Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 32 (32) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Norris80 - VI. vasárnap - 2020. június 21.

  1. #31
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Nem le szoltam a játékod csak pénz előtt el lehetett volna dobni szerintem.
    De ez csak az én véleményem.
    Én dobtam volna.

  2. #32
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet szroli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem le szoltam a játékod
    Ez fel sem merült.

    Jó is hogy beírtál, egy pár dolog úgy sem került még szóba eddig, legalább sort tudunk keríteni rá, hogy tisztán lássuk ezt is:

    Befektetőként mindenféleképpen jogod van hozzá hogy véleményt formálj a látottakkal kapcsolatban, törzsbefektetőként meg pláne!

    Éppen ezért bátorítanék mindenkit / el is várom tőletek, hogy ha bármi kérdés, észrevétel felmerül a látottakkal-leírtakkal kapcsolatban, nyugodtan jelezzétek akár itt, akár privátban.
    Mindannyiunk közös érdeke hogy minél gyorsabban toljuk a szekeret a lehető legjobb eredmények elérése érdekében.

    Lehet ez konkrét leosztással, a kiírással, vagy bármivel kapcsolatos. Úgy gondolom, hogy ez természetes része egy stakingnek, ígérem tehát hogy minden egyes felmerült dologra igyekszem őszintén, korrekten és legjobb tudásom szerint reagálni. Ha pedig nem elég a tudásom, igyekszem feltenni a kérdést nálam okosabbaknak is.

    Ha esetleg egy "idegen" szólna hozzá egy kézhez vagy a témához, neki is nagyon szívesen reagálnék, nektek meg főleg.
    szroli and matokr like this.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •