Oldal: 1674 / 1746 ElsőElső ... 67411741574162416641672167316741675167616841724 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 16.731 - 16.740 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #16731
    Lelkes újonc asafderg avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    2+2n valaki azt írta, lelevelezte a supportal és azt a választ kapta, nem ütközik a szabályokba a törlés:

    "We would like to inform you that trying to deactivate Aurora is not against our Terms of Service, however we do not recommend it, as our technical team is working really hard to make it more player friendly and solve all technical issues and bugs.

    Should you need further assistance, please do not hesitate to contact us at any time.

    Regards,

    M....
    Stars Support"

    A kettőböl melyik igaz, csak akkor derül ki, ha személyesen is megdumálod a PS-el

  2. #16732
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 04. 16.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Van másnak is most gondja a belépéssel? Indítom a kliens és csak csorog a vonal network statuson gondolkozva...

    Frissítve: Már megtaláltam a probléma okát 12:00-tól kb. 1,5 órás tervezett szerver újraindítás van.
    Utoljára módosítva: Maggario által: 2020. 11. 04. 13:09
    szroli likes this.

  3. #16733
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Hali, az Aurora-val korábban emlitett trükk (az alkönyvtár törlése, és az oda irásának a tiltása) ellenére néhány nap sikeres müködés után (értsd. hogy visszajöttek a régi asztalok, amivel megy a helper még), a mai inditáskor újra az új asztalok jelentek meg Annak ellenére, hogy továbbra is üres az alkönyvtár....
    Valahogy a PS kibabrált azokkal, akik igy probáltak kibabrálni a rendszerrel !? De ha nincsenek ott a file-jaik, akkor mégis hogyan látom az új dizájnt? Rejtély...vagy még bénább vagyok az ITs dolgokhoz, mint gondoltam

  4. #16734
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Igen mostmár nem lehet így trüközni. Lehetséges hogy a starshelpernél nem javítják ki hogy támogassa az aurórát is ? Nem találom a honlapjukon a support e-mail címét. Valaki tud valamit hogy lehet a stars helper supportot elérni ? Vagy a helpert elindítani ?

  5. #16735
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 07. 01.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen mostmár nem lehet így trüközni. Lehetséges hogy a starshelpernél nem javítják ki hogy támogassa az aurórát is ? Nem találom a honlapjukon a support e-mail címét. Valaki tud valamit hogy lehet a stars helper supportot elérni ? Vagy a helpert elindítani ?
    Már korábban is írták, hogy nem fogják megcsinálni aurorara. Tegnap pedig ezt tették közzé. Így már biztos, illetve a régi design-ra is megszűnik a támogatás januárban.

    https://starshelper.net/en/faq

    Egyébként ajánlom a Starscaption-t. Én is helpert használtam, de auroraval már captiont. Amikben a helper jó, nagyjából hasonlóan tudja a caption is és még egyéb dolgok is vannak benne.

  6. #16736
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Köszi !
    Igazából lehet meglenék segédprogramok nélkül is. De van még egy problémám. Beálítottam PS kliensbe a gyorsbilengyűket. Működik is jól egészen addig amíg PT 4 ben el nem indítom a hand importálást. Ilyet tapasztalt már valaki ? Mi lehet a megoldás ?

  7. #16737
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Update : Az admin mód segített

  8. #16738
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Lehet elférne egy Starscaption fórum téma ezek utan

  9. #16739
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Aurórával nekem konkrétan meg se nyitja rendesen az asztalokat. Tud valaki más megoldást?

  10. #16740
    Újonc KrumpliGuy avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 10.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Nekem ezt írták a problémára, segített. Hátha Neked is segít valamelyik:

    Should you have the latest graphics card drivers installed, but still experience (performance) issues, please make the following adjustments to our software’s settings:

    First, you can reduce the graphics quality:

    Settings → Table Appearance → Animation → AURORA GRAPHICS QUALITY → Low
    Second, turn off background animations:

    Settings → Table Appearance → Animation → AURORA AMBIENT ANIMATIONS → Disabled
    Finally, switching to our 'Carbon' table theme should also improve performance issues.

    To select your table theme, log into your account from a desktop device, and go to:

    Settings → Table Appearance → Themes
    To change your theme from the poker table you're seated at, press 'Table' in the top left corner, and select 'Table Themes'.

    If the issue remains, this indicates that you are using low-end hardware. For these situations, follow the instructions below to make a small change to your settings file ('user' or 'user.ini'). This will run our graphics in “software” mode. Doing so, it places a higher load on your processor and increases the memory usage on your system.

    Although this should resolve the issue in the short term, we urge you to upgrade or renew your hardware soon.

    The first step is to open the settings folder. If you can open our software and navigate through the menus, follow these steps:

    From the lobby, select 'Help', then 'Open My Settings Folder'. You will see the folder open.
    Close our software (keeping the settings folder open).
    If you cannot open our software or it crashes during these steps, there is another way to locate the file:

    Press the 'Windows Key' + 'R' (at the same time).
    Type the following or copy/paste into the Area provided and press 'Enter':
    %USERPROFILE%\AppData\Local
    Locate and open our software's folder.
    The second step is to edit the settings file:

    In the settings folder, find the 'user' or 'user.ini' file, right-click on it and select 'Edit' to open the file with notepad.
    Within the file, find 'openGlSetting' and change its value to '1'. Once edited the setting should look like this:

    [OpenGl]
    openGlSetting=1

    Save the changes you made to the settings file and restart your computer.
    Reopen our software, then log back in.
    van Gerwen likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •