Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree5Likes

Téma: A Chico hálózat is online bajnokságot indít - start szeptember 7-én

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet lasygirl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lol, ...
    Bocs, hogy segíteni próbáltam, legközelebb nem fordul elő.
    ivanesz likes this.

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 04. 13.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    gondolhatod hogy korbeneztem mielott felszolaltam

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 03. 31.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Clipboard01.jpg

    remek terem ez is, igy aztan lehet versenyeket tolni..

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 04. 13.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Az ilyen szerverleallasokkal azert nem igazan van problema itt, nyilvan mindenhol elofordul, ggn pl minden vasarnap std de osszessegeben kb itt fordul elo legkevesebbszer, szoval ezen ne huzd fel magad. Ellenben tovabbra se kaptunk valaszt a kerdeseinkre csak annyit hogy az Adminnak azt mondtak hogy tovabbra is elerheto a dolog, ami nyilvan egy szimpla hazugsag. A support sem reagal az uzenetekre se nekem, se azoknak akik szinten ezzel a problemaval szembesultek. Admin, tudtok valami mas hasznalhato infot adni ezzel kapcsolatban? 2+2n is eleg forro volt a tema, konkretan 0figyelmeztetest kaptunk, van benn egy csomo penzem es nem tudom kivenni csak kriptoban, amit nem hasznalok, nem is ertek hozza... Ritka patkany egy huzas, foleg hogy azoknak akik csak befele toljak a penzt ugyanugy megmaradtak az e walletek...

  5. #15
    Fanatikus tag SzolnokArca avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 20.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Azóta van esetleg fejlemény???

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Én pénteken Co-ztam Neteller egy nagyobb összeget kb 2 óra alatt kiért.Lehet csak mázlista vagyok Mg még nem nyugodtam mert a roll másik fele még bent van.

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 04. 13.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    semmi fejlemeny, Admin nem reagal, chico support 2hetente reagal, igy megy ez manapsag azt valaszoltak az egyik mailemre hogy megszunt a siteon ez az opcio, keressek valami cryptolehetoseget... visszairtam hogy krvaerdekes modon egy csomo ismerosom meg emberek kulonbozo forumokrol vigan cashoutoljak a penzuket e walletekre a mai napig ugyhogy legalabb ne kamuzzanak, ha azt akarjak hogy elhuzzak akkor mondjak meg, adjak vissza valahogy a penzem es megyek. De hagyjuk mar ezt amit csinalnak, gusztustalan.. 10+ ev poker alatt nem kerultem meg ilyen helyzetbe hogy ennyire hulyenek probal nezni egy terem..bar lehet csak jol futottam eddig ebben

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •