Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
Like Tree5Likes

Téma: A Chico hálózat is online bajnokságot indít - start szeptember 7-én

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás A Chico hálózat is online bajnokságot indít - start szeptember 7-én


  2. #2
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Nem érrtem ezeket a termeket/hálózatokat, miért kell 5-6 helyen is egy időben rendezni ilyen bajnokságokat, miért nem tolnának el 1-2t októberre és nem megkockáztatni a hatalmas overlayeket lásd: Party. Ahogy számolom csak szeptemberben lesz WCOOP(PS) WPT(Party) Winamax Series, Momomo KO(WPN) és ez.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem érrtem ezeket a termeket/hálózatokat, miért kell 5-6 helyen is egy időben rendezni ilyen bajnokságokat, miért nem tolnának el 1-2t októberre és nem megkockáztatni a hatalmas overlayeket lásd: Party. Ahogy számolom csak szeptemberben lesz WCOOP(PS) WPT(Party) Winamax Series, Momomo KO(WPN) és ez.
    Gondolom a kisebb termek a ps-hez igazítják,hogy a játékosok úgyis ott ülnek és elindítják az ő versenyüket is. A wcoop után mondjuk eszük ágában sem lenne ott maradni azért az 1-2 versenyért,hanem mennek kipihenik a 3 heti kemény grindet. Pont emiatt nem lesz nekik mínuszos a buli.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    https://forumserver.twoplustwo.com/2...6/index66.html

    Talán ez is emlitésre méltó esemény, mely szerint minden figyelmeztetés nélkül megszüntették a Skrill/Neteller be-ki fizetési opciókat....legalábbis nálam sikerült eltüntetniük, és ezt az infót kaptam, amikor rákérdeztem..
    Utoljára módosítva: gzp74 által: 2020. 08. 27. 23:58

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Már írtam akadémiának , utána kérdeznek , de nagyon úgy néz ki , hogy valóban így van. Így szerintem leszünk páran akik vakargathatják a fejüket , hogy hogyan jussunk a pénzünkhöz...

  6. #6
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Sikerült elértük a termet, s azt a választ adták, hogy a korábbiaknak megfelelően továbbra is használható a Skrill és a Neteller ki és befizetéshez.

    Ha közben mégis változás állna be, azt természetesen jelezni fogjuk felétek.

  7. #7
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 04. 13.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Orulok hogy azt a valaszt adtak kedves Admin, ettol fuggetlenul nem hasznalhato a skrill es a neteller... de legalabb nektek azt mondtak hogy igen...

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet lasygirl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Orulok hogy azt a valaszt adtak kedves Admin, ettol fuggetlenul nem hasznalhato a skrill es a neteller... de legalabb nektek azt mondtak hogy igen...
    nyíl.jpg

    Kövesd a nyilat!

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 04. 13.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    lol, egy par tranzakciot mar inditottam innen, tudom hol kene lennie az opcionak, de ettol meg nincs ott es egy csomo embernel szinten akivel beszeltem...

  10. #10
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 04. 13.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    egyebkent relative sokat cashoutoltam mar innen es azok is akiknek szinten eltunt, ellenben aki uj a teremben vagy meg nem vett ki nagyobb osszeget, annak tobbnyire megmaradt. Lehet csak a sitenak nem tetszik hogy valaki sok penzt vesz ki, meg feet is kell fizetniuk az e-walletnek igy megoldottak a leheto legegyszerubben es korrektebben ja nem
    gzp74 likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •