozottabb állapotban lehessen játszani. Rendszeresen, de hobbiból játszóként én megszerettem a feature-t és nekem kevésbé fáj az extra rake, mint 5 zsinórban elvesztett 70-30 száz leosztás alatt, ami érezhetően ki tud zökkenteni, még ha tudom is, hogy nem kellene.
    Igen egy elvesztett 80/20 szerintem nekem is többet kivesz mint 1% mert feldúlja a harmóniámat, szóval még EVben is megéri. Ha meg hobbista vagy, és az örömért játszol még inkább OK. Sajna a Unibeten nincs, pedig amilyen mezőny van ott kéne a legjobban.

  3. #53
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Engem elkapott egy up swing miközben állandóan kikértem. Fele annyit nyertem miatta!

  4. #54
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen egy elvesztett 80/20 szerintem nekem is többet kivesz mint 1% mert feldúlja a harmóniámat, szóval még EVben is megéri. Ha meg hobbista vagy, és az örömért játszol még inkább OK. Sajna a Unibeten nincs, pedig amilyen mezőny van ott kéne a legjobban.
    Addig örülj amíg nincs ilyen funkció!!
    Nincs attól idegesítőbb mikor a fish kivásárolja magát és lemákol. A pénz eltűnik az asztalról és jó esetben játszhatsz egy 40-60bb-s fish ellen vagy ha addig is short volt akkor 10-30bb ellen.
    Én pl ez utálom de nagyon.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  5. #55
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Addig örülj amíg nincs ilyen funkció!!
    Nincs attól idegesítőbb mikor a fish kivásárolja magát és lemákol. A pénz eltűnik az asztalról és jó esetben játszhatsz egy 40-60bb-s fish ellen vagy ha addig is short volt akkor 10-30bb ellen.
    Én pl ez utálom de nagyon.
    Akkor nem értem hogy működik... A GPPoker-en tök király, ott az asztalon marad a pénz. Szóval ha egy AA/33 meccsen buksz, akkor nálad lesz 160BB (ha 100BB vel mentetek be). Lesz egy fish 200BBvel te 160-al és peace and happiness, elnyered a 200BBt is
    Utoljára módosítva: illese által: 2020. 06. 11. 14:47

  6. #56
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    kacsa1st arra gondolt, hogy az említett AA/33 esetben a fish cashout-ol 18%-ot a potból (~36BB), míg hero továbbengedi, jön a 3-mas és a végeredmény az, hogy hero rebuy-ol, a fish előtt pedig 36BB marad.

    Amit ilese ír, az pedig a fordítottja, hero cashout-ol és a fish engedi tovább a partit.
    kacsa1st likes this.

  7. #57
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kacsa1st arra gondolt, hogy az említett AA/33 esetben a fish cashout-ol 18%-ot a potból (~36BB), míg hero továbbengedi, jön a 3-mas és a végeredmény az, hogy hero rebuy-ol, a fish előtt pedig 36BB marad.

    Amit ilese ír, az pedig a fordítottja, hero cashout-ol és a fish engedi tovább a partit.
    jaja jól írod.
    csak az én esetben hero sosem cashoutol tehát ez a pozitívum hogy fishel még deepebben játszok az sosem következik be.

    még nagyobb probléma ha még a balomon is ül a kibaszott 20bb-vel
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  8. #58
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Jaaaa akkor értem kösz. Nekem mindenesetre nem lenne rossz, mert én viszont szoktam biztosítani.
    Amúgy a 30BBs fisheket kedvelem. A Unibet tele van fishregekkel, akiknek legalábbis pop-tendencia szinten megvan az a giga leakjük, hogy nem tudnak side-pot-ban alkalmazkodni. Tehát ha a minden sz… jövő fish bepakol 30BB-t majd utána én bepakolok 200-at akkor nem veszi észre hogy itt nem a fish 80%os range ellen megy…

  9. #59
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 17.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Nagyon körbejártátok ezt a megéri vagy nem éri meg dolgot
    Pofon egyszerű... valamivel kevesebb pénzt kapsz az equity-dből, azaz -EV, minden esetben, nincs downswing, upswing... ez egszerűen -EV ha cashoutolsz!
    A kérdés, hogy mennyire bírod a bad beateket, ha 50%-nál nagyobb az equitid, akkor cashout, ha coinflip, akkor is cashout, mert felesleges pénzfeldobsért pl 100bb-t kockáztatni, ha meg masszív esélytelen vagy akkor inkább ne köss biztosítást (pl. 22 vs AA ), hátha lemákolod.. De minden esetben minusz ev!!!

    Mivel a varianciát erősen csökkenti, így ha bankroll építésről van szó mondjuk nl2-től nl10-ig szerintem megéri, mivel lassabban de stabilabban ível felfele a görbéd..

    Az pedig hogy NL25 és az felett érdemes-e biztosítást kötni, más kérdés.

    Amúgy Phil Hellmuth a High Stakes Poker 4-es szériában mindig dealt kötött Elezra-val, cikizték is a többiek hogy nem egy nagy gambler, Gabe Kaplan a kommentátor pedig többször kijelentette, hogy ő is biztosítana, mert pl AK val KT87 boardon valaki 99-cel a riveren ne húzzon már túl...
    Jah és Barry Greenstein is biztosítást kötött Hellmuth-tal, olyan 90% favorit volt törnön Barry.
    Ha valkik akkor ők tudják hogy megéri vagy nem.

    Én egyetértek velük.
    Utoljára módosítva: G4mbl3r által: 2020. 06. 12. 11:21

  10. #60
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    még nagyobb probléma ha még a balomon is ül a kibaszott 20bb-vel
    Ha nincs mas fish az asztalon, akkor egybol fel kell allni. Valszeg le se kellett volna ulni oda

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •