Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Team Hero-s siker - breeth 55 ezer dollárt nyert a Bounty Builder HR-en

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Team Hero-s siker - breeth 55 ezer dollárt nyert a Bounty Builder HR-en


  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 15.
    Hely
    Dublin
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Tényleg nem kötekedésből, de mióta ez a legjobb pokerkepzes magyarorszagon?

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 04.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    285

    Alapbeállítás

    Gratulálok!

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 20.
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    Idézet mikelaury eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nem kötekedésből, de mióta ez a legjobb pokerkepzes magyarorszagon?
    amióta a dealek is a legjobbak, piacvezető meg minden, ne kötekedj

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Grat neki.

  6. #6
    Újonc sikiboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet mikelaury eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nem kötekedésből, de mióta ez a legjobb pokerkepzes magyarorszagon?
    Te úgy reklámoznád magad gondolom, hogy Magyarország legrosszabb pókerképzése.

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 20.
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    ja csak van aki igazsággal reklámozza magát és van aki minden tényt nélkülöző dolgokkal...

  8. #8
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Természetesen ezt nagyon nehéz objektíven megítélni. Személy szerint én őszintén úgy gondolom, hogy ez a képzés a legjobb. Több oka is van ennek. Egyrészt olyan vezető oktatóink vannak, akik világszinten az elit játékosok közé tartoznak. Katzor a legnagyobb magyar high stakes cash game nyerő, breeth pedig szerintem rekorder abban, milyen hosszú ideig tartozott az online MTT világranglista Top 100 helyezettje közé, ráadásul úgy, hogy sokkal kevesebb ideje van a játékra, mint sok más regularnak, mert neki a csoport az első. De a játéka a legmagasabb színvonalat képviseli, ezért továbbra is nagyon eredményes. És nem csak ők, a teljes oktatói csapatunk kimagasló színvonalat képvisel. Én is benne vagyok a cash game képzésben, így nem csak mondom, hanem tapasztalom is ezt. Eszembe sem jutna máshová menni, és a játékosainkon is kivétel nélkül ezt tapasztalom.

    Emellett én úgy látom, és ez is saját vélemény, hogy több csoport már megelégedett a korábbi sikerekkel, amikre egyébként joggal lehetnek büszkék, és inkább a jelenlegi közösség megtartására törekszenek. Nyilván ettől még folyhat magas színvonalú munka, és vannak is olyan magyar csoportok, akiket nagyon tisztelünk. Mi viszont új csapat vagyunk, éhesek a sikerre, és sokat dolgozunk a háttérben azért, hogy egyre jobbak és jobbak legyünk, nincs elkényelmesedés. Breeth-ék persze hosszabb ideje viszik már a képzést, de rajtuk is ezt a maximalizmust látom, ezért is örültünk nagyon annak, hogy meg tudtunk velük egyezni.

    És azt is ide sorolnám, hogy mi igyekszünk teljesen kezdő szintről is fogadni játékosokat. Nem veszünk fel mindenkit, de akiben érezzük a lehetőséget a profi karrierre, annak igyekszünk megadni az esélyt. Ezért elindítottunk egy előkészítő képzést is egyébként, erről hamarosan lesznek részletek.

    Tény, van 1-2 olyan csoport, akik ha megkeresnének minket, hogy működjünk együtt, örülnénk, mert nagyon jónak tartjuk őket. De úgy gondolom, a teljes csomagot tekintve nálunk van a legjobb helyen egy játékos. Van egy hónapos próbaidőnk, és még soha senki nem mondta, hogy nem szeretne maradni, miután megtapasztalta a oktatásunkat. Persze, mivel fiatal csapat vagyunk az eredmények tekintetében sok csoport előttünk jár.

    Egyébként megértem, ha más csoportok játékosainak a saját csapatukhoz húz a szíve, én is így vagyok ezzel.
    luckylucano likes this.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Katzor a legnagyobb magyar high stakes cash game nyerő
    Matematikus Ön vagy ezt hogyan számotla ki?

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Mondjuk szerintem is felesleges ezzel promozni, szimplan amiatt, mert ketlem ,hogy lenne 1 jatekos, aki amugy ne jelentkezne ha nem latna, hogy "mi vagyunk a legjobb csoport".

    Azert van olyan CG csoport, ahol 10 fo jatszik NL1k+, es osszesen 22 fo NL500+t.
    Egy MTT csoport aki a legjobb nemzetkozi MTT csapathoz tartozik, szoval ha meg mindig vannak ott top magyar edzok is, akkor gyanitom nem lehet sokkal nagyobb szinvonalu az oktatas.

    Nyilvan ezek sokat nem ernek, mert minden az oktatas modszeren mulik, de mindket emlitett csoportnal strukturalt, nagy videotar van ha jol tudom. Nem tudom mi ertelme ezzel promozni, ez igaz Belaekra is...

    Ennek ellenere breeth a legnagyobb mester!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •