Oldal: 158 / 212 ElsőElső ... 58108148156157158159160168208 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.571 - 1.580 (2119) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #1571
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Ez a nyár nem az Unibeté lesz úgy néz ki, forgalom szempontjából legalábbis:uniforgalom20200620.jpg

  2. #1572
    Fanatikus tag SzolnokArca avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 20.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Eléggé visszafogott a felhozatal

  3. #1573
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Unibet játékosok figyelem!

    Az Unibeten a következő hónapban is lesz exkluzív akadémiás race! A race várható összege €4000, de az €5000 sem elképzelhetetlen (tárgyalás alatt...)!


    Unibet Poker terembemutató és regisztráció >>

    Unibet Poker exkluzív akadámiás race júliusban: várhatóan €4000-os race (amennyiben esetleg €5000-os lenne, jelezzük azonnal!)

    • akár 62% központi VIP program
    • €200 első befizetési bónusz + Unibet Open ticket + Freeroll ticketek


    Az Unibet ajánlatunkra legjobb deal garanciát adunk rá! Amennyiben máshol esetleg ennél jobbat találsz, vedd fel velünk a kapcsolatot és mi kimatekozzuk neked a lehető legjobb dealt hogy biztosan a legjobban járj.

  4. #1574
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a nyár nem az Unibeté lesz úgy néz ki, forgalom szempontjából legalábbis:uniforgalom20200620.jpg
    Amikor random beültem unalomból mostanság, már NL10-re is felmerészkedtem, mert azt láttam, hogy sokkal kevesebb a reg. Meg is indultam felfelé én is, szóval most így hirtelen nem bánom, hogy alig van játék/os, ha azok többsége fishy.

  5. #1575
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    szeged
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Egy hónapja akarok kifizetni Netellerre, két hete megígérték, h intézkednek. Ma annyival intéztek el, h számomra ez a kifizetési opció nem elérhető. Mondjuk egy "elnézést" jól esett volna.
    Befizetni sem enged.

  6. #1576
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Idézet ernoBM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy hónapja akarok kifizetni Netellerre, két hete megígérték, h intézkednek. Ma annyival intéztek el, h számomra ez a kifizetési opció nem elérhető. Mondjuk egy "elnézést" jól esett volna.
    Befizetni sem enged.
    Magyaroknak alapból nem is lehet e-walletre kifizetést kérni, csak volt egy promó akadémián még régebben, hogy akik kérvényezték, azoknak beállították ezt az opciót. Nekem is akkor lett elérhető ki/befizetéseknél a Neteller. Szóval kisebb csoda lett volna, ha neked ezt most random elintézik.

  7. #1577
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    szeged
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Igen, emléxem, még akkoriban regeltem. Volt több kifizetésem Netellerre, legutóbb október környékén. Szóval nem most kérvényeztem, h nyíljon számomra egy ilyen új lehetőség, hanem csak rácsodálkoztam, h az eddig bevált rendszer mostantól miért nem működik. :-(

  8. #1578
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyaroknak alapból nem is lehet e-walletre kifizetést kérni, csak volt egy promó akadémián még régebben, hogy akik kérvényezték, azoknak beállították ezt az opciót. Nekem is akkor lett elérhető ki/befizetéseknél a Neteller. Szóval kisebb csoda lett volna, ha neked ezt most random elintézik.
    ez tuti, hogy nem így van, mert én mindenféle mágia nélkül nyitottam számlát kb. fél éve, és csak skrillel használtam külön kérvény nélkül. azt persze nem tudom, hogy per pillanat mi a helyzet, mindenesetre az opciókat (neteller/skrill) felajánlja most is.

  9. #1579
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Idézet aggressivepostflopcbet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez tuti, hogy nem így van, mert én mindenféle mágia nélkül nyitottam számlát kb. fél éve, és csak skrillel használtam külön kérvény nélkül. azt persze nem tudom, hogy per pillanat mi a helyzet, mindenesetre az opciókat (neteller/skrill) felajánlja most is.
    Hmm, igazad lehet, mert most csekkoltam én is a dolgokat, és tudnék kifizetést kérni Skrillre is, pedig anno csak a Netellert kérvényeztem abban a bizonyos promóban.

    Szóval akkor visszavonom, amit előbb írtam, és sajnos nem tudom, mi lehet a probléma ernoBM-nél.

  10. #1580
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Azóta se változott a forgalom, esetleg annyiban hogy a Hexapro Banzai promó még csábított el halakat. uniforgalom20200703.jpg

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •