Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Valós idejű solver - 40 kitiltás, $1.175.000 lefoglalás a GGPokeren

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet knockout eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nyilvan sokmindenert lehet kritizalni a termeket, de baszki hogy ebben is mindenki csak a rosszat latja ha fellepnek a csalok ellen az azert cseppet vicces.
    Az a vicces, hogy 1-1 játékos éves szinten 100k$+t keres ezeken a limiteken, és évek óta 0 fellépés volt az RTA ellen, aztán jön egy ilyen bejelentés és hirtelen piedesztálra kell emelni a termeket.
    MADriD likes this.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Mi a garancia, hogy nem a nekik nem tetsző játékosokat tiltották ki RTA-ra hivatkozva?
    SzolnokArca and csiga19794 like this.

  3. #13
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kaptam 17$ jovairast par napja, holdem midstakes biztosan erintett.
    Kemény 49$ többnyire nl500 játszok
    Lefty Gekko likes this.

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Idézet Gotcha87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1 Krono.
    Még annyi, hogy a GG esetében az sem elhanyagolható (pláne ilyen kapkodás mellett), hogy ez is egy újabb szabály, amivel akkor és úgy teszik ki a regeket ahogy akarják, mint a bumhunting. Itt sem bizonyítanak semmit.
    Biztos, hogy voltak kitiltások, affilon keresztül tudok olyanról, akit kitiltottak NL500 cg-ről és (állítása szerint) tényeg nem használt semmit.
    Illetve még, mi ez a hülyeség, hogy x embert kitiltottak és pénzelkobzás y ember csak kitiltás z ember meg figyelmeztetés???!!!!!! Ha valaki tényleg RTA-t használ, az a zero tolerancia kéne, hogy legyen, kitiltás és pénzelkobzás.
    Közben meg frissítették a T&C-t, amiben benne van már a félreértések elkerülése végett, hogy bumhunt miatt is lehet pénzelkobzás.
    Ismét csak a parasztvakítás, káosz és teljes következetlenség. Hányinger....
    Néztem hogy vannak ezek a GTO solverek és esélyed nincs detektálni.. Halkan megjegyzem hogy Fedor Kruse srácot is a csapattársai buktatták le.

    Tippelni tudnak max, meg egy két pre/post GTO chartot elcsipni, de ennyi.
    kacsa1st likes this.

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a vicces, hogy 1-1 játékos éves szinten 100k$+t keres ezeken a limiteken, és évek óta 0 fellépés volt az RTA ellen, aztán jön egy ilyen bejelentés és hirtelen piedesztálra kell emelni a termeket.
    hol irtam olyat hogy pidesztara kell oket emelni? de az jobb lenne ha meg ennyit se tennenek es most se csinaltak volna semmit? persze lehet szart se er az egesz de azert akahogy is nezem ez egy pozitiv hir kene legyen aminek ha nem is nagyon de picit talan lehetne orulni is, de lehet en vagyok naiv

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    nem semmi

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 11.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Idézet knockout eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hol irtam olyat hogy pidesztara kell oket emelni? de az jobb lenne ha meg ennyit se tennenek es most se csinaltak volna semmit? persze lehet szart se er az egesz de azert akahogy is nezem ez egy pozitiv hir kene legyen aminek ha nem is nagyon de picit talan lehetne orulni is, de lehet en vagyok naiv
    Az a baj,hogy teljesen rászolgáltak ezek a termek a játékosok kétkedésére, indokolatlan pénzelkobzás/bannolgatások miatt jogosan merül fel a gyanú,hogy érdemben semmit nem csináltak, és/vagy rosszabb esetben a nekik nem tetsző játékosokat bannolgatják inkább, és ezt az egészet maguk promózására használják.
    Nem tudni mi az igazság, de tény amit fentebb említettek, ha ennyire egyszerű lett volna eddig is szűrni ezeket a "csalásokat" akkor mégis miért kellett erre ennyit várni? hogy aztán 1 hét alatt összedobjanak egy csúcszuper védelmi rendszert!?

    Ha más nem annyi pozitívum talán lesz,hogy kissé visszafogják magukat a csalók, mert talán ők is félnek attól,hogy "kiszűrik" őket.

    Bár itt a választ igazából ők tudnák megadni,hogy az érintetteket valóban bannolták-e, de feltételezem egyik ilyen "csaló" sem fog itt jelentkezni,hogy igen, én csaltam és engem ténylegesen bannoltak

  8. #18
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Mi az a GTO és RTA?

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet Avanindra_Dawedawe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi az a GTO?
    nekem ezt dobta a google:

    9fc3b71722a9f7bfb93b9f9f86f07889.jpg
    Utoljára módosítva: kacsa1st által: 2021. 03. 02. 18:02
    bostef likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  10. #20
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    ok, megtalálta

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •