Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (55) összesen
Like Tree87Likes

Téma: Botrány botrány hátán - birs320 robbanthatja ki a legújabbat!

  1. #31
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet peti29 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az RNG csalasokrol es eroltetett rake generalo laputkoztetesrol kene par nagy jatekosnak irnia, ami a Starson es Partyn folyik evek ota , errol persze megy a nagy hallgatas.

    megy a nagy hitelesites az RNG-re a Kanhawake indian rezervatumbeli nagy ellenorzo szerv bevizsgalasaval, ahol Hosszu Puska es Bolcs Galamb torzsi vezetok a tabortuz mellett nemi kenopenzert megadjak a veletlenszerusegi igazolast minden evben.

    aztan beulsz a Stars cash game es 30 handen belul latsz KK vs AA-t, a flopp flossodet full veri meg, kozben mikor nem vagy partiban masik ket jatekosnak kozott AA vs 33 board 4 5 6 7 K, majd flop ket par vs riverre leeso sor, majd kapok egy AK-t flop AK4, bettesszuk a penz, mutat egy AQ-t es turn T river J.

    az indianok meg ott tancolnak es rohognek rajtunk.

    ehhez kepest hogy par elelmes gyerek epit egy komoly szoftvert amibol jo penzt csinalnak az semmi.

    a pokertermek iparagat raknak a rakegeneralo jatekra.
    Téged nagyon padlóra vágott ez a sok "cooler" meg ászos vesztő hand.
    Az esetek 80%-ban nyered meg az AA-val a pusht, így akkor kell berakni, 20%-ban meg el kell dobni! Ezt már tanácsolták neked itt. Próbáld ki, meglátod nyerni fogsz!
    Még jó, hogy a flop flusht megveri a full, hiszen nagyobb!
    illese and Axe like this.

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Gerwen az örömIány anyádat hol vagy? TényIeg igazad lett féIeImetes forma a tekiinas akihez képest marásban alsótagozatos nebulók vagyunk. De nagy show van a ***** anyádat Gerwen végre van kire feInzézni van kiért rajongani.
    Utoljára módosítva: WINAMAXDONK által: 2020. 09. 19. 01:08

  3. #33
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    az indiánok tehetnek mindenről !!!

  4. #34
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Peti húzz el innen a másik topikba vissza! Alakul az elmúlt 2 év legnagyobb csörtéje,nehogy eltereld itt nekem a f....szságaiddal más mederbe a témát.
    Bár gyanítom a ppb azóta nyilatkozat stoppot és hozzászólási tilalmat hirdetett már

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    a ppb berkein beülül nem 1 20-30as HUSNG játékos aki régen mindig óckodott mindenféle regwartól hirtelen minden teremben egymást védve 50-100-200on volt látható , ne mondja nekem senki, h ezek a srácok ennyit fejlődtek, jó a cikk de valóban álszent kicsit, hiszen a ppb is ott él vissza a HUSNGben ahol tud és elég valószínű hogy nem a micro tétes emberei lettek géniuszok hanem használnak vmilyen helpert, arról nem is beszélve, h elég agrón és lenézően viselkednek bárkivel aki szembe jön, ülj ki mert akkor 3an ülünk mindenhol stratégiával
    sakkos000, teki1222 and kolospapa like this.

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Nem kéne már a PPB-nek foglalkoznia a HUSNG stakeléssel. Egy az egybe botokat kéne játszatni aztán nincs hiszti hogy a másik jobban csal.

  7. #37
    Újonc Jelle Klaasen avatara
    Csatlakozott
    2016. 12. 16.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Én azt hallottam hogy előzetesben van Braziliában a Birs320. Elment a Copacabanára és napi kétszeri étkezésért akart katonákat toborozni a PPB-be. De a helyi kartellnek nem tetszett és "bekészítették"
    De ezek szerint csak kamu. Hiába a legendákról pletykálnak mindenfélét

  8. #38
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 20.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Partypokeren ilyenek mennek folyamat, hogy QQ 3 bet, flop 455, nagy cbet, turn J, nagy cbet o visszhiv nem sokat kell mar megadni, all in, river 2

    bemutat egy JJ-t, vajon eyek is solverrel jatszanak? esetleg a partpoker RNG csinalja a nagy trukkoket?

  9. #39
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 09. 20.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Nekem valami egészen más szúrt szemet a cikk kapcsán. Régen én is a PPB istálóban inaskodtam azóta inkább a CG felé terelődtem ámde ha jól tudom a PPB még a fasorban sincs a HUSNG-ben pokerstarson. Valaki magyarázza már el nekem akkor mégis hogy a ****ba játszanak 100-200-300on olyan termekben ahol csak csalók tudnak megmaradni??? A PPBbe van egyáltalán olyan edző aki elismert a HUSNG highstakes berkein belül a pokerstaron és nem valami hugyafos teremben?? Csak egyetlen edző játéknevét aki lelkes gürcölő inas 100on vagy afölött és vígan megül ott bármikor ha kedve szotyan hazardírozni egy isteneset anélkül hogy az erősebb fiúk kiszednék onnan. Csak egyet.
    Utoljára módosítva: kolospapa által: 2020. 09. 20. 11:20

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Jelle Klaasen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én azt hallottam hogy előzetesben van Braziliában a Birs320. Elment a Copacabanára és napi kétszeri étkezésért akart katonákat toborozni a PPB-be. De a helyi kartellnek nem tetszett és "bekészítették"
    De ezek szerint csak kamu. Hiába a legendákról pletykálnak mindenfélét
    Hát ez mekkoraaaaa.... Hát 20 perce potyog a könnyem, úgy röhögök. Egyáltalán nem erőltetett, könnyed szellemes.
    torzon, termo80 and van Gerwen like this.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •