Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (89) összesen
Like Tree65Likes

Téma: Fedor Kruse és solver valós időben - itt a póker újabb nagy botránya

  1. #41
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké, értem mire gondolsz. Talán akkor így pontosabb:

    Ez a munka nem azzal a céllal lesz beletéve, hogy bajnokot verjek vele. Azért lesz beletéve, hogy minél több nyomorékot verjek vele, és nyomorékok hiányában addig se verjen agyon a többi hozzám hasonló.
    Oké.....szóval mégsem érted

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké, értem mire gondolsz. Talán akkor így pontosabb:

    Ez a munka nem azzal a céllal lesz beletéve, hogy bajnokot verjek vele. Azért lesz beletéve, hogy minél több nyomorékot verjek vele, és nyomorékok hiányában addig se verjen agyon a többi hozzám hasonló.
    Nekem az remlik, hogy te hoztad fel a sportos peldat, nem "mi"...Persze lehet tevedek, 1 oldalt neztem csak vissza

    Amugy a sportolo is a legtobb penzre megy, mint a pokeres, csak ott olyanok a szabalyok, hogy a tobbi profival kell megmerkoznie.
    Muhammad Ali is bohockodott Inokival a penzert, Mayweather is bohockodik penzert, stb stb. Pedig ok aztan a sportaguk legjobbjai voltak, es rohadt sokat kerestek elotte is, de azert meccseltek a nyomorekkal, hisz free money volt

    De nem vagyunk mental coachok, hogy buzerans metaforakban tudjuk csak beszelni.

    Van az online poker, mindenkire ugyanazok a szabalyok vonatkoznak, es az a cel, hogy jol seggbekurjuk a masikat. Lehet erkolcsileg kerdojeles, de megis fair, mert mindenkire ugyanaz vonatkozik, es mindenki onszantabol jatszik.

    Ha valaki nem tartja be a szabalyokat, akkor fel lehet haborodni, hogy egy csalo.
    Ha valaki csal, de felhaborodik, hogy mas jobban csal, akkor az alszentseg.

    Illteve meg egy gondolat: nagyon sok sikeres pokeres celja, hogy a legjobb legyen. A ket legjobb CGs az elmult idoszakban otb_redbaron es linuslove volt valoszinuleg. Mindketten rohadt sokat zoomoztak, es a legjobbak akartak lenni. Szoval van mindenre pelda, senki nem mondta, hogy Szentiraskent kezeld a magamfajta bumhunterek irasait. Ott a zoom, es lehet regwarozni is, amit az egyik magyar backing csapat vezetoje is igen sokat csinalt HS-en (vagy csinal, nem kovetem)
    Jeeeee88, kacsa1st and csiga19794 like this.

  3. #43
    Tag
    Csatlakozott
    2020. 07. 19.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    O.k. no prob. elengedtem.
    Ha ennyi ívet kapok olyanért, amit nemhogy nem írtam, de pont az ellenkezőjét, akkor nyilván nálam van a hiba. Ha meg ennyire nem ment át amit viszont leírtam, tényleg kár volt ma egy billentyűt is leütnöm. Bocs, ha ennyi mindenkinek a tyúkszemére léptem a buzeráns metforáimmal
    Mivel azonban a fishek megkopasztását kimaxoló játékot továbbra is sokmindennek tudom tartani, de tisztességesnek semmiképp, úgy, hogy magam is pontosan ezt igyekszem űzni, (Mayweather és Ali bohóckodását detto) ezzel a buzeráns gondolkodásommal megyek, megmaradok magamnak.

    Vagy beállok lelkésznek, még meggondolom...

  4. #44
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vagy beállok lelkésznek, még meggondolom...
    legközelebb, mielőtt elkezded a kognitív disszonanciát firtatni, kérdezd meg, hogy amúgy szeretik-e egyáltalán a lelkészeket/buzeránsokat...

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    O.k. no prob. elengedtem.
    Ha ennyi ívet kapok olyanért, amit nemhogy nem írtam, de pont az ellenkezőjét, akkor nyilván nálam van a hiba. Ha meg ennyire nem ment át amit viszont leírtam, tényleg kár volt ma egy billentyűt is leütnöm.
    Ott rontottad el a gondolatmenetet (és onnantól a válaszadók is), hogy mondjuk egy tenisz mérkőzésen nem a gyengébb játékos a fish megfelelője, hanem azok, akik fogadnak a meccsre, jegyet vesznek a meccsre, stb. Nem nézed le a teniszjátékost, aki nem a világ legjobbja akar lenni, hanem csak előrébb akar jutni a ranglétrán, hogy több/rangosabb tornán indulhasson, amiken aztán nagyobb arányban részesül a fishek (sportfogadók, nézők, tévénézők, stb.) pénzéből. Federernek is meg Fucsovicsnak is az a célja, hogy minél többet szedjen be a fishek pénzéből, és a jobb nagyobb arányban részesül belőle. Ha jobban mögénézel ők is "nyomorékok" pénzét szedik el, nem egymást győzik le.

  6. #46
    Tag
    Csatlakozott
    2020. 07. 19.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ott rontottad el a gondolatmenetet (és onnantól a válaszadók is), hogy mondjuk egy tenisz mérkőzésen nem a gyengébb játékos a fish megfelelője, hanem azok, akik fogadnak a meccsre, jegyet vesznek a meccsre, stb. Nem nézed le a teniszjátékost, aki nem a világ legjobbja akar lenni, hanem csak előrébb akar jutni a ranglétrán, hogy több/rangosabb tornán indulhasson, amiken aztán nagyobb arányban részesül a fishek (sportfogadók, nézők, tévénézők, stb.) pénzéből. Federernek is meg Fucsovicsnak is az a célja, hogy minél többet szedjen be a fishek pénzéből, és a jobb nagyobb arányban részesül belőle. Ha jobban mögénézel ők is "nyomorékok" pénzét szedik el, nem egymást győzik le.
    sztem minden további hasonlat csak mégjobban szétviszi ezt. pedig...

    A., nem tartom ennek a Kruse gyereknek az akcióját elfogadhatónak. Elítélendőnek tartom.

    B., Nem zavar, hogy az ügyesebb játékosok egy online poker teremben gyengébb játékosok pénzét szedik el, főleg, mert én is ezt csinálom.

    Viszont.

    A gyengébb teniszező az erősebb teniszezővel szemben ugyanúgy egyszál ütővel áll ki, mint a No.1 és pontosan tudja, hogy az ellenfele mennyivel erősebb nála. Aki Mayweather ellen áll ki, az is ugyanúgy egyszál kesztyűben áll ki, és pontosan tisztában van vele, hogy mennyivel erősebb nála. Ésatöbbi, ésatöbbi.

    Ez tisztességes.

    Az online pokerben a fish áll az egyszál klaviatúrájával, te/én meg huddal, táblázatokkal állunk vele szemben, amit ő még csak nem is lát. Sokszor azt sem tudja, hogy létezik ilyesmi. Valamint fogalma sincs róla, hogy te/én mennyivel erősebb nála.

    Ez meg tisztességtelen.

    C., az egyenes beszéd, hogy te/én ezt a tisztességtelen felállást fogjuk kihasználni. Az viszont képmutatás, hogy ez ugyanolyan munka, meg sport, mint amit az amatőr teniszező csinál. Nem az. Nincs ezzel gond, meg "nem nézem le", csak épp nem az, és engem így speciel zavart, hogy mégis annak lett nevezve.

    D., Megértem, hogy ez az ellentmondás valakiben fel sem merül / pont le se sza rja. Meg azt se, hogy engem mi zavar, meg mi nem. No prob.

  7. #47
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én meg huddal, táblázatokkal állunk vele szemben, amit ő még csak nem is lát.

    Ez meg tisztességtelen.
    ha a vastagon jelölt rész rád tényleg igaz akkor ez nem csak tisztességtelen hanem egyenesen tiltott ergo csalsz!!!! (amennyire én tudom ez le van írva több TOS-ben is)
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  8. #48
    Tag
    Csatlakozott
    2020. 07. 19.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    szerinted ha még többet olvasok, mint játszom, és még a tanulásnak is az elején vagyok, mégis milyen táblázataim lehetnének...? Legfeljebb, egy vastag cella, hogy a BB az nem egy pezsgő...))

    Csak példa próbált lenni. De lehet PDF, könyv az asztalodon, jegyzet a desktopodon, akármi...

  9. #49
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az online pokerben a fish áll az egyszál klaviatúrájával, te/én meg huddal, táblázatokkal állunk vele szemben, amit ő még csak nem is lát. Sokszor azt sem tudja, hogy létezik ilyesmi. Valamint fogalma sincs róla, hogy te/én mennyivel erősebb nála.

    Ez meg tisztességtelen.
    Ne haragudj, de ez hülyeség. Mindenkinek ugyan annyi lehetősége van használni a fent említett dolgokat és az csak a saját hibája, ha nem teszi azt. Ugye szokták mondani, hogy a törvény nem ismerete nem mentesít a jogi következményektől. Más meder, de attól még nagyon is hasonló.

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az viszont képmutatás, hogy ez ugyanolyan munka, meg sport, mint amit az amatőr teniszező csinál. Nem az.
    Dehogynem! Gondolom nem tettél bele összesen 10 órát sem, hogy fejlődj és ezért mondod ezt(nem, nem a játékra gondolok). Ha majd foglalkozol vele annyit, mint itt jó páran és kedvet is kapsz a dologhoz más lesz a véleményed. Egyébként a gyári futószalagos dolgot is munkának nevezik és hát nem is tudom...

    Más. Regulároktól kérdezem: A scriptelést tiltják a termek(nem mind, de ja), igaz? Akkor Dán és még sokan mások csalók? Ha egy terem tiltja a segédszoftvereket, de én mégis használom, akkor csaló vagyok? Handkonverter, equilator, icm baszódia, etc, etc, etc. Nettó csaló mindenki?
    Jeeeee88 likes this.

  10. #50
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerinted ha még többet olvasok, mint játszom, és még a tanulásnak is az elején vagyok, mégis milyen táblázataim lehetnének...? Legfeljebb, egy vastag cella, hogy a BB az nem egy pezsgő...))

    Csak példa próbált lenni. De lehet PDF, könyv az asztalodon, jegyzet a desktopodon, akármi...
    okés, nem is gondoltam hogy vannak "értelmes" range-eid (mivel írtad h kezdő vagy). csak felhívtam a figyelmed ha kezdőkéz táblázatokat használsz (akár rosszakat) az a szabályzat ellen van. teljesen mind1 hogy egy A4-es lapra van-e nyomtatva vagy egy jpg-ben van a gépeden mindkettő csalás, csak az egyiket nem tudják rád bizonyítani.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •