Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By WINAMAXDONK

Téma: Forgalmi adatok - Melyik hálózat nőtt a legnagyobbat tavaly óta?

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Forgalmi adatok - Melyik hálózat nőtt a legnagyobbat tavaly óta?


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder imike12 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 13.
    Hozzászólások
    616

    Alapbeállítás

    Azért nőtt többel a GG póker,mert szinte mindenki csinál vagy 4-5 számlát a befizetési bónusz miatt,erről ennyit és ott nem nézik,mint a Starson ...

  3. #3
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet imike12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért nőtt többel a GG póker,mert szinte mindenki csinál vagy 4-5 számlát a befizetési bónusz miatt,erről ennyit és ott nem nézik,mint a Starson ...
    Nem a megnyitott számlák számát vizsgáltuk, hanem azt, hogy melyik hálózatban mennyien játszanak egy időben cash game asztalokon.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Tipikus Vimre Itt van már itt van már a kibaszott második hullám .Ennek szerintem pokeresként nem lehet nem örülni.
    imike12 likes this.

  5. #5
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Unibet átlagos forgalmát biztos felülbecsülik, van hogy este 8 felé sincsenek 500-an a cg asztaloknál, inkább 350 körül lehet az átlagos forgalmuk.

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 08. 12.
    Hely
    Helyileg Visontán vagyok
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Az a baj, hogy hiába második hullám... már nem nagyon fognak bezárni a vendéglátó egységek és egyebek, illetve menni fognak továbbra is az élő sportok, amikre lehet fogadni, ezek off-osak voltak az előző "hullámban" amiknek köszönhetően nőtt a forgalom, mert elhitték az ostobák, hogy majd pókeren nyerni fognak. De sajnos nem nyertek Ha megint elvennék sok ember kenyerét a korlátozások miatt, oriási gazdasági problémák lennének és ezt tudja már minden ország. Szóval fisreg barátaim, ne éljétek bele magatokat hogy jobban fog ömleni az EV (mert $-t azt nem ad, amikor nagy az EV, mi? A k..va anyját...) GG!

  7. #7
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet Fisreg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...Ha megint elvennék sok ember kenyerét a korlátozások miatt, oriási gazdasági problémák lennének és ezt tudja már minden ország... GG!
    Én nem tudom te hol élsz, de ez bődületes baromság! Most jön még csak a fekete leves. Csak figyelj.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •