Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree11Likes
  • 1 Post By Andie
  • 1 Post By daniboy
  • 3 Post By KisMuck
  • 2 Post By Andie
  • 2 Post By KisMuck
  • 2 Post By Andie

Téma: A Partypoker játékfelülete kissé talányos

  1. #1
    Újonc Andie avatara
    Csatlakozott
    2019. 06. 04.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás A Partypoker játékfelülete kissé talányos

    Sziasztok!

    Pár napja regeltem be a Partypokerre, letöltöttem a kliensüket, azzal behívtam a lobbyt és játszani kezdtem a legkisebb mikrotétes, 6 fős asztalnál. A lobby szerint egyetlen ilyen asztal volt. (Cash game-ről beszélünk.)
    Ennek ellenére mégis azt láttam, hogy handről handre mások ülnek az asztalnál. Időnként felbukkantak már ismerős nevek, de hogy ők is vándoroltak, mint én, vagy én kerültem mindig vissza az asztalukhoz, számomra rejtély. Ha dobtam, azonnal máshova kerültem, nem láttam magát a handet végig. Vesszőfutás-szerű az egész, és már kezdek arra gyanakodni, hogy nálam van valami beállítási hiba, hiszen ha a lobby szerint egyetlen ilyen asztal van, akkor hogyan tud az oldal ide-oda dobálni, hiszen elvileg nincs is hova.

    Többször is visszatértem azóta, a klienst is már újratelepítettem, de nem történt semmilyen változás, ugyanezek voltak a játékfeltételek minden esetben.

    Kicsit keszekusza nekem ez az egész, és mivel új vagyok ott, fogalmam sincs, hogy maga a játékfelület ilyen, vagy esetleg én értelmeztem valamit rosszul, vagy a beállításaim nem megfelelőek. Mindenesetre így játszani még akkor is zavaró, ha nyerek. Szeretek leülni egy asztalhoz és ott maradni handeken keresztül. Akkor váltani asztalt, amikor én akarok váltani. Szeretem végignézni azokat a handeket is, amikben én dobtam.

    Tudna esetleg valaki valamit erről mondani? A Partypoker ilyen, vagy nálam van valami hiba?
    Utoljára módosítva: Andie által: 2020. 09. 12. 14:37
    sakkos000 likes this.

  2. #2
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Fastforward asztalhoz ültél be, itt le van írva hogy miről van szó: https://www.partypoker.com/hu/fast-forward
    Andie likes this.

  3. #3
    Újonc Andie avatara
    Csatlakozott
    2019. 06. 04.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Ez könnyen lehet. Még ismerkedem a különböző jelölésekkel és erre nem figyeltem.
    Most viszont megnyugodtam, hogy nem minden asztal ilyen ott. Meg jó is, mert akaratomon kívül kaptam egy kis ízelítőt a fastforwardból is.

    Köszi szépen a választ!
    Utoljára módosítva: Andie által: 2020. 09. 12. 16:05

  4. #4
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Andie, ez tetszett! Megnevettél egy kicsit, de teljesen jó értelemben, aranyos volt ez a tudatlanság 2020-ban. No off., but made my day!
    Ibiza, Buksisak and Andie like this.

  5. #5
    Újonc Andie avatara
    Csatlakozott
    2019. 06. 04.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    KisMuck:
    Abszolút most barátkozom még csak az igazi pénzes online póker felületek világával. Eddig csak nem igazi pénzes oldalakon játszottam, ott meg fastforward nincs, így gőzöm sem volt arról, hogy éppen ilyen asztalnál ülök. Szóval biztos lesz még olyan, hogy megnevettetlek, mert lesznek még kérdéseim. És garantálom, hogy a maihoz hasonlók is akadnak majd. (Olvasd el a bemutatkozós topikba írt szösszenetemet, mindent érteni fogsz.)
    Most még csetlek-botlok, de sebaj, szépen megtanulok majd én is mindent.
    Utoljára módosítva: Andie által: 2020. 09. 12. 19:09
    Buksisak and Norris80 like this.

  6. #6
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Olvastam, sima ügy. Azért is írtam, hogy nem bunkózni akartam, csak bele képzeltem magam a helyzetedbe, ahogy pislogok a FF előtt, hogy most akkor mi a fax van??? Sok szerencsét és nagy sikereket kívánok az online poker bugyraiban!
    szroli and Andie like this.

  7. #7
    Újonc Andie avatara
    Csatlakozott
    2019. 06. 04.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Igen! Pontosan így pislogtam az asztalnál ülve!
    (Nem dicsekvésként, csak mentségemre, azért sikerült a pislogás dacára is nyernem, de tényleg kiidegelt ez a szegény fastforward. Soha többet! )

    Most már csak azt kellene kitalálnom, hogyan jelölik ott azokat az asztalokat, amik nekem kellenek, mert eddig még nem jöttem rá.

    Köszönöm szépen, megteszem, ami tőlem telik. Én is sok szerencsét és sikereket kívánok neked!
    Utoljára módosítva: Andie által: 2020. 09. 13. 14:41
    illese and KisMuck like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •