Oldal: 302 / 332 ElsőElső ... 202252292300301302303304312 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.011 - 3.020 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #3011
    Tag Pablitofelezer avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 17.
    Hozzászólások
    143

    Boldogtalan

    Abbahagytam itt a játékot, egyszerüen ennyi szett vs szett 3b ill. 4b partiban több mint gyanús 1, 2 outok tönkelege gusztustalan ennyit nem buktam összes pokerkarierem alatt 10év alatt, mint
    amit itt dobott pár nap alatt
    Utoljára módosítva: Pablitofelezer által: 2020. 07. 22. 12:09

  2. #3012
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 27.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2+2-n is van egy friss topic erről a szituról. A srác nem tudta elkapni a kipörgetett 1k-t prtscr-el csak az internal error feliratot így neki ennyi kártérítés se jutott. Azt válaszolták h vmi ticket-et pörgetett nem 1k-t.
    Meg is van a 2+2 topic, köszi szépen!
    Vitatkozok tovább a supporttal, nem egyedi eset, lehet mégis csak náluk van a hiba. Hátha megkapom a fennmaradó casht
    djeleven and kacsa1st like this.

  3. #3013
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 05. 19.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Hát igen várható volt az overlay. És még rosszabb lesz 100.000.000$ sorozat. Én most nemjátszhatok rajta. Kértem 3 hónapos kizárást bármit csináltam bukta heteken keresztül miatt ,erre kaptam 6hónaposat szó nélkül .3 hónapos már lejárt volna 2020.Június 15.én Kösz szépen! Az ilyen és más dolgok is hozzájárulnak majd a további overlayhez. Mindentől függetlenül Én azt kívánom sikeres legyen a sorozat!
    szroli likes this.

  4. #3014
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 05. 19.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Ismét overlay a partypoker kb 1.5-2 milló dollár bukta a végére.

  5. #3015
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    FF grinderektől kérdezném!

    Mennyi a hand/óra/asztal értéketek?
    Megdöbbenve és értetlenül tapasztaltam, hogy 16.5 óra, avg. 5.5 ff asztal grinddal NL25-ön mindössze 324 $ rake-et termeltem, semmitmondó 15 433 hand mellett.
    Sok éves fast/zoom tapasztalatom és adatbázis számításaim vannak, még HUD-os Party idejéből is, ez a 160 hand/óra/asztal teljesen érthetetlen számomra. Mindig is 275 és 305 között volt ez az értékem, Stars.eu-n, .es-en, Party-n is...

    Kiszámoltam, felkészültem egy napi race megnyerésére, letoltam 6.5-7 óra alvás mellett néhány kis szünettel, majdnem végig 6 asztalozva 16.5 órát (HM2 lehet beleszámolta a szüneteket is), de esélyem nem volt. Nekem nem tűnt fel, hogy ilyen kevés hand ment le, azt hittem a rake bb/100-am lett kevés, de később beimportálva a HH-t tárultak elém a tények. A 8.5bb/100-as rake teljesen egyezett a régi adatbázisom adataival. Grind közben csak azt láttam, hogy néhány más "versenyzőnek" kb. 1.5-szer annyi a rake termelése hozzám képest ahogy telik az idő, közülük vannak lazábbak, de vannak normál reg playerek. Azt gondoltam, lehet naivan hogy a 6 gyorspóker asztal átlagon felüli Nem tudom akkor a többiek 9-10 asztalon nyomnak e le napi 16-18 órát... Az előzetes számítások alapján simán meg kellett volna nyernem, irreális a 160 hand/óra/asztal! Rám szabadítottak valami lassító scriptet?

  6. #3016
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Augusztusi promóciók akadámiás játékosoknak:

    Akár 15% Chase + $12,000 cash race + $6,000 szétosztva heti WPT ticket race-ekben (4x $1,500 WPT ticket race)


    Akadémiás partypoker játékosok figyelem! Augusztusban is kiemelkedően jó akadémiás promócióval várunk benneteket! Az akadémiás partypoker race összdíjazása ezúttal $12,000 lesz, de augusztusban speciális heti WPT ticket race-eken is indulhattok, ahol összesen $6,000-nyi WPT ticket-et osztunk szét (összesen $18,000-nyi extra érték a chase mellett). A chase is folytatódik, mindhárom promóció egyszerre fut, vagyis mindháromban részt vehetsz!

    Ezért éri meg akadémiásnak lenni! Az augusztusi promócióra is él a legjobb deal garanciánk!

    Részletek a cikkünkben!

    partypoker terembemutató és regisztráció >>

    partypoker augusztus - Íme a PókerAkadémiás ajánlat - Legjobb deal garanciával!


    • akár 15%-os Rake Chase
    • $12.000 Rake Race
    • $6.000 WPT ticket race (4db $1.500-os heti race)
    • Akár 60%-os központi VIP visszatérítés
    • Akár $30-os SPINS jegy bónusz első befizetőknek
    • Minden központi promóció



    A partypoker ajánlatunk kiemelkedően jó, legjobb deal garanciát adunk rá! Amennyiben máshol esetleg mégis jobbat találsz, vedd fel velünk a kapcsolatot és mi kimatekozzuk neked a lehető legjobb dealt hogy biztosan a legjobban járj!

    Mi van akkor, ha már van számlád? Könnyen lehet, hogy mégis részt tudsz venni a promócióban! Olvasd el ezt a cikket és jelezd, ha segítsünk!

  7. #3017
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 12.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    FF grinderektől kérdezném!

    Mennyi a hand/óra/asztal értéketek?
    4asztalon kb 200h/h/asztal

  8. #3018
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Kiszámoltam, felkészültem egy napi race megnyerésére, letoltam 6.5-7 óra alvás mellett néhány kis szünettel, majdnem végig 6 asztalozva 16.5 órát (HM2 lehet beleszámolta a szüneteket is), de esélyem nem volt.
    Nem játszom gyorspókert, de twitch-en szokott néha közvetíteni 1-2 játékos is FF leaderboardos grindot és ők 9-12 asztalon tolják. Valószínűleg ezért előztek be.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  9. #3019
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 03. 25.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    És winningsben hogy alakult a maratoni grind ? Ha lehet érdeklődni

  10. #3020
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 05. 20.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    FF grinderektől kérdezném!

    Mennyi a hand/óra/asztal értéketek?
    Megdöbbenve és értetlenül tapasztaltam, hogy 16.5 óra, avg. 5.5 ff asztal grinddal NL25-ön mindössze 324 $ rake-et termeltem, semmitmondó 15 433 hand mellett.
    Sok éves fast/zoom tapasztalatom és adatbázis számításaim vannak, még HUD-os Party idejéből is, ez a 160 hand/óra/asztal teljesen érthetetlen számomra. Mindig is 275 és 305 között volt ez az értékem, Stars.eu-n, .es-en, Party-n is...

    Kiszámoltam, felkészültem egy napi race megnyerésére, letoltam 6.5-7 óra alvás mellett néhány kis szünettel, majdnem végig 6 asztalozva 16.5 órát (HM2 lehet beleszámolta a szüneteket is), de esélyem nem volt. Nekem nem tűnt fel, hogy ilyen kevés hand ment le, azt hittem a rake bb/100-am lett kevés, de később beimportálva a HH-t tárultak elém a tények. A 8.5bb/100-as rake teljesen egyezett a régi adatbázisom adataival. Grind közben csak azt láttam, hogy néhány más "versenyzőnek" kb. 1.5-szer annyi a rake termelése hozzám képest ahogy telik az idő, közülük vannak lazábbak, de vannak normál reg playerek. Azt gondoltam, lehet naivan hogy a 6 gyorspóker asztal átlagon felüli Nem tudom akkor a többiek 9-10 asztalon nyomnak e le napi 16-18 órát... Az előzetes számítások alapján simán meg kellett volna nyernem, irreális a 160 hand/óra/asztal! Rám szabadítottak valami lassító scriptet?
    Kevés a 6 asztal, valóban naiv voltál. Akik ellen tolod azok egyrésze bot, másik fele meg ukrán-orosz-belarusz rabszolga akik mellett ott áll valaki és üti korbáccsal, ha nem tolja egész nap. Na ők 9 asztalon tolják szóval 6 asztallal nem sok esélyed van.
    sakkos000 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •