Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree7Likes
  • 5 Post By kacsa1st
  • 2 Post By Smasszer

Téma: Az Unibet bevezeti a HexaPro Banzait

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Az Unibet bevezeti a HexaPro Banzait


  2. #2
    Tag Monopoly Live avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 18.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Meglepő fordulat!

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 17.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Ekkora marhaságok bevezetését miért kell itt olvasni?
    Ezek a játékok teljesen egy szinten vannak a rulettel, csak és kizárólag szerencsejáték.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Húú, ez nagyon izgalmasan hangzik.
    Egy ilyen érdekes újítást szerintem mindenképp érdemes kipróbálni a megadott linken keresztül regisztrálva.

    Még szerencse, hogy nem a PS csinált valami hasonlót, akkor hőböröghetnénk a játéktér és a winratek csökkentésén. Ők akár még a fee-t is képesek lennének megváltoztatni, hogy totál követhetetlen legyen merre hány méter.
    Az Unibet viszont teljesen letisztult, megmaradva a megszokott százalékoknál.
    Én tuti kipróbálom.

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 17.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Ha valakinek célja van a pokerrel, akkor érdemes ezt a vonalat követnie!
    Én biztosan számításba veszem, csak először keresek hozzá egy coach-ot, óránként 30 dollárért, mert ez igazán izgalmasan hangzik!!!

    (Tud valaki egy linket küldeni hogy lehet végleg törölni a profilt innen az akadémiáról?)

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet G4mbl3r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (Tud valaki egy linket küldeni hogy lehet végleg törölni a profilt innen az akadémiáról?)
    Nem értem a kirohanásod. Jobb lesz neked (v nekik lesz rosszabb) ha törlöd?!?

    Ha nem érdekelnek a hírek, ajánlatok akkor egyszerűen nem nyitod meg a honlapot. Nem tudom miért kell azon meglepődni/felháborodni hogy milyen ajánlatokat/híreket hoznak.
    Ők csak viszik a saját üzletüket. Arról nem PA tehet hogy a termek rájöttek a fishek a nagy varianciával járó lotto szarokat szeretik és nekik az aranybánya.

    Én is szeretkek mindent kritizálni és az árnyoldalaira is rávilágítani a termeknek/ajánlatoknak, de ez nem azt jelenti hogy haragszom PA-ra. Tök jó hogy van legalább egy anyanelvű platform (a másik meghalt) ahol meg lehet osztani tapasztalatokat ill segítséget lehet kérni különböző ügyekben.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  7. #7
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Kezdek behányni ettől a világtól. És ezt nem csak a pókerre értem, de itt is nagyon szépen látszik a tendencia. Senki se akar hosszútávban és a "kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad" elv szerint gondolkodni. Gátlástalanul minél gyorsabban minél többet, a többi le van szarva.
    fejes1988 and Rudi8 like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •