Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Harc a regularok ellen - a PokerStars újítást vezetett be a cash game várólistáknál

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 01. 11.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy vágjátok e, de az összes ilyen és hasonló ocsmány húzásukat a .es oldalon tesztelték. Évek óta ez a beültetős rendszer működik ott és még csak hasonló maszlaggal sem körítették, mint most a fő piacon, ahogy a cikkben olvasható. Ez a három pontban felsorolt nyavalya nem is létezett, de ez már tényleg nevetséges porhintés. A beültetés .es úgy történt/történik, hogy szépen a képességeidhez mérten ültet az asztalokhoz, mint anno a party asztal-regular szelektálós botránya. És ez nem vicc és nem összeesküvés-/csalás elmélet, ez valóban így van! Arról nem is beszélve, hogy ezek szerint sokan azzal sincsenek tisztában, hogy ha nagyon asztalt akarsz szelektálni, akkor büntetést kapsz bazze, komolyan! Nem ülhetsz be x percig, ha kiülsz. A kiülés button be van vörösödve, ha pedig bezárod az asztalokat, akkor asztalszámtól függően 1-2 órára is letilthatnak! Persze egy jó ideje, mióta csak 4 asztalozni lehet, már nem nagyon tudsz órás büntiket kapni(nevetséges, beszarok!), de a lényeg, hogy ez a szankcionálás hatványozódik, ha több asztalt zársz be. E mellet az .es-ről mondanom sem kell, hogy 0 RB, de legalább magasabb rake...
    ha 0% a rakeback, magas a rake, nincs elég asztalod, nem ültet be waiting listről, büntet össze-vissza stb., akkor miért játszol ott (ha jól értem évek óta)?

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 12.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet vargassss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha 0% a rakeback, magas a rake, nincs elég asztalod, nem ültet be waiting listről, büntet össze-vissza stb., akkor miért játszol ott (ha jól értem évek óta)?
    mert jók az asztalok = sok jó fish van és van hud?

  3. #13
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet vargassss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha 0% a rakeback, magas a rake, nincs elég asztalod, nem ültet be waiting listről, büntet össze-vissza stb., akkor miért játszol ott (ha jól értem évek óta)?
    Nem érted jól. Nem játszom ott. De mivel játszottam, ismerem mi a dörgés. Egyéb érdekfeszítő kérdés?

  4. #14
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet allinkamikaze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mert jók az asztalok = sok jó fish van és van hud?
    Sajnos ez sem igaz, főleg hogy mondom, nem fog berakni a full fishy asztalra, mert a legnagyobb részben regekkel ültet össze. De, ja HUD az van...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •