Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (55) összesen
Like Tree18Likes

Téma: TILT avagy miért kerülünk tiltre és mit tegyünk ellene?

  1. #11
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet trankus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A cikkhez csak annyit szeretnék hozzáteni. Szerintem zenehalgatás közben a póker a lehető legrosszabb dolog, mert ha rock-ot halgatok akkor nagyon pörgök és nem figyelek annyira a játékra plusz még az indulási stratégiám is jócskán lazul. Ha lágy zenét halgatok az tilt után tényleg nyugtat, de ha épp nem vagyok tilten akkor nagyon ... túl feszesen játszok az indulási stratégiám pedig szűkül...
    Van abban igazság, amit írsz. Nálam se jött be soha a pörgös zene, viszont a lágy zene (pl. olasz előadók) többnyire pozítiv hatást gyakorolt a játékomra. Legalábbis, amennyire ezt meg tudom ítélni.

    Viszont olvastam olyan profi online játékos blogját, aki DJ-ként is dolgozik, namármost nála alap a pörgös zene játék közben. Láttam egy képet a "dolgozó asztaláról": két bazi nagy monitor mellett két bazi nagy hangfal...
    BennyGothiv likes this.

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet odu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként van ennek valamiféle fizikai megjelenése is?
    Eltorzult arc, fura hangok Óriási előnye az onlinepokernek h nem kell rejtegetned az érzelmeid hanem nyugodtan kiadhatod magadból ami bánt (persze sokan ezt élőben is megteszik...) ,nálam általában a billengyűzet vmint szekrényajtó szenved károkat arról leálltam h chatbe irkáljak minek mondjam meg neki h fish volt attól még nem kapom vissza a pénzem...

  3. #13
    odu
    odu nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    145

    Kacsint

    Idézet FairName eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eltorzult arc, fura hangok
    Végre tiszta a kép!....

    Köszi.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Villanykörte Kiút a tiltből

    Lehet hogy sokaknak nem fog tetszeni amit írok, de hátha van, akinek segít. (Nekem bejött.)

    Ha tiltre kerül az ember, akkor az egyik legnagyobb gond az, hogy görcsösen vissza akarja szerezni a pénzét, amit az utolsó pár körben elbukott. És ugye emiatt még többet veszt az ember...

    Ha látod, hogy ez a helyzet, akkor lehet hogy érdemesebb a szerencsére bízni az utóbbi rövidebb időben elveszett pénzt (már ha az nem extrém nagy összeg). Erre tökéletes a rulettasztal.
    Persze meg kell szabni egy határt, ami alá nem mész le!

    Ha sikerül visszaszerezned a bankrollodhoz képest kis veszteséget, akkor nyugodtan fekszel le, és ezután nálam vége is a tiltnek.
    Remélem másnak is segít ez.

    Egyébként annyira nem vészes a helyzetem, 70 parti után 60%-os ROI.

  5. #15
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 02. 10.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    kormi88 nekem a BJ a gyengém

    nálam ez úgy szokott történni hogy vesztek egy kicsit vagy többet akkor elindulok játékot keresni lehetöleg HUt a vesztés tétjén ha megnyerem hurrá ha nem jön a BJ és ott tilton sikeressen eljátszom az a pénzt ami a szobában található
    utána persze nyugottan fekszem le és nem kell tovább gondolkoznom .hogy hol rontottam el

    ezért már csak casinó nélküli szobákban játszom

    az a baj hogy tilton másképpen gondolkozik az ember a visszanyerési kényszer olyan megoldásokat eredményez amiket tiszta fejjel nem tennél

    szerintem tilton egyszerüen ki kell kapcsolni a gépet vagy valahol elkezdeni durvulni erre nagyon jó lehet egy freeroll - playmoney asztal vagy a szintedhez képeset nagyon kicsi tét
    casinó semmi képpen se
    Utoljára módosítva: tilt által: 2008. 02. 17. 09:08

  6. #16
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet kormi88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha látod, hogy ez a helyzet, akkor lehet hogy érdemesebb a szerencsére bízni az utóbbi rövidebb időben elveszett pénzt (már ha az nem extrém nagy összeg). Erre tökéletes a rulettasztal.
    Ezt inkább kihagyom. Egyébként vannak itt a fórumon nagy rulettesek...
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 07.
    Hely
    Felsőzsolca
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás

    ...igyál egy kávét, majd szívj el egy cigit az utcán. Közben meg is nyugszol egy kicsit+átgondolhatod, mit rontottál el, mióta TILTen vagy.

  8. #18
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 04. 15.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Én az ősrégi medal of honor-re esküszöm. Tilten vagyok már nyomom is be a az allseeingeye-t és ahogy a Hatvanwattos Neon mondotta a Vektorban: "Lövöldözni akarok!" felkiáltással vettem magam bele. Igaz negyed óra műlva már fogalmam sincs mit csinálok ott...vagy csak még jobban felcseszi az agyam DE már legalább nem a pókerre, a szerencsémre vagy magamra haragszom

  9. #19
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet kormi88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha látod, hogy ez a helyzet, akkor lehet hogy érdemesebb a szerencsére bízni az utóbbi rövidebb időben elveszett pénzt (már ha az nem extrém nagy összeg). Erre tökéletes a rulettasztal.
    Persze meg kell szabni egy határt, ami alá nem mész le!
    Vannak itt egy páran, akiknek ez nagyon bejött.

    Én egyébként arra esküszöm, hogy járj le rendszeresen gyúrni, futni, mássz sziklát, menj el sielni, készítsd ki magad a sportban. Sokkal jobban fogod kezelni a Bad Beateket a pókerben.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  10. #20
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én egyébként arra esküszöm, hogy járj le rendszeresen gyúrni, futni, mássz sziklát, menj el sielni, készítsd ki magad a sportban. Sokkal jobban fogod kezelni a Bad Beateket a pókerben.
    Egyetértek, én is már három napja folyamatosan a gép fölé görnyedek.

    Most egy kicsit ki kell mozdulnom itthonról.

    (Szerencsére a tilt elkerült mostanában )
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •