Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567
Eredmény: 61 - 68 (68) összesen
Like Tree42Likes

Téma: pokerstars.es kisokos

  1. #61
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Nekem kb 1 óra múlva reagáltak a feltöltésre, szintén volt gond a kép minőségével. Azt már nem tudom h mennyi idő alatt dolgozták fel, elmentem aludni és másnap minden okés volt.
    SötétEgér likes this.

  2. #62
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Beküldtem megint, csak azt írták, hogy 24 órán belül reagálnak, aztán egy emailt se küldtek legalább, hogy nem jó, vagy valami, én meg attól tartottam, hogy sor végére kerülök. Most viszont küldtek egy automatizált emailt, hogy megkapták legalább

    update: 10 perc alatt el is fogadták :O
    Utoljára módosítva: SötétEgér által: 2020. 11. 19. 16:27
    daniboy likes this.
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

  3. #63
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 03. 07.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Ide még mindig szabadon lehet regisztrálni?

  4. #64
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Enemeth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ide még mindig szabadon lehet regisztrálni?
    Igen, a PS terembemutatónkban van regisztráció/letöltő gomb a .ES-hez is

  5. #65
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 03. 07.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Köszönöm a választ: )
    banoster likes this.

  6. #66
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Mást is betalált az ügyfélszolgálat? Szabályozási okokra hivatkozva be kell mutatnom a depositolt pénzek eredetét: bankszámlakivonatok, vagy ahonnan származik a pénz, minden elképzelhető dolog, jövedelemigazolások stb.
    Először spanyolul bombáztak ezzel, aztán nagy nehezen kiköhögtek egy angol verziót. Csatolom - kvázi érdekességként. A formon túl kéne még küldenem nekik minden szart.
    Szerintetek mennyi rá az esély, hogy egy-két beküldött dolog visszajut mindenki kedvenc hivatalához? Nem vagyok benne biztos, hogy ennyi "vesződséget" megér ez a terem. Ha nem küldöm be, akkor zárják az accountom.

    https://easyupload.io/3nkq2g

  7. #67
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mást is betalált az ügyfélszolgálat? Szabályozási okokra hivatkozva be kell mutatnom a depositolt pénzek eredetét: bankszámlakivonatok, vagy ahonnan származik a pénz, minden elképzelhető dolog, jövedelemigazolások stb.
    Először spanyolul bombáztak ezzel, aztán nagy nehezen kiköhögtek egy angol verziót. Csatolom - kvázi érdekességként. A formon túl kéne még küldenem nekik minden szart.
    Szerintetek mennyi rá az esély, hogy egy-két beküldött dolog visszajut mindenki kedvenc hivatalához? Nem vagyok benne biztos, hogy ennyi "vesződséget" megér ez a terem. Ha nem küldöm be, akkor zárják az accountom.

    https://easyupload.io/3nkq2g
    Már nem játszom itt, de ez valami ritka undorító! Tavaly nem adtak a spanyol termek (köztük ez a fos sem) semmilyen promót, hivatkozva a járványra (nyilván, hogy a munkanélküli emberek ne verjék el a segélyt, stb.), de az első feloldás óta (november-december) minden mehet, mintha bármi is változott volna. Többször kértek tőlem verifikációt, pedig ha egyszer megtetted többet már nem divat ilyet kérni. GTO közeli játéknál, mindjárt filmet kell forgatnod magadról és a környezetedről játék közben, különben szintén kib@sznak. Úgy trackelik a géped, hogy a segged lyukába is benéznek. Ezek apróságok ahhoz képest, amit veled tettek. Hogy úgy mondjam ez qrvára nem olasz. Ha nem muszáj, ne játssz itt szerintem. Pénzedhez azért hozzá jutsz?

  8. #68
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Olaszok jatszhatnak mar itt, vagy a PS.it kulon mezony?
    Egyaltalan meg mindig lehet gond nelkul jatszani .es es .com-ban egyarant? (felvaltva persze)

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •