Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (78) összesen
Like Tree62Likes

Téma: Új tagok bemutatkozása

  1. #61
    Lelkes újonc kiki1995 avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 28.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Szia Bazsi1991! Hát én még abban a korszakban nőtem fel mikor egy hozzászólás vagy bármilyen üzenet után, amit kicsit is személyesnek gondolok, az után tiszteletből oda irom ez esettben a Nickname nevemet, szerintem ez a korrekt, ki hogy csinálja... De ha neked szúrja a szemedet, akkor sajnálom, egy "idegen" mint te jelen esettben nem fogom megváltoztatni, ami hosszú ideje nálam igy rögzült be! Nem szeretnék bele menni, hogy Te jelen esettben milyen ember lehetsz, mert ha megmondód a tutit személy lennél, akkor nem egy arcnélküli profilod lenne! Kivánok neked sok sikert a pókerben! Ez az oldal, szerintem nem arra való hogy egymást bármilyen nickname mögé bújva csesztessük, hanem segítsük egymást, motiváljuk!

    Üdv,
    Kriszkova95

  2. #62
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 11. 29.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Helyesírás oktatás az segítségnek számít vagy csesztetésnek?
    kiki1995 likes this.

  3. #63
    Lelkes újonc kiki1995 avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 28.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Segítségnek mindenesetre persze, sajnos Német nyelvű billentyűzetem van, így ténylegesen is vannak helyesírási problémák néha amit bele viszek, de köszi Boci az észrevételt

  4. #64
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 01. 18.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet kiki1995 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Józsi0208 és subzero444! Mindenképpen egy tanács, hogy itt akadémián először csináljátok végig az érdekes partik fül alatt a feladványokat, nagyon hasznos és nagyon sok minden tanulható belőle, és ráadásként újra feltudjátok eleveniteni a tudásotok, kicsit megtornásztatjátok az agyatokat legalább, hogy mi is maradt le az elmúlt évekből! Ja és sose késő elkezdeni újra a Pókert, mert azt ha valaki szereti akkor sose tudja abbahagyni, még ha egy kis idő is kimarad! Sok sikert kivánok mindkettőtöknek!

    Üdv,
    Kriszkova95
    Nagyon köszi a gyors választ, Kiki! Máris meglesem!

  5. #65
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 08. 07.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Elo cash game oktatot keresnek ,50/100 illetve 100/200 as limiten ,2-3 eve pokerezem az alapokkal tisztaban vagyok .

  6. #66
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet SzTii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Elo cash game oktatot keresnek ,50/100 illetve 100/200 as limiten ,2-3 eve pokerezem az alapokkal tisztaban vagyok .
    Szia!

    Talán tudok segíteni. Írj rám skype-on, norris804 vagyok.
    "A képesség azt jelenti hogy miben vagy tehetséges. A motiváció dönti el hogy mit teszel. A hozzáállás pedig meghatározza hogy milyen jól fogod csinálni."

  7. #67
    Újonc Andie avatara
    Csatlakozott
    2019. 06. 04.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Meglehetősen új hús vagyok ezen a terepen, bár pókerezni már cirka 20 éve pókerezem, csak nem igazi pénzben. GOP, WSOP, ilyesmiken játszottam eddig, meg persze barátokkal, élőben és gyuf.aszálban.

    Nemrég beregeltem a Unibetre, ami meglehetősen tetszetős a számomra, annyira, hogy ezen felbuzdulva beregisztráltam a Party Pokerre is. Mindkét helyen Texas Hold'Emet játszom, eddig mikrotétekben, kisebb-nagyobb sikerekkel. A Party Pokeren vagyok eredményesebb, aminek azért örülök, mert jónéhány Youtube-videó megnézése után a PP-es versenyek számomra a legmegnyerőbbek. Nyilván sehol sem vagyok a top versenyzőkhöz képest, de a versenyek hangulata nagyon tetszik.

    Ide is már beregisztráltam régebben, csak eddig lapítottam. Most jöttem egy kicsit ismerkedni, meg persze sok kérdésem is van, hiszen ez a fajta póker a rengeteg, számomra egyelőre még ismeretlen kifejezéssel, lehetőséggel bőven ad nekem tanulnivalót.

    Befogadtok-e magatok közé, kedves haladó játékosok?

  8. #68
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet Andie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Meglehetősen új hús vagyok ezen a terepen, bár pókerezni már cirka 20 éve pókerezem, csak nem igazi pénzben. GOP, WSOP, ilyesmiken játszottam eddig, meg persze barátokkal, élőben és gyuf.aszálban.

    Nemrég beregeltem a Unibetre, ami meglehetősen tetszetős a számomra, annyira, hogy ezen felbuzdulva beregisztráltam a Party Pokerre is. Mindkét helyen Texas Hold'Emet játszom, eddig mikrotétekben, kisebb-nagyobb sikerekkel. A Party Pokeren vagyok eredményesebb, aminek azért örülök, mert jónéhány Youtube-videó megnézése után a PP-es versenyek számomra a legmegnyerőbbek. Nyilván sehol sem vagyok a top versenyzőkhöz képest, de a versenyek hangulata nagyon tetszik.

    Ide is már beregisztráltam régebben, csak eddig lapítottam. Most jöttem egy kicsit ismerkedni, meg persze sok kérdésem is van, hiszen ez a fajta póker a rengeteg, számomra egyelőre még ismeretlen kifejezéssel, lehetőséggel bőven ad nekem tanulnivalót.

    Befogadtok-e magatok közé, kedves haladó játékosok?
    Üdv a fedélzeten!

    gl
    Andie likes this.

  9. #69
    Újonc Andie avatara
    Csatlakozott
    2019. 06. 04.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv a fedélzeten!

    gl
    Köszönöm szépen!

  10. #70
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 04. 14.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Привет! Я тут новенький. Azt akarom, hogy javítsa a játék készségek
    Utoljára módosítva: TimKing által: 2021. 04. 15. 08:57

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •