Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (55) összesen
Like Tree87Likes

Téma: Botrány botrány hátán - birs320 robbanthatja ki a legújabbat!

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet teki1222 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    már rég magasabb téteken vagyok bőven mint te, bár nem HUzok.. ja és egyedül GTO helper nélkül... ide te nem juthatsz el, mert már eljutottál volna rég ha képes lennél rá
    Juj! Miután így helyreraktàl kérlek foglalkozzunk a cikkel.
    Köszönöm!

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 20.
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    aha SN elvételének semmi köze a váltásodhoz, világ életedben RB huszár voltál... amivel nincs baj
    WINAMAXDONK likes this.

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Alakulóban van egy MacHine2 buli srácok?

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 09. 21.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás teki lol

    Teki írásmódja is pont arról árulkodik, hogy olyan ***** sokat tud az egészről és mély highstakes intelligenciával rendelkezik.
    Én betiltanám, hogy 80 iq alatti emberek olyan helyre kommenteljenek, amit mások olvashatnak. Egy csomó fölösleges feszültséget szül.
    Hatalmas érvrendszereket állítottál fel Teki, de bizonyára 2010 óta évi két limitet mész lejebb, mert nem hagynak huntolni és meg vagy kicsit sértődve. Nem vagy vele egyedül. Keresd meg a többieket és tegyetek ellene!

    szerk.: ui: nem, nem vagyok PPB-s, de ***** idegesítő, hogy idióták következmények nélkül hordanak össze ****ságokat komoly játékosokról, amikor végre történhetne valami az igazi probléma ellen

  5. #15
    Fanatikus tag SzolnokArca avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 20.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Kemény vádak... Valaki érdemben reagálna a PBB-től???

  6. #16
    Fanatikus tag SzolnokArca avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 20.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Ppb*

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Birs akkora botrányt robbantott ki, hogy az már 5-10 éve köztudott, WPN mindig is a legnagyobb gyűjtőhely volt. A PPB-ben is volt egy kisebb botring régebben/akisék meg egy tucat ppb-s/, ha erre gondolt teki, de azóta már kiszórták ezeket az elemeket, de az is elég régi történet, már ez is volt az akadémián.

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Objektív véleményem - nem ismerek közelről - személyesen - ppbseket, de ami viszont tény hogy ismerek 15$os regeket akik pokerstarson hyperhut grindelnek. Ha jól tudom 7$on is vannak néhányan. Ha botoznának nem hinném hogy lenne efféle hierarchia, hanem bevetnének minden használható emberüket - aki le tudja olvasni a GTOhelper utasításait = minden jelenlegi 7-15$os regular is ott lenne wpn mid-high stakeen. De nincs így, másik részről meg ha ppb is botozna, akkor nem hinném hogy egy ilyen témanyitással felhívnák magukra a figyelmet - visszafelé is bárki posztolhatná róluk több ezer handen hogy tökéletes gto játékot tolnak. Minimum lapítanának és lenyelnék a békát hogy mások erősebb botokkal és/vagy többen vannak. 3. még ha savanyú is a szőlő bárkinek, nagyobb EV emberek ellen játszani mint botok ellen , szóval én nem bánnám ha a terem managament figyelmét felkeltené ez a dolog. Aztán ha a ppb-t nem kedvelőknek játszhatnékra támad kedve még midnig jobb ppbs lovakra ülni mint botokra.
    ViKsY, dobimano and Stali44 like this.

  9. #19
    Tag Englandfan avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 16.
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    én ppb-s vagyok, bár alacsonyabb téteken hyhuzok, de élmény olvasni ezeket a vagdalkozásokat a levegőbe amíg ilyen alter módon dobálják a ppb-re a sarat addig kétlem hogy ehhez a részéhez bárki is hozzászólna tőlünk.. viszont a popcornt lassan érdemes lesz bekészíteni (:

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Idézet HUNchampion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aztán ha a ppb-t nem kedvelőknek játszhatnékra támad kedve még midnig jobb ppbs lovakra ülni mint botokra.
    Szerintem meg a mezei játékosok jórészének ugyanolyan antipatikus(káros) amit az istállók csinálnak(más okokból) mint az amit a botringek és semmivel nem járnak jobban, ha velük ülnek le játszani.

    Persze ez nem változtat a tényen, hogy a botokat bannolni kell és amit az istállók csinálnak meg "szabályos". Csak megmagyarázza az ellenszenvet amit pl. ennél a postnál lehet tapasztalni vagy akár annál amit az egyik külföldi spin istálló tulaja postolt amikor a GG banolt jogtalanul egy jó adag spinest.
    illese, Szigi and ewoksamurai like this.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •