Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2020. 06. 12

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt gondolom nevezhető széles rangenek az, amivel a BU 50%-kal lopó NL100 reg callozni fog IP ezen a flopon egy széles XR range ellen egy viszonylag kicsi, 2.75x size-t (13% körüli range).

    Ne felejtsuk el,hogy 70%ot betelt, nem egyharmadot. GTO rohadt keveset betel amugy, az emberek rangje is akkor lesz itt szeles, ha egyharmadolnak. 70% betsize ilyen floppon alapbol szuk ranget takar, es itt meg XR-t is kapott.

    Sokat nem tettem hozza az elemzeshez, tokomtudja hogy mit kene csinalni (pl.flop callozni) , de valszeg utnem turnt 8x Ax karok, meg karos overparok ellen, aztan riveren vakarom a tokom.

    Valoszinuleg nem a vilag legjobb flop XR komboja lesz ez amugy, ha tok vakon vagyunk meg akkor is, amikor jott a lapunk. Aki tudja mi a jo a jatek, magabiztos ilyen szituban ahol mar valszeg floppon rohadtul elter az ellenfel GTOtol, annak meg tisztelet.

  2. #12
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Nem felejtettem el. Nem tudom mennyire gyakori az olyan player, aki adott boardon több bet sizeingot is használ és úgy osztja fel a rangeét, gondolom sokkal többen használnak egyszerűbb stratégiát: adott pozik/szituáció/textúra alapján határozzák meg az odaillő méretezést és a bet rangeük minden kombóját azzal a mérettel lövik. Ezek a palyerek szerintem itt soha nem fognak 1/3-olni. Nálam a solver 70% size esetén QQ+-t chechkeli nagy frekivel, brw-eket FD nélkül, erős Ax-ek, gyengébb 6x-ek, de 60%-ban cbetel.
    Na pont a river vakarózás elkerülésére is egyszerű (és nagyszerű(?)) turn checkleni.
    54s itt pre nálam elég ritkán van callban, ha igen, ezen a flopon xr és xc is mixelve.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Nem kerulod el a vakarozast, mert ha turnon csekkelsz, akkor ugyanugy vakarozol majd riveren, amikor radtolja turn bet utan.

    Beraktam nl100as GTO rangekkel solverbe, meg turnre adtam neki overbet opciot is, meg riverre 2 sizet, igy nalam is mar 48%ot betel.
    csapus likes this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    1/3 size mit mutat sokverben? Nekem nincs ilyen progim. A check mellett en ezt a size választanám. Talan 1/3 Bet fold vagy 1 utca call ha tartható a raemeles , majd riveren reeveluate.

  5. #15
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Mit betelünk itt riveren? Nut flöss-t sem, full-t sem? Semmit sem?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •