Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
  1. #11
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1-2bb/100 körül hoztam az utóbbi 2-3 hónapban 25-ön, 50-en breakeven vagyok, nem hinném hogy 3-4bb/100-nál jobban verhető lenne ez a két limit.
    Ezt meg tudom valahogy nézni (mármint a sajátomat), vagy csak durva becslés?

    NL25 erősödött, azt tanúsítom, bár kaptam egy jó breakeven swinget (létezik ilyen kifejezés?), de nem hiszem, hogy nagyon botolnának, csak az egész hónap arról szólt, hogy amit kis kasszákkal összemókoltam elbuktam KK vs AA 20 bi-es föl le ingázás végén minusz 2-3 bi cash eredmény. Viszont 2x behúztam a hónapban a super double trouble-t, az meg 32 bi Kicsit ráuntam, nézek valami másik termet a hónapra (valamit ahol van zoom, mert folyton megborítja a napomat valami mákos maniac, akit nehezemre esik otthagyni).
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

  2. #12
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt meg tudom valahogy nézni (mármint a sajátomat), vagy csak durva becslés?

    NL25 erősödött, azt tanúsítom, bár kaptam egy jó breakeven swinget (létezik ilyen kifejezés?), de nem hiszem, hogy nagyon botolnának, csak az egész hónap arról szólt, hogy amit kis kasszákkal összemókoltam elbuktam KK vs AA 20 bi-es föl le ingázás végén minusz 2-3 bi cash eredmény. Viszont 2x behúztam a hónapban a super double trouble-t, az meg 32 bi Kicsit ráuntam, nézek valami másik termet a hónapra (valamit ahol van zoom, mert folyton megborítja a napomat valami mákos maniac, akit nehezemre esik otthagyni).
    Durva becslés csak, persze a rake struktúra miatt is jobban lehet hozni 25-ön, mint 50-en. A super double trouble freerollokon nekem nem megy ilyen jól, kb 40 alkalomból csak 2-t sikerült behúzni, ott se vagyok szerencsés.
    SötétEgér likes this.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    "Ezt meg tudom valahogy nézni (mármint a sajátomat), vagy csak durva becslés?"

    Ha lekéred a reportot akkor ki tudod számolni
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •