Oldal: 6 / 17 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (167) összesen
Like Tree239Likes

Téma: Kuponbiznisz-botrány - egy a közösség által megbecsült magyar pókeres is érintett?

  1. #51
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Én egyébként nagyon hasonlóan látom, mint birs. Nagyon kevés kapcsolatom volt Ricsivel, de az alapján én is egy olyan karaktert ismertem meg benne, amilyet birs lefestett. Nagyon nehezen tudok szándékosságot feltételezni, de aztán lehet, h én vagyok naiv. Ha jól tudom, Ricsi készül közleménnyel.
    moroska and Pablitofelezer like this.

  2. #52
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én egyébként nagyon hasonlóan látom, mint birs. Nagyon kevés kapcsolatom volt Ricsivel, de az alapján én is egy olyan karaktert ismertem meg benne, amilyet birs lefestett. Nagyon nehezen tudok szándékosságot feltételezni, de aztán lehet, h én vagyok naiv. Ha jól tudom, Ricsi készül közleménnyel.
    Én is abban bízok, hogy őt is csak megvezették valahogyan. Nemrég láttam a Fyre című dokumentumfilmet a netflixen (mindenkinek ajánlom, nagyon érdekes) és valahogy az egész sztoriról ez jutott eszembe. Ott volt abban a botrányban az egész átverés mögött álló Billy McFarland aki mindenkit, még a közvetlen kollégáit is meg tudta téveszteni és talán még ő maga is elhitte, hogy amit csinál, az tök oké, csak picit félrecsúsztak a dolgok.

    Én valahol abban bízok, hogy talán ez is egy hasonló sztori ahol Ricsi is be lett vezetve az egészbe és benne nem volt szándékosság.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  3. #53
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Hát nem tudom. Én ha kiadnék egy üzletre 60 misit, az erről szóló papírokról nem csinálnék fényképeket, és nem adnám ki a kezemből vadidegeneknek, csak azért, hogy nekik jó legyen. Elképzelhetőnek tartom, hogy ha ők megkeresnenének, hogy hallották, én túl vagyok egy ilyen üzleten, elmesélném a pozitív/negatív tapasztalataimat, de hogy fényképet csináljak a szerződésemről, és elküldjem nekik.... hát ez puszta jószándékból nekem elképzelhetetlen. Ez sajnos nagyon abba az irányba mutat, hogy Richárd tettestárs, nem áldozat.

  4. #54
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én egyébként nagyon hasonlóan látom, mint birs. Nagyon kevés kapcsolatom volt Ricsivel, de az alapján én is egy olyan karaktert ismertem meg benne, amilyet birs lefestett. Nagyon nehezen tudok szándékosságot feltételezni, de aztán lehet, h én vagyok naiv. Ha jól tudom, Ricsi készül közleménnyel.
    Bármi lehet, de manapság a legnagyobb bűnözők inget és nyakkendőt hordanak valamint az ismeretségi köreiket felhasználják pénzszerzésre.
    SzolnokArca likes this.

  5. #55
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 05. 30.
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Én csak egy kis gambler egérke vagyok, de baromi szórakoztatónak illetve iszonyúan szomorúnak találom, hogy komoly pókeres és/vagy magánembereket így sikerült behúzni. Igazából nem is hiszem el!! Ötezer forintot sem adok ki biztosíték nélkül, hát még ilyen MLM-es szarokra
    SzolnokArca likes this.

  6. #56
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 02.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    off
    Te is 12 évet vártál az első hozzászolásoddal
    on
    A kérdés, felvetés viszont jogos
    Nem is gondoltam, de valóban.

    Csendes megfigyelőként vagyok jelen a fórumon, alapvetően ehhez a témához sem szóltam volna hozzá, de remélem értékeled, hogy nem egy alpári vagy csalik-os beírással kezdtem meg a "szereplésem".

  7. #57
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 02.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz is hozzászoltam a Pokerjatekosok FB csoportban
    Olvastam lentebb a véleményed, korrekt, köszönöm.

  8. #58
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Rétság
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    " Vannak állandó parnereim, akik a hozammal együtt visszaforgatják a pénzt, újabb kuponokba (pl. a pókeres Ricsi, aki a pókeresek közt hiteles, ő tud beszélni a tapasztalatairól).

    Én szívesebben dolgozom össze velük, mint azokkal, akik csak futnak 1 kört. "

    Attilától származó email részlete.

  9. #59
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 10. 05.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Idézet Achmed13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    " Vannak állandó parnereim, akik a hozammal együtt visszaforgatják a pénzt, újabb kuponokba (pl. a pókeres Ricsi, aki a pókeresek közt hiteles, ő tud beszélni a tapasztalatairól).

    Én szívesebben dolgozom össze velük, mint azokkal, akik csak futnak 1 kört. "

    Attilától származó email részlete.
    Did you "invest" in coupons as well?
    Achmed13 likes this.

  10. #60
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hm, érdekes, erről eddig nem hallottam. Nem Fricit védve, de van erre bármi bizonyíték, vagy ez inkább csak pletyka? Ezek azért komoly vádak
    Sajnos nem pletyka, nyilvan az egyetlen bizonyitek az lenne, ha az erintettek szolalnanak meg, de ketlem, hogy barkinek is az erdeke lenne.
    Nem a "haver haverjatol" szarmazo pletyka. Mondjuk szerintem annyira nem komoly vad, nem emberek ellen csalt, SNG-s korokben szerintem mindenki rakeback*****skodott bizonyos termekben, magamat is beleertve...

    Spec nekem ezzel nincs tul sok bajom, egyedul az visszas, hogy utana azzal menozik, hogy o egyedul mit ert el, mikozben nem csak o nyomta.

    Amugy ha fontos neked a kerdes, eleg gyorsan tudok "bizonyitekot" talalni, hala a sharkscopenak. De nicket nem irok, mindenesetre aki tudja, hogy kikkel dolgozott egyutt frici akkoriban, az sharkscope+excellel gyorsan kideritheti, lehet-e alapja az allitasnak
    mighty likes this.

Oldal: 6 / 17 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •