Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By pingvink93

Téma: WSOP Online 2020 - két versenyt is halasztani kellett kritikus bugok miatt

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás WSOP Online 2020 - két versenyt is halasztani kellett kritikus bugok miatt


  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Meg tudná mondani valaki mennyi induló volt a tornákon?

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 06. 27.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    ki gondolta volna az elmúlt napok után gondolom DNEG most is vergődött mint a wsop.com-os hiba után de a wsop-t sem értem, hogy miért ebbe a terembe vitte a tornákat. lehet gyűlölni a PS-t sok mindenért, de valamiért én (lehet hogy csak én) sokkalta megbízhatóbbnak tartom egy ilyen volumenü tornasorozat lebonyolítására.
    van Gerwen likes this.

  4. #4
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet pingvink93 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ki gondolta volna az elmúlt napok után gondolom DNEG most is vergődött mint a wsop.com-os hiba után de a wsop-t sem értem, hogy miért ebbe a terembe vitte a tornákat. lehet gyűlölni a PS-t sok mindenért, de valamiért én (lehet hogy csak én) sokkalta megbízhatóbbnak tartom egy ilyen volumenü tornasorozat lebonyolítására.
    Jó eséllyel nem a legmegbízhatóbb szoftver volt a legfontosabb szempont a döntésnél

    Amúgy pedig magának az iparágnak kifejezetten jót tesz az, hogy nem a PS-re vitték be a tornákat.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    szerintem javítsák ki hamar, és akkor keddtől szombatig még lehetnek első napok! Így még több ember otthonába eljuthat a világbajnokság.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •