Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (42) összesen
Like Tree10Likes

Téma: BestPoker - új iPoker-teremmel erősödött az Akadémia kínálata!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás BestPoker - új iPoker-teremmel erősödött az Akadémia kínálata!


  2. #2
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Hi lenne pár kérdésem:

    - Ha kb 10 éve (még az ongame skinen) volt már accountom akkor is tudok most újat regisztrálni?
    - Mi ez az RPV rake amit írtok? Jelen iPoker skinen amin játszok tudtommal weighted contr. rake van, szinte €-ra egyezik azzal amit HM mutat. (kb ezen áll vagy bukik hogy most akkor ez jobb ajánlat e, az aktuális deal-emnél)
    - Kicsit furának érzem hogy az FD második fele "belekényszerít" egy jó adag raketermelésbe ahol csak 10%-ot kapunk, miközben aki 3 hónap alatt le tud termelni 12K€ raket az a chasen több mint 10%-ot kapna, mi értelme így FD bónusznak?
    Még ha az első részletet is hozzászámoljuk, akkor is csak 12,5% jön ki. Míg ha mondjuk csak simán megcsinálom 3 hónap alatt azt 16K raket akkor a chase-n közel 15%-ot kapnék
    Utoljára módosítva: Beckham087 által: 2020. 09. 30. 23:54

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet Beckham087 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    - Ha kb 10 éve (még az ongame skinen) volt már accountom akkor is tudok most újat regisztrálni?
    Ja ez engem is érdekel, én pont 10 éve játszottam ott.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    jó terem ez?
    WINAMAXDONK likes this.

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja ez engem is érdekel, én pont 10 éve játszottam ott.
    Én pont így jártam a bet365-ön. Felvettem a kapcsolatot velük, mivel kb 12-14 éve játszottam ott, de nem találtuk meg a régi számlám (se a nicknevemre, se befizetési időre nem emlékeztem, e-mail alapján sem tudták megtalálni) és azt mondták, csináljak nyugodtan egy új számlát, amit meg is tettem és be is fizettem.

  6. #6
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Beckham087 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi lenne pár kérdésem:

    - Ha kb 10 éve (még az ongame skinen) volt már accountom akkor is tudok most újat regisztrálni?
    - Mi ez az RPV rake amit írtok? Jelen iPoker skinen amin játszok tudtommal weighted contr. rake van, szinte €-ra egyezik azzal amit HM mutat. (kb ezen áll vagy bukik hogy most akkor ez jobb ajánlat e, az aktuális deal-emnél)
    - Kicsit furának érzem hogy az FD második fele "belekényszerít" egy jó adag raketermelésbe ahol csak 10%-ot kapunk, miközben aki 3 hónap alatt le tud termelni 12K€ raket az a chasen több mint 10%-ot kapna, mi értelme így FD bónusznak?
    Még ha az első részletet is hozzászámoljuk, akkor is csak 12,5% jön ki. Míg ha mondjuk csak simán megcsinálom 3 hónap alatt azt 16K raket akkor a chase-n közel 15%-ot kapnék
    Szia!

    - Amennyiben 10 éves az accountod és még az Ongame-en hoztad létre/voltál aktív, gond nélkül tudsz újat nyitni most, immáron az iPokeren. Ez minden 2016 december előtti account esetében működik.

    - A teljes iPoker hálózat a Real Player Value(RPV) rake-számítást használja több éve már, ez alól egy skin sem kivétel, mivel ez a hálózat döntése. Az RPV rake az általad említett weighted contributed (WC) rake és az ún. Source Based Rake(SBR) keveréke a következő képlet szerint:

    RPV = (50% of SBR) + (50% of WC RAKE)

    Mind a Welcome Bonus, mind a chase RPV alapú, viszont a 35% rakeback nem, az a klasszikus (tracking szoftverekben is látható) WC rake alapján kerül jóváírásra.


    - A Welcome Bonus-ra / Exkluzív Chase-re való jogosultság a hálózat döntése, sajnos ezt nem tudtuk megkerülni, ez szintén minden iPokeres teremnél így működik.
    Zoleee and kacsa1st like this.

  7. #7
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    iPoker és BestPoker játékosok figyelem!

    A BestPoker-es chase-ünk novemberben is meg lesz tartva, de az ajánlat nagyban erősödik, ugyanis a chase a korábbi RPV alapú elszámolás helyett novemberben gross alapú lesz!


    BestPoker - Íme a PókerAkadémia ajánlata - Ennél jobbat sehol nem találsz!


    • 35%-os VIP cashback csak a PókerAkadémia játékosainak
    • €2000-os első befizetési bónusz - két részletben játszhatod ki. Az első részlet €800 és 60 napod van a kijátszására (20%-os visszatérítésnek felel meg), míg a második részlet €1200 és további 90 napod van a kijátszására(10%-os visszatérítésnek felel meg).
    • Akár 20% extra visszatérítést biztosító Exkluzív Chase csak a PókerAkadémia játékosainak - részletek >>
    • Napi €5 extra rakeback a kistétes (NL20 alatt) No Limit Hold’em játékosoknak (részletek lentebb).
    • €50,000-os Twister race-ek (iPoker-es hálózati promóció)
    • Minden központi iPokeres promóció
    • A BestPoker a be- és kifizetésekre nem számít fel extra díjat


    A fenti ajánlat nem csak a BestPokeren, de az iPoker hálózatban is kiemelkedő, nincs tudomásunk jobbról.

    Legjobb deal garanciánk él, amennyiben esetleg mégis ennél jobb ajánlatot találnál, vedd fel velünk a kapcsolatot, és mi kimatekozzuk neked a lehető legjobb dealt!

    Még több információ az ajánlatról >>


    BestPoker terembemutató és regisztráció >>

    Kérdésed van? Keress minket bizalommal! >>

  8. #8
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Kedves Játékosok!

    A BestPokeres terembemutónkban, a Regisztrációs útmutatóban helytelen volt a leírás, nincs szükség promóciós kód megadására sem ahhoz, hogy Akadémiás legyen a regisztrációtok, sem a bónusz igénybevételéhez.

    Amennyiben a linkünkön keresztül regisztráltok (fontos, hogy töröljétek a cookie-kat vagy használjatok inkognitó ablakot), akkor nem lehet probléma az accountjaitokkal, jogosultak lesztek az alábbiakra:


    • 35%-os gross VIP cashback csak a PókerAkadémia játékosainak
    • €2000-os első befizetési bónusz
    • Akár 20% extra visszatérítést biztosító gross rake elszámolású Exkluzív Chase>>>
    • Napi €5 extra rakeback a kistétes (NL20 alatt) No Limit Hold’em játékosoknak (részletek lentebb).
    • €50,000-os Twister race-ek (iPoker-es hálózati promóció)
    • Minden központi iPokeres promóció
    • Ingyenes ki- és befizetések


    Elnézést kérünk a kellemetlenségért, a hibát javítottuk!

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Itt van administration fee cashoutnál?

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt van administration fee cashoutnál?
    Olvasd el az előző komment utolsó sorát.
    sakkos000 likes this.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •