Oldal: 37 / 81 ElsőElső ... 27353637383947 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 361 - 370 (806) összesen
Like Tree164Likes

Téma: GGPoker (GGNetwork)

  1. #361
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 20.
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    fejenként annyi a cap!!! szóval 3as allinnél 3* a cap mértéke

  2. #362
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Az azért nem lehet, mert egy allinnél sosem vesznek le 16$-t, pedig az 5% alapján elérné. Meg egyik teremben sem fejenként számolják a rake capet...
    kacsa1st likes this.

  3. #363
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, találtam egy újabb handet, ahol összesen 12$ került levonásra. Ez a plusz 1bb, akkor mindig a big hand jackpotba megy?
    Igen az 1bb a jackpotba megy, ezt régebben és is olvastam a honlapon. De nem értem hogy lett 8 helyett 12 levonva?! Jah nem értétek el a cap-et de a 30 bb túlléptétek.

    Ami furcsa volt hogy regular asztalon fosta a quads-t, r&c-en ahol nincs ez a promó ott talán ha 1x kaptam 4egyformát

    Bár nem volt túl nagy a minta.
    Utoljára módosítva: kacsa1st által: 2020. 06. 25. 11:52
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  4. #364
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Ugy jon ki a 12$ szerintem, hogy 8$ rake megy std rakebe, ez ugye a cap. Plussz levesznek meg 4$-t a big hand jackpot miatt is, amit mondjuk szerencses esetben majdnem visszakapsz ha kelloen gyakran talalsz be a jackpotert.

    Nekem mar 2x volt pokerem, de sajnos mindketto flopra erkezett, igy nem jart erte jackpot.

  5. #365
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem mar 2x volt pokerem, de sajnos mindketto flopra erkezett, igy nem jart erte jackpot.
    ezt könnyen elkerülheted: pp-vel minimum 15bb-t openelj
    novy likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  6. #366
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 20.
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    ÖSSZESEN kell 15bb sztem 7,5 bb open elég

  7. #367
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Egyertelmuen le van irva, hogy 15bb-vel kell hozzajarulni a pothoz, hogy megfelelj a felteteleknek. Ezzel osszhangban van, hogy 30bb felett vonjak le az extra raket a jackpotert.

    Sajnos az utolso ket hozzaszolasod egyertelmuen fals informacio volt a topikban, arra biztatlak tajekozodj kicsit jobban, mielott beirsz ide barmit is vagy inkabb maradj csondben, nehogy masokat is megtevessz igy!
    Balibá, mikki86, Ibiza and 2 others like this.

  8. #368
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 09. 02.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Továbbra is úgy érzem, hogy elég kevés pontos információt olvashattunk a teremről (ezzel nem az akadémiát okolom), ezért érdemes lenne, ha az aktív és hiteles játékosok megosztanák a tapasztalatukat, ezzel is segítve egymást.
    ...
    Érdemes lehet megvizsgálni, ötletelni, hogy az egyes limiteken, hogyan alakul a rake, valóban annyival könnyebb-e a mezőny, hogy még így is megéri itt játszani. Nagyságrendileg 100k handet biztosan le fogok tolni NL500+, szívesen megosztom a tapasztalataimat majd. A többi limitről is érdemes lehet összeülni és közösen számolgatni.

    GL!
    Ez szerintem is jó kezdeményezés lenne, engem pl. az érdekelne, hogy micro-n van-e aki olyan nyereségesen játszik, hogy érdemes neki ezt a termet választania. Én 44k hand-et toltam le NL10-en, de a Pokercraft-ben hiába volt szép a teljesítményem, a bankrollom olyan szelíden növekedett még úgy is, hogy first deposit bónuszom is volt, hogy úgy döntöttem, hogy hagyom a bónuszt, és visszamentem inkább a Stars-ra. Én egyébként azt tapasztaltam, hogy a mezőny szuper, ennek ellenére nem tudtam elfogadható órabérre szert tenni.

  9. #369
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Egyik pókeres ismerősöm mondta, hogy nl50 alatt semmiképp se játsszak itt, mert rengeteg rakeet szednek és a jó mezőny se kárpótol, más termekben jobban lehet hozni micron, smallstakesen.
    Zsolti07 likes this.

  10. #370
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    A pokercraft rake nelkul mutatja az eredmenyt, szoval ott biztosan szepek lesznek a grafikonok. Nekem az eddigi minta alapjan ugy tunik, hogy 9bb/100 a rake NL500-on. Feltetelezem alacsonyabb teten ennel magasabb, bar ez azert erosen fugg a jatekstilustol is.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •