Oldal: 687 / 709 ElsőElső ... 187587637677685686687688689697 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.861 - 6.870 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6861
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet barsza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem $ skrill és virtual kártyával $-t tudok költeni webshopokban

    revot nem tudom és az októberi változtatások utáni állapotot sem
    Csináltam $-os virtualt. Revoval műxik.

    Mikor csináltam már ott figyelmeztetett egy felirat hogy majd mindenkiét lecserélik €-ra. Volt vmi duma hogy fog működni de elég ködös volt a megfogalmazás.
    Neteller is írt ez ügyben ők azt írták attól hogy minden virtual kari €-s lesz még nem számolnak fel exchange fee-t ha a $-os számláról $-ban fizet vki.
    Remélem skrillnél is így lesz csak bénán fogalmaztak
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  2. #6862
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hozzászólások
    138

    Alapbeállítás

    A raiffeisen beszünteti a visa kártyáit, helyette mastercard lesz, de ha azzal befizetek skrillre nem tudok majd gambling oldalra feltőlteni vele!! Tud valaki erre valami megoldást, vagy keressek egy másik bankot ahol van Visa Classic kártya?

  3. #6863
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Mastercard-ról revolut-ra töltöd, majd onnan a terembe.

  4. #6864
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hozzászólások
    138

    Alapbeállítás

    Mármint a Raffis mastercardról?

  5. #6865
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    banki átutalással is lehet pénzt skrillre tenni: https://support.skrill.com/PAYMENTS/...k-transfer.htm
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

  6. #6866
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Idézet Kisvitéz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mármint a Raffis mastercardról?
    igen

  7. #6867
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 10. 07.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A skrillem és a hozzá tartozó virtuális kártya dollár alapú, de október 28.-án ugye megváltozik a skrill virtuális kártya pénzneme euróra és revolut kártyára utalva venném le a pénzt.

    1. Elég ha skrillel befizetek egy terembe eurót (ahogy olvastam elvileg onnantól automatikusan létrehoz egy eurós alszámlát) és ha utána kiutalok rá eurót akkor azt az új eurós virtuális kártyával fel tudom majd tölteni a revolutra?

    2. Azokban a termekben ahol nem lehet euró alapú számlát létrehozni mi lesz majd a laggazdaságosabb módja a pénzkivétnek?

    Előre is köszi a válaszokat!

  8. #6868
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van 1 amatőr kérdésem:

    a $-os skrill-hez virtual card-ot akarok készíteni. lehet választani valutát amit alapból logikusnak tűnik a számla pénznemében nyitni. viszont ha jól tudom/emlékszem minden tranzakciót €-ban hajtanak végre akkor nem spórolok 1 váltást ha a karit egyből €-ba kérem?! tököm tudja hogy műxik ez az egész

    egyébként csak revo feltöltésére használnám. ha nem megy vele akkor rendes MC-ot is kénytelen leszek rendelni. illetve olvastam itt hogy lesz vmi új virtual card amiről a neteller is küldött email-t (nyilván 1 cég és ugyanazokat a szabályokat/törvényeket követik). egyébként nekem meg a neteller virtual card nem működik revo-val.
    A lentit úgy értelmezem, hogy minden virtuális kártyát átraknak EUR-ra.
    És nem fognak átváltási fee-t felszámolni abban az esetben, ha a virtuális kártyát olyan devizanemű tranzakcióra használod, ami megegyezik a skrill account devizanemével.
    (még ha az el is tér a virtuális kártya devizanemétől)

    magyarul EUR virtuális kártya, USD skrill acc esetén lehet vásárolni USD-ben a kártyával, díj nélkül


    We’d like to remind you that on 28 October 2020 we’re replacing your Skrill Prepaid Mastercard® (“Virtual Card“) with a brand new one.

    You will not be charged and your existing Virtual Card will be deactivated and automatically replaced on 28 October 2020. After this date, your Card’s details will also change.

    As your new Virtual Card will come with new details, please make sure to update these accordingly on the merchant’s website if you’re using it for subscriptions or recurring payments online.

    To view your new Virtual Card details you need to:

    Log into your Skrill account on or after 28 October 2020;
    Go to ‘Skrill Card’ then ‘Virtual’ and choose ‘Show Card Number’;
    Enter your 6-digit Skrill Account PIN and your new Virtual Card details will appear.

    Please note that your new Virtual Card will be in EUR as Skrill no longer offers PLN, USD or GBP as Card currencies. No foreign exchange (fx) fees will be charged when you use your Card for transactions in your Skrill Account currency. To find out more about currency conversion charges click here.
    kacsa1st likes this.

  9. #6869
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Jaja, ezt már nekem is elküldték. Ebben világosan leírták a szitut.
    Nem szívjuk meg a váltást (fee terén biztosan).
    barsza likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  10. #6870
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2019. 09. 09.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Ez a bizonyos duplicate transaction, azaz hogy egy tranzakciót kétszer von le a számláról, még mindig "ilyen" gyakori a skrillnél? Nagyjából 1 hete használom újra a skrillt, természetesen a lehető legnagyobb tranzakciót duplázta be, véletlenül sem a pár ezres kártyás vásárlásokat, hanem a revolut feltöltést virtual carddal.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •