Oldal: 299 / 332 ElsőElső ... 199249289297298299300301309 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.981 - 2.990 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #2981
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 02. 29.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás Throwing animations

    Sziasztok!
    Nem tudja vki véletlenül hogy hol tudom beállítani a party kliensében az új throwing animation cuccost?(tojásdobálás és hasonlók) Néztem a beállításokba az összes fül alatt de sehol se találtam.

  2. #2982
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hozzászólások
    138

    Alapbeállítás

    Én minden session előtt bekészítek magam mellé egy tálca tojást és amikor jön a bad beat hozzávágok egyet az asszonyhoz!
    ivanesz and kacsa1st like this.

  3. #2983
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 02. 29.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Köszi Kisvitéz! Rendkívül sokat segítettél

  4. #2984
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hozzászólások
    138

    Alapbeállítás

    Nincs mit! Egyébként gondolom úgy van mint a többi teremnél, hogy az asztalon ahol játszol ráklikkelsz a páciens nevére akit meg akarsz dobni tojással és kiválasztod a feljövő lehetőségek közül a tojás dobás ikont célzol és lősz. Találat esetén viszont számolhatsz a vissza dobással, ha nem egy sok asztalos reguralról van szó!

  5. #2985
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 02. 29.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Azt tudom hogy működik a dolog,a problémám az hogy a kis rakéta ikon ami az ellenfél nevénél kéne ott legyen az nincs ott, amivel elvileg lehetne a dobást intézni.

  6. #2986
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Júliusi promóciók akadámiás játékosoknak:

    Akadémiás partypoker játékosok figyelem! Júliusban is kiemelkedően jó akadémiás promócióval várunk benneteket! Az akadémiás partypoker race összdíjazása ezúttal $12,000 lesz. A 10-15%-os chase is folytatódik, mindkét promóció egyszerre fut majd továbbra is!

    Ezért éri meg akadémiásnak lenni! A júliusi promócióra is él a legjobb deal garanciánk!

    Részletek hamarosan!


    partypoker terembemutató és regisztráció >>





    partypoker július - Íme a PókerAkadémiás ajánlat - Legjobb deal garanciával!

    • 10-15%-os rake chase (csak ha tőlünk regisztrálsz) -
    • $12,000 Race
    • Akár 60%-os központi VIP visszatérítés
    • Akár $30-os SPINS jegy bónusz első befizetőknek
    • Minden központi promóció





    A partypoker ajánlatunk kiemelkedően jó, legjobb deal garanciát adunk rá! Amennyiben máshol esetleg mégis jobbat találsz, vedd fel velünk a kapcsolatot és mi kimatekozzuk neked a lehető legjobb dealt hogy biztosan a legjobban járj!


    Mi van akkor, ha már van számlád? Könnyen lehet, hogy mégis részt tudsz venni a promócióban! Olvasd el ezt a cikket és jelezd, ha segítsünk!

  7. #2987
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Pár napja megváltoztatta a PP a leaderboardokat és 18 fős SNG jegyeket adnak. Most én vagyok noob és tényleg vannak 18 fős SNG a lobbyban és én nem látom őket, vagy más se? Twitteren azt írták, hogy szerintem ez a formátum elérhető.

  8. #2988
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet Flocati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pár napja megváltoztatta a PP a leaderboardokat és 18 fős SNG jegyeket adnak. Most én vagyok noob és tényleg vannak 18 fős SNG a lobbyban és én nem látom őket, vagy más se? Twitteren azt írták, hogy szerintem ez a formátum elérhető.
    Vannak bizony, de alig indul belőlük.

  9. #2989
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Ez nagyon érdekes, én tényleg nem látom őket a lobbyban. 45 fősöket igen, de 18-ast nem. Windows alapú a géped? Csak arra tudok gondolni, hogy a Mac frissítéssel lehet a gebasz.

  10. #2990
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Win10-em van, azon látok 18 és 36 manokat, 45 főst nem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •