Oldal: 45 / 81 ElsőElső ... 35434445464755 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 441 - 450 (806) összesen
Like Tree164Likes

Téma: GGPoker (GGNetwork)

  1. #441
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Szerintem a komoly eszmecsere ezzel a teremmel kapcsolatban ott kezdődik, hogy egyáltalán mennyi a rake és mennyi a visszatérítés? Amíg ezt shady módon kezelik, a RB számításokat homály övezi és gyakorlatilag csak olyan sztorit lehet hallani hogy a játékos számítása szerint köszönőviszonyban sincsenek az arányok a beígérttel, addig szerintem a fő téma inkább az hogy egyáltalán megéri-e a megnövekedett akció ellenére itt játszani. A shady kitiltásokat meg még nem is említettem...

  2. #442
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennél kicsivel aktívabb eszmecserére számítottam Mi lehet vajon az oka ennek a passzivitásnak? Ennyire kevés akadémiás játékos van a GG-n vagy ennyire lecsökkent volna a topik látogatottsága? Szimplán csak butaság ha komolyabb témákat dobok be a trollkodás és hülyéskedés helyett?
    Ennyire kevesen játszanak backingen kívül. Aki teamben van, annak a legtöbb esetben meg van tiltva a csapaton kívüli kommunikáció.
    Masters800 likes this.

  3. #443
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    én írtam egy programot ami a letölthető txt-hez hozzádobja a rake-et, és h2n-ba beimportálható, ezek szerint a rake:
    nl1k: -6,41bb/100
    nl500: -7,69bb/100
    nl200: -9,2bb/100

    ugyanez PS-en:
    nl500: -3,6bb/100
    nl1k: -2bb/100

    A bónuszrendszer nekem magas, sosem jött annyi mint vártam, aztán már nem is érdekelt, összességében a teremről a véleményem, hogy rosszat tesz a pókernek, ezerszer szívesebben látnék ennyire feltörekvő, már már piacvezető szerepkörben bármelyik másik hálózatot, de mivel egész nap van akció, lehet grindelni bármikor, akár csak ebben a teremben, sokakat elcsábít, mint engem

    Szerintem nincs olyan becking ami tiltaná ilyen információ kiadását, szerintem inkább az van, hogy manapság megvannak a kis tanulócsoportok(akár egy becking részeként, akár privát szerveződés), és ott zajlanak az ilyesmi beszélgetések többnyire.
    Admin, daniboy and novy like this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #444
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én írtam egy programot ami a letölthető txt-hez hozzádobja a rake-et, és h2n-ba beimportálható, ezek szerint a rake:
    nl1k: -6,41bb/100
    nl500: -7,69bb/100
    nl200: -9,2bb/100

    ugyanez PS-en:
    nl500: -3,6bb/100
    nl1k: -2bb/100

    A bónuszrendszer nekem magas, sosem jött annyi mint vártam, aztán már nem is érdekelt, összességében a teremről a véleményem, hogy rosszat tesz a pókernek, ezerszer szívesebben látnék ennyire feltörekvő, már már piacvezető szerepkörben bármelyik másik hálózatot, de mivel egész nap van akció, lehet grindelni bármikor, akár csak ebben a teremben, sokakat elcsábít, mint engem

    Szerintem nincs olyan becking ami tiltaná ilyen információ kiadását, szerintem inkább az van, hogy manapság megvannak a kis tanulócsoportok(akár egy becking részeként, akár privát szerveződés), és ott zajlanak az ilyesmi beszélgetések többnyire.
    Manapság(nem csak a pókeriparban) azok a cégek/szolgáltatók a piacvezetők(PS,GG), amelyikek úgymond a "legjobb köntösben tudják eladni a menyasszonyt" tehát reklámozzák magukat hogy ők a legjobbak, közben pedig ott csalnak,hazudnak és lopnak ahol csak lehet. Jelen esetben ebben 2 teremben a legrosszabb a rakeback az egész piacon és CG terén vagy a rake elég magas(GG) vagy nem gyenge a mezőny(PS).
    Én egyikben sem játszom és már nem is fogok(PS-en toltam anno), inkább ott játszok ahol viszonylag megbecsülik a játékosokat.

  5. #445
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a komoly eszmecsere ezzel a teremmel kapcsolatban ott kezdődik, hogy egyáltalán mennyi a rake és mennyi a visszatérítés? Amíg ezt shady módon kezelik, a RB számításokat homály övezi és gyakorlatilag csak olyan sztorit lehet hallani hogy a játékos számítása szerint köszönőviszonyban sincsenek az arányok a beígérttel, addig szerintem a fő téma inkább az hogy egyáltalán megéri-e a megnövekedett akció ellenére itt játszani. A shady kitiltásokat meg még nem is említettem...
    Az első hosszabb beszámolóim pont ezzel foglalkoztak egyébként pár hónappal ezelőtt.
    daniboy likes this.

  6. #446
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyire kevesen játszanak backingen kívül. Aki teamben van, annak a legtöbb esetben meg van tiltva a csapaton kívüli kommunikáció.
    Én sem gondolnám, hogy megtiltják pl egy fórum használatát, annak nem lenne túl sok értelme.

  7. #447
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Egy újdonság a teremmel kapcsolatban egyébként, hogy szeptember eleje óta a PT4-ben az eredmény már a rake levonása utáni állapotot mutatja, ellentétben a poker craft grafikonjával, így relative könnyen ki lehet számolni a teljes fizetett rake összegét.
    chivasr911 likes this.

  8. #448
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 12.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szívesen hallgatnék gondolatokat az új VIP rendszer kapcsán, remélhetőleg van még pár aktív játékos rajtam kívül az oldalon. Ti melyiket választottátok és miért?

    Én belevágtam a bronze shark projektbe, ezzel elméletileg 55% értékű pörgetést kapok, ha sikerül teljesítenem 60 nap alatt.
    Kb havi 100k pontot termeltem eddig sharkot el tudtam érni. Én átváltottam black whale-re, egyrészt nem tudnám a sharkot kipörgetni mostmár, de már a whalet se, így nagyon + EV volt hogy jött ez a változtatás.

    -Heti kifizetés, fix 50% > kéthavi bizonytalan, számomra manipulált pörgetés (sharként 15% volt)
    + nem kell azon izgulni hogy teljesítse az ember a szintet, lehet több lazább hónapot is tartani, majd keményebbet

    Ha eltelik az 1év akkor szívás lesz, mert nem lesz meg a blackwhale. De nekem még a black octopus is jobban megéri mint eddig a shark

    Ui:
    PVI-t szerintetek ki lehet úgy maxolni hogy egyik nap az ember pl normál asztalokat játszik , a másik nap pl rusht?
    Mert azt vettem észre hogyha új játékformát játszik az ember akkor gondolom a PVI 1ről indul...

  9. #449
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 12.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy újdonság a teremmel kapcsolatban egyébként, hogy szeptember eleje óta a PT4-ben az eredmény már a rake levonása utáni állapotot mutatja, ellentétben a poker craft grafikonjával, így relative könnyen ki lehet számolni a teljes fizetett rake összegét.
    HM3 is rake levonásával mutatja, van valakinek ötlete hogy lehetne elemezni a poptendencit?

  10. #450
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •