Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (89) összesen
Like Tree65Likes

Téma: Fedor Kruse és solver valós időben - itt a póker újabb nagy botránya

  1. #71
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan dologról alkotsz véleményt, amiről azt sem tudod, hogy eszik vagy isszák és még meg is vagy róla győződve, hogy igazad van.
    az elvonatkoztatás nem az erősséged. pedig még a gyengébbek kedvéért nagy betűkkel ki is emelte, hogy mire kell figyelni értelmezés közben...
    KisMuck likes this.

  2. #72
    Tag
    Csatlakozott
    2020. 07. 19.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Ha majd foglalkozol vele annyit, mint itt jó páran és kedvet is kapsz a dologhoz más lesz a véleményed.

    Ez volt a mondatod. Se több, se kevesebb.

    Nem gondolom, hogyha majd többet foglalkozom vele, önmagában attól majd megváltozik a véleményem. Ez a válaszom a mondatodra.

    Ha többet gondoltál bele, miért nem írod le. Nem vagyok gondolatolvasó.

    A foglalkozásom? Hogy jön ez ide? Ha munkanélküli juhász vagyok Zalából, akkor ****ság, ha meg építészmérnök Pesten akkor okosság amit írok?

    Egyébként, persze, hisz nem ismerjük egymást: munkanélküli juhász vagyok Zalából.

    )))

  3. #73
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsánatot kérek mélyen tisztelt Kacsa Úr, hogy csak így lekacsáztam, de mentségemre szóljon, hogy nem tudtam, hogy ilyen idősnek tetszik lenni. Olyannyira, hogy még az online pokert is megelőzte a KKT-jával.

    Troll off: rendben, megértettem. Egyébként soha nem változtattál a játékodon az adatbázisod alapján? Ha igen, egyből tudtad, hogy mit változtattál és flottul toltad táblázat nélkül?
    úrnak születni kell, de én még csak nem is láttam olyat! nyugodtan tegezhetsz továbbra is

    egyébként igen "folyamatosan" változtatom a skáláimat, de azt nem mondtam hogy flottul is tolom(/tam) az újonan kialalítottakkal. annyit mondtam hogy játék közben nem használom(/tam) őket. ezt vagy elhiszed vagy nem erre nekem már nincs hatásom.
    KisMuck likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  4. #74
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    [B]Egyébként, persze, hisz nem ismerjük egymást: munkanélküli juhász vagyok Zalából.

    )))
    Nem, te egy értetlenkedő balfax vagy.
    Ibiza and csiga19794 like this.

  5. #75
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    úrnak születni kell, de én még csak nem is láttam olyat! nyugodtan tegezhetsz továbbra is

    egyébként igen "folyamatosan" változtatom a skáláimat, de azt nem mondtam hogy flottul is tolom(/tam) az újonan kialalítottakkal. annyit mondtam hogy játék közben nem használom(/tam) őket. ezt vagy elhiszed vagy nem erre nekem már nincs hatásom.
    Mindent megértettem és hívő lélek vagyok, nincs ezzel semmi gond. Tudomásul vettem, hogy másképpen tanulunk, fejlődünk. Én viszont csaló is vagyok, mert ha valamin változtatok, azt a jegyzeteimben feltüntetem, amit aztán használok is játék közben ezer örömmel.

  6. #76
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindent megértettem és hívő lélek vagyok, nincs ezzel semmi gond. Tudomásul vettem, hogy másképpen tanulunk, fejlődünk. Én viszont csaló is vagyok, mert ha valamin változtatok, azt a jegyzeteimben feltüntetem, amit aztán használok is játék közben ezer örömmel.
    Ha minden "csaló" csak a jegyzeteit használná melyeket manuálisan böngész játék közben nem is lenne semmi gond az asztaloknál. Én ezen nem háborodok fel illetve nem érezném magam átverve.

    Ha mindezt egy szoftver böngészi ki másodpercek alatt egy sok terás előre kisolverezett adatbázisból az viszont nagyon más tészta. Szerintem ebben eddig is egyet értettünk.

    Személy szerint a tiltott hud-ot és a scriptek használatát milliószor nagyobb kib@szásnak tartom a nem scripelőkkel szemben mint azt hogy xy belenéz a jegyzeteibe!
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  7. #77
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha minden "csaló" csak a jegyzeteit használná melyeket manuálisan böngész játék közben nem is lenne semmi gond az asztaloknál.
    mert ha manuálisan keresed ki, az pókerezésnek számít, ha viszont ezt a mechanikus munkát egy programmal csináltatod, akkor az már nem?

  8. #78
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet aggressivepostflopcbet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mert ha manuálisan keresed ki, az pókerezésnek számít, ha viszont ezt a mechanikus munkát egy programmal csináltatod, akkor az már nem?
    Szigorúan nézve de!!!
    Viszont 15-30 mp alatt multitablingezve nem tud bődületes adatbázist átnyálazni!! Ráadásul ha papírra van előtte kinyomtatva úgysem tudod ellenőrizni mit csinál.

    Szóval a 2 dolog hatékonysága nagyon távol áll egymástól.

    Egyébként sem nekem tisztem eldönteni mi a csalás. A pokeroldalak szépen leírták mi az. Ha vétessz ellene akkor csalsz.

    A lényege az volt abban amit írtam hogy nem zavar ha van 20 chartja és azt nézegeti játék közben. Másnak ettől még baszhatja (jogosan) a csőrét.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  9. #79
    Tag
    Csatlakozott
    2020. 07. 19.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, te egy értetlenkedő balfax vagy.
    vagy az. vagy csak nagyon a komfortzónádon/zónátokon kívül esik ez az apró ellentmondás: sportszerűtlenségről háborogni, miközben abból élsz, hogy egy sportszerűtlenségre épülő játékot játszol minden nap.

    Mert a naponta és termenként változó szabályokat betartod. Úgy többé, kevésbe. Meg mostmár igen, bár régebben nem. Meg a haverod nem, de hát ő a haverod.

    Ugyan már, nevetséges az egész... Az összes ellenérv meg kb. kimerül a hülyézésben, meg a buzeránsozásban, meg a kezdő nekem ne ugasson.

    Szánalmas...

  10. #80
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    egy valamit kihagytam az agymenéseimből ami azért árnyalja a dolgokat: én végig cg-s szempontból írtam.

    nyilván ha valaki olyan játéktípust játszik amit már nagyon régen kisolvereztek és mindenre meg van a tuti megoldás (értem ezalatt a 25bb és alatti játékok minden formáját) ott tényleg iszonyú nagy előny ha valaki akár a kinyomtatott chart-okat használ ahol le van írva pozikra bontva hogy 10-12bb-bel 5-6 bb-vel stb mikor call/push egy hand.

    ha 200bb+ játékról ill akár multiwayről beszélünk tőlem nézegethet az ellenfél preflop táblázatokat. nem hiszem hogy annyira meg lenne fejtve minden postfolp de még preflop sem. a legtöbb reg örül ha győzi simekkel a 100bb-s játékot illetve azt hogy azokat próbálja a játékába beépíteni. természetesen HS alatti mezőnyről beszélek.

    azt hiszem ebben a témában már mindent leírtam úgyhogy nem koptatom tovább a bill-t ill rabolom az időtöket. nyilván ez is csak 1 vélemény a sok között nem kell velem egyetérteni
    illese likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •