Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Megszűnik a Holdem Manager 2 támogatása december 31-től

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Megszűnik a Holdem Manager 2 támogatása december 31-től


  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Miért, eddig használható volt?

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Most már akkor tényleg Hand2notera váltok

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 05. 20.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    " Döntésünk amiatt született, mert erőforrásainkat már teljes mértékben a HM3-nak szeretnénk szentelni, hogy ugyanolyan magasszintű felhasználói élményt adhassunk vele, mint amilyet a maga idejében a HM2-vel sikerült adnunk. "

    Az igazság: Döntésünk amiatt született, hogy a felhasználóknak más opció híján muszály legyen megvenniük a HM3-at, így mi jóval több pénzt nyerünk az üggyel mintha továbbra is frissítgetnénk a HM2-t. Fő motivációnk az volt, hogy a HM2-vel rendelkező játékosok nagy százaléka le sem sz@rta a harmadik kiadásunkat, az új belépő regular játékosok száma akik megveszik a szoftvert pedig évről évre kevesebb, ígyhát nem folyt be elegendő pénz a kasszába.
    szroli, dobimano, fri and 3 others like this.

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 28.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Tony ne legyünk ennyire képmutatóak, ~9 évig supportálták a szoftvert úgy hogy te egyszer fizettél érte, amikor megvásároltad 50-60$-ért. Nevetséges összegek ezek még egy NL10-es playernek is, kb 2 seisson alatt behozza az árát. Teljesen érthető hogy nem futtatnak párhuzamosan két megoldást, így legalább tudnak az újra koncentrálni.
    banoster, Shaikon and Ibiza like this.

  6. #6
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet DarkTunnel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tony ne legyünk ennyire képmutatóak, ~9 évig supportálták a szoftvert úgy hogy te egyszer fizettél érte, amikor megvásároltad 50-60$-ért. Nevetséges összegek ezek még egy NL10-es playernek is, kb 2 seisson alatt behozza az árát. Teljesen érthető hogy nem futtatnak párhuzamosan két megoldást, így legalább tudnak az újra koncentrálni.
    Így van, szerintem is! Ha előtérbe kerül egy kizsákmányolóbb modell, hülyék lennének kihagyni. Ez már csak nézőpont kérdése ugye, hogy melyik oldalon állsz. A több rake is jobb, meg a rakeback kinyírása is, csak nem neked meg nekem. A képmutatás az, hogy ezt azzal kell indokolni hogy az újra tudjanak koncentrálni...
    Buksisak and beci87 like this.

  7. #7
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Én egyetértek Dark Tunnellel, pedig nagy HM2-fan vagyok. De azért ők sem jótékonysági szervezet, egyértelmű, hogy aki komolyan foglalkozik a pókerrel, az már rendelkezik a szoftverrel, vagy más szoftvert kedvel, és nincs szándékában megvenni. Új belépő meg kevesebb van, mint régen, egy hobbista nem is nagyon költ ilyesmire, lehet, nem is tudja, hogy van ilyen opció, meg úgysem tudná használni. Szóval változtatni kellett a modellen, vagy megszűnik a cég. Annyi, hogy én a magam részéről vállaltam volna egy korrekt éves díjszabást a HM2 supportra is, kár hogy ilyen lehetőség nincsen.
    szroli likes this.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Milyen a kompatibilitás a két verzió között?
    Megcsinált hudokat/popupokkal át lehet vinni egy az egyben?

    Amúgy gazdasági megfontolásokból indokolt a dolog, de attól nekünk jónak nem jó.

  9. #9
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen a kompatibilitás a két verzió között?
    Megcsinált hudokat/popupokkal át lehet vinni egy az egyben?
    Ez nekem is nagy félelmem. De elvileg mindkettőt át lehet húzni, bár ahogy olvastam a fórumokon, nem mindenkinek megy simán.
    szroli and lourker like this.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Vélemények HM3-rol?
    Használjátok?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •