Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (81) összesen
Like Tree181Likes

Téma: F. Richárd válasza az őt ért vádakra

  1. #21
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 05.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet Doronani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Tipp: Rakjátok a videót 1.5x sebességre. Érthető marad, de spórolsz 15 percet az életedből...
    Kössz a tippet, bár te hamar elqrtad a megspórolt 15 percet az életedből ezzel a frappáns összefoglalóval.

  2. #22
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Jozsika15 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ricsike kicsit sus... Csatolás 14677
    Nekem ez topkomment.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Richard "Jesus" Fridvalguson
    Masters800 likes this.

  4. #24
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Rétság
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Addig vigyorog csak míg valakinek el nem pukkan az agya , aztán egy ütővel szépen be nem zúzza a koponyáját. Azért tartott egy hétig felvenni mert mindig elröhögted magad?
    Egy opció van tisztán kijönni ebből a történetből, ha mindenkit kifizettek a szerződések szerinti profitokkal együtt. ( Ez nyilván nem fog megtörténni. )
    Minden más esetben tolvaj kutyák vagytok.

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Én is azt vettem észre a kis összevágott vidik végén, többször volt a szája szegletében nem 1x mosoly.

  6. #26
    Újonc Doronani avatara
    Csatlakozott
    2020. 10. 12.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet lvfc613 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kössz a tippet, bár te hamar elqrtad a megspórolt 15 percet az életedből ezzel a frappáns összefoglalóval.
    Az első fél percet bírtam 1x-en, utána gyors feltettem 1,25x(ekkor írtam a 15p), de aztán rájöttem, hogy 1,5x is teljesen érthető, sőt jegyzetelhető valós időben. A sebességet kijavítottam a postomban, de a spórolható időt nem. De igen, kb 1,5 órát vett igénybe. Valaki megnéz egy sorozatot vagy filmet, én meg inkább kielemeztem, hogy a jövőbeli döntéseimhez tanuljak belőle. Mit mond egy scammer, hogyan viselkedik etc. Aki értelmes befektető akar lenni, szerintem nagyon nyitott szemmel elemzi a scameket. Az biztos megfigyelhető minta, hogy aki ilyen botrányokat vezényel általában mindig arra hivatkozik ,hogy ő csak segíteni akar, sosem kerül elő, hogy ő is jól akar járni.


    Az érintetteknek:

    Ricsinek most az optimális stratégia az, ha minél több embert eltántorít attól, hogy ellene is feljelentést tegyenek. 1+ év nyomozás alatt nem jutottak el hozzá, szóval ez a keresztény szövegelgetés / szerencsétlen hülyét előadás nagyon jól megy neki, mert eddig használható feljelentést ez alapján senki nem tett. Én nem hiszek neki amúgy, annak ellenére, hogy nem vagyok érintett.

    Bár nyilván hazudhatott, de saját bevallása szerint az ügyben se tanúként, se gyanúsítottként nem hallgatták még ki.

    A rendőrségre ha valaki bemegy egyedül és feljelentést tesz csalási ügyben, sokszor nem veszik komolyan - főleg ha nincs lepapírozva a pénzátadás ténye-. Ennek az 5-6 (vagy több) embernek az kéne, hogy összefogjanak, és egyszerre menjenek be a rendőrségre feljelentést tenni (vagy legalábbis pár napon belül). Sok idő eltelt, de minél több idő eltelik, annál kisebb az esélye, hogy bármit le tudnak foglalni.

    Ha mentek a rendőrségre, akkor mindenképp mondjátok, hogy valamikor 2018-2019ben eladta az ingatlanját és egy újat épített belőle másik helyen. Gyanítom, hogy ez nem a saját nevére került, de bárhogy is van, mindenképp említsétek meg a vallomásotokban. Hallottam hasonló esetekről, ahol az utolsó pillanatban saját névről átíratott dolgokat később lefoglalták. Ha saját néven van, akkor tuti foglalható.

    A videót is lementeném a helyetekben és egy pendriveon magammal vinném. Én már lementettem a biztonság kedvéért.

    A lényeg, hogy az érintettek menjenek be a rendőrségre minél hamarabb ÖSSZEFOGVA.
    Utoljára módosítva: Doronani által: 2020. 10. 15. 13:35
    illese, trixilw, dobimano and 6 others like this.

  7. #27
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Kib@szott cringe ez a videó.

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Ricsi'

    Én mindig követtem a pályafutásod még a régi pókerarcok oldalon vezetett blogdtól kezdve.
    Nagyon kedveltelek így ismeretlenül is,mindig segítettél minket kis halakat is.
    Szeretnék neked most is hinni de ez így nagyon nem kerek.
    Ha te tényleg nem tudtad,hogy ez egy átverés,akkor most már te is úgy gondolod,hogy az volt?
    Ha igen,akkor tudnod kell,hogy mi történt valójában,erre lennénk mi is kíváncsiak.
    Ha továbbra is úgy érzed nem vertetek át senkit,akkor mégis hol a pénz?

  9. #29
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Rétság
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Elég nagy madár az az ember aki vele szerződött , és még nem tett feljelentést , hanem még mindig hallgatja a hülyeségeket. Azt hogy tettek-e ellene feljelentést nem fogják vele azonnal közölni, hanem először kihallgatják a feljelentőket , bizonyítok gyűjtenek stb. Szóval én nem lennék ilyen biztos benne, hogy nincs felejelentés.

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Nekem az nem kerek, hogy: ha a sógorom átb@szna ennyi pénzzel, és azután 7-15$on kellene összegrindolnom arra a pénzt, hogy élhető legyen a házam, az egész magyar pókerközösség szarba sem nézne, bármikor kopogtathatna a nav, akkor nem biztos, hogy ilyen lelkiállapotban lennék.
    kpuzsa and van Gerwen like this.

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •