Oldal: 7 / 14 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (138) összesen
Like Tree48Likes

Téma: Skrillről pénzlevét legolcsóbb módja?

  1. #61
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen így van. viszont mint már fentebb leírtam neki csak a fő számla pénznemében enged a karival fizetni. ebből számomra kiderült hogy forintos a fő számlája mivel írta hogy abban működik.

    hiába tud a skrill-nél mindenféle pénznemben alszámlákat nyitni azokhoz nem lehet a kártyával hozzáférni!!!

    azok csak arra jók hogy átváltás nélkül tudjon összegeket mozgatni két $-os terem között (vagy két €-s között) annak ellenére hogy forintos a számlája. mikor viszont hozzá akar férni a pénzéhez kénytelen lesz a nagy átváltási költséget kifizetni mert skrillen kell váltania ha a skrill karival fizetni akar.

    a megoldás bezárni a forintos számlát és $-ost nyitni, aztán mehet az okosság revon.
    Én úgy tudom, hogy a virtuális kártyák fixen euró alapúak lettek akkor is, ha pl. dollár alapú a számlád viszont egyelőre nem számolnak fel költséget, ha dollárban akarsz fizetni az eurós kártyáddal.(nem tudom, hogy forint alapú virtuális kártya lehet-e, de dollár alapú szinte 100% hogy nem)
    Euróban még nem próbáltam feltölteni nemtom akkor számol-e váltási költséget.

  2. #62
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    néhol lehet kicsit rosszul fogalmaztam ezért lehet többen félre értik amit írtam.

    egyszerűsítek:

    a kártyákkal csak a fő számlán lévő összegből tudsz költeni.
    lásd a képen:
    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amennyiben a számlád pénznemében költessz nem számítanak fel exchange fee-t.

    minden kártya €-s, de ha én a $-os számlám kártyájával veszek vmit ebay-en $-ért akkor nem lesz váltási költség. ugyanez igaz ha a forintos skrilled van és a boltban vásárolsz a karival -> nincs fee.

    a szívás ott van hogy ha forintos a skrilled és a boltban karival akarsz vásárolni akkor az alszámlákon lévő $, € stb... pénzt előbb a főszámlára kell tenned így jó lehúznak fee-vel. skrillen forintos számlával rendelkezőknek kiesik a revos huncutkodás mert ez esetben csak forintban tudsz befizetni revora.

    azt hiszem ha ezek után ha még valaki vmit nem ért én már nem tudok segíteni/feladom. ilyen esetben a honlapon ill a supporttől kérjetek segítséget
    peraspera and Aenima like this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  3. #63
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 11. 05.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    igen igen, valószínű úgy van ahogy mondod. irreál lehúzós ez a Skrill, biztos kapcsolatban vannak a Gambling Site-okkal... fizetsz a lekérésnél, fizetsz az átváltásnál, valahol fizetsz azért, hogy befizethess... Skrillről ha akarok valakinek küldeni 1 $-t, annak a díja 0,5$? What???

  4. #64
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    viszont egyelőre nem számolnak fel költséget, ha dollárban akarsz fizetni az eurós kártyáddal
    miből gondolod, hogy egyelőre?

    persze semmi sincs kőbe vésve, de elég nagy kitolás lenne, hogy egyoldalúan szabályzatot módosítanak és ha USD egyenleg van, akkor nem biztosítanak váltás nélküli hozzáférést

  5. #65
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás

    adna el valaki skrill usd-t Budapesten nagyobb összegben?
    elég sürgős lenne

  6. #66
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 05.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Valaki tudna ajánlani egy pénzváltót Budapesten, ahol nem vetnek alá minden váltás esetén nemzetbiztonsági átvilágításnak.

  7. #67
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Szerintem 300k alatt nem kérnek dokumentumokat. Elviszed magaddal az asszonyt is az már 600k.

  8. #68
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Már 100e alatt nem kérnek papírokat. Körúton elég sok váltó van értelmes áron közel egymáshoz.

  9. #69
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Ma voltam váltani és továbbra is 300k a limit.

  10. #70
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már 100e alatt nem kérnek papírokat. Körúton elég sok váltó van értelmes áron közel egymáshoz.
    Ma voltam megint váltani. Egyedül a correct pénzváltónál kértek 100k meghaladó összegnél doksit. A minibankban és a cornernél csak 300 felett.

Oldal: 7 / 14 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •