Oldal: 305 / 332 ElsőElső ... 205255295303304305306307315 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.041 - 3.050 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #3041
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Tony9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mikor pénzdíj volt a nyeremény az sokkal jobb volt. Ezekkel a ticketekkel nem nagyon lehet kezdeni semmit. Szinte csak satok vannak, közvetlen regisztráció csak elvétve. Szóval kaptunk valamit de mégsem kaptunk. Valszeg a pénzdíjaknak mindenki jobban örülne, úgy mint áprilisban.
    Köszönjük a visszajelzést. Lehetőség szerint természetesen a készpénzes promóciók irányába próbálunk elmenni.
    csabadeak and Tony9 like this.

  2. #3042
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Ahogyan a ma publikált szeptemberi promóciókról szóló cikkünkben is jeleztük nektek, szeptember hónapra is kihagyhatatlan ajánlattal készülünk a party pokeren. A részletek egyeztetés alatt vannak, hamarosan jelentkezünk velük.

    partypoker terembemutató és regisztráció >>

  3. #3043
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Szeptemberi promóciók akadémiás játékosoknak:

    Akár 15% Chase + $15,000 cash race


    Akadémiás partypoker játékosok figyelem! Szeptemberben is kiemelkedően jó akadémiás promócióval várunk benneteket! Az akadémiás partypoker race összdíjazását megemeltük $15,000-ra. A chase is folytatódik, vagyis ez a két promóció egyszerre fut és mindkettőben egyszerre részt vehetsz!

    Ezért éri meg akadémiásnak lenni! A szeptemberi promócióra is él a legjobb deal garanciánk!



    partypoker terembemutató és regisztráció >>

    partypoker szeptember - Íme a PókerAkadémiás ajánlat - Legjobb deal garanciával!






    A partypoker ajánlatunk kiemelkedően jó, legjobb deal garanciát adunk rá! Amennyiben máshol esetleg mégis jobbat találsz, vedd fel velünk a kapcsolatot és mi kimatekozzuk neked a lehető legjobb dealt hogy biztosan a legjobban járj!


    Mi van akkor, ha már van számlád? Könnyen lehet, hogy mégis részt tudsz venni a promócióban! Olvasd el ezt a cikket és jelezd, ha segítsünk!
    csabadeak likes this.

  4. #3044
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 09. 07.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    A tour, cash game és sng handeket a pt4 vagy hm3 olvassa be tökéletesen?

  5. #3045
    Lelkes újonc csodapuki avatara
    Csatlakozott
    2017. 02. 23.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Szia! Én a PT-ről tudok tapasztalatot mondani Spinekkel kapcsolatban. Épp most szenvedek vele, nem találom a problémát...
    Szóval importáltam a letöltött fájlt, a chip alapú grafikon korrekt, van chip EV, non SD winnings, minden, ezeket jól számolta. Viszont a Results-nál -100-as a ROI-m, mert minden tournamenthez 0 a Place of Finish értéke. Valamiért nem tudja értelmezni, hogy hanyadik lettem, de még azt sem, hogy hány fős volt a verseny. A buyin értékét jól mutatja, arra lehet szűrni. Lehet, hogy valami beállítás nálam rossz.
    Tehát nekem jó a chip-grafikon, szerencsére buyin szerint is rá lehet szűrni, egyedül azt nem látom, hogy dollárban mennyi a tényleges nyeremény.

  6. #3046
    Lelkes újonc csodapuki avatara
    Csatlakozott
    2017. 02. 23.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Ja....most látom, Avg Players 4, minden Spint 4 fősnek érzékel.

  7. #3047
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet csodapuki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Én a PT-ről tudok tapasztalatot mondani Spinekkel kapcsolatban. Épp most szenvedek vele, nem találom a problémát...
    Szóval importáltam a letöltött fájlt, a chip alapú grafikon korrekt, van chip EV, non SD winnings, minden, ezeket jól számolta. Viszont a Results-nál -100-as a ROI-m, mert minden tournamenthez 0 a Place of Finish értéke. Valamiért nem tudja értelmezni, hogy hanyadik lettem, de még azt sem, hogy hány fős volt a verseny. A buyin értékét jól mutatja, arra lehet szűrni. Lehet, hogy valami beállítás nálam rossz.
    Tehát nekem jó a chip-grafikon, szerencsére buyin szerint is rá lehet szűrni, egyedül azt nem látom, hogy dollárban mennyi a tényleges nyeremény.
    Nekem is ugyan ez van sima 6/9 fős SNG-nél. CHIPEV meg graf van, és BI alapján is lehet szűrni normálisan viszont a winnigset nem tudja feldolgozni és egy egyenes vonal lefelé, mintha minden SNG-t elbuktam volna.

  8. #3048
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 09. 07.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat. Esetleg HM3-ról valakinek infója, hátha ott minden tökéletes?

  9. #3049
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    pitbull nancy.png Aki ismeri ezt a kollégát vagy netán fórumtag az jelezzen vissza, ugyanis a a nekem szóló"kurjunk egyet " kirohanása eléggé felpaprikázott, természetesen ha egy nőről van szó, akkor benne vagyok a buliba.
    csabadeak likes this.

  10. #3050
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Kedves partypoker játékosok!

    Az augusztusi promóciókat ma frissítettük a hivatalos eredményekkel.


    Augusztusi Race végeredmény>>
    Augusztusi Chase végeredmény>>
    Augusztusi WPT Race végeredmény>>


    Az utolsó heti WPT hand race esetében a ticketek helyett azok készpénzes értéke került jóváírásra.

    A nyeremények a mai napon megérkeztek, azok a kliensben a My Account menüben a Gaming Transaction szekcióban követhetők nyomon.

    Örömünkre szolgál, hogy augusztusban több, mint 34 000 dollárt oszthattunk ki köztetek!



    A szeptemberi promóciónk már gőzerővel futnak, a részeredmények itt érhetők el:


    Szeptemberi Race állás>>
    Szeptemberi Chase állás>>

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •