Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree12Likes

Téma: Kezdő Sit & Go játékos mit tanuljon?

  1. #11
    Újonc Sanyi_a_macska avatara
    Csatlakozott
    2020. 09. 22.
    Hely
    Karancslapujtő
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    A winratekkel kapcsolatban amúgy valóban ez a realitás bár könnyű pénznek tűnik az SNG minden centért szó szerint meg kell verekedni

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 10. 24.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Nézelődtem picit a neten. Leginkább sok éve írt cikkeket találtam. Itt az akadémián is. Van egy oktató oldal, ahol magyar nyelven is elérhetőek cikkek. Én sem tudom mennyire szabad itt leírni más oldalak nevét, ezért csak annyit írok, hogy stratégiákról vannak cikkek, hátha ismeritek így. Ott találtam pár érdekes cikket ICM-ről is, illetve letölthető onnan egy szoftver, ami segít a push or fold gyakorlásában.
    Illetve amazonon találtam 3 könyvet, amik szerintem nem Sit & Go-król szólna, hanem a pókermatekról, de 2020, 2019-esek.
    Szerintetek ezek, amiket leírtam mennyire hasznos anyagok?

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Egy legendas 6max hyper jatekos, Slayerv1fan, most csinal packot a bencbs RaiseYourEdgenek.
    Bar nem ertem, minek 6max hypert tanulni, ha sngzni akarsz, nyomjad a spint...az legalabb nem olyan kihalt, mint 6max hyper

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 10. 24.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy legendas 6max hyper jatekos, Slayerv1fan, most csinal packot a bencbs RaiseYourEdgenek.
    Bar nem ertem, minek 6max hypert tanulni, ha sngzni akarsz, nyomjad a spint...az legalabb nem olyan kihalt, mint 6max hyper
    Kipróbáltam azt is, játszottam párat. De arról végképp nem találtam semmi okosságot. Ha esetleg tudsz, kérlek ajánlj cikkeket hozzá.

  5. #15
    Újonc Sanyi_a_macska avatara
    Csatlakozott
    2020. 09. 22.
    Hely
    Karancslapujtő
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    SNG-ket én is csak akkor ajánlanám ha vannak későbbi MTT ambicióid is mert a befektetett munka és idő nagy része ott tud megtérülni

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    6 Max hyper kihalt?

  7. #17
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet csabesz1207 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam azt is, játszottam párat. De arról végképp nem találtam semmi okosságot. Ha esetleg tudsz, kérlek ajánlj cikkeket hozzá.
    A spin alapvetően egyszerűbb, mivel alapesetben winner takes all, szóval nincs ICM hatás. A gondot inkáb az jelenti, hogy gyakorlatilag kartelek uralják még mikro téten is. Ez attól lesz gond, hogy egyrészt azért jobban játszank (a spin nagy része elég jól idomítható) ha pedig kijön egy nagyobb szorzó hirtelen elkezdesz az oktatóval játszani. Nekem legalábbis Unibeten többször volt olyan élményem, hogy 25-ös szorzónál (nagyobbat nem kaptam), az első 5 handben a játékos kihasználta a teljes időt, utána pedig elkezdett feltűnően jól játszani.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •