Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Tir-X

Téma: GVC-ből Entain - nevet vált a partypoker anyavállalata

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás CVC-ből Entain - nevet vált a partypoker anyavállalata


  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 25.
    Hely
    szeged
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Ha mar ennyire benne vannak a valtoztatasokban, a rakebacket is megemelhetnek

  3. #3
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet maxzol22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha mar ennyire benne vannak a valtoztatasokban, a rakebacket is megemelhetnek
    Ők adják a legnagyobb rb-t kábé a piacon.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 25.
    Hely
    szeged
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Ezt nem tudtam , de rakebackbol sosem eleg

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 10. 29.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    ggpoker adja sztem de relatív mert ha leaderboardokra nem érsz oda akkor mindegy, megjegyzem Zoli van egy terem 0% a rake vagy 100%rb van 1K rake felett asszem, hirtelen nem tudom a nevét de azért nem foglalkoztam vele mert az átlagos létszám 100 fő volt a teremben

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet AriPari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ggpoker adja sztem de relatív mert ha leaderboardokra nem érsz oda akkor mindegy, megjegyzem Zoli van egy terem 0% a rake vagy 100%rb van 1K rake felett asszem, hirtelen nem tudom a nevét de azért nem foglalkoztam vele mert az átlagos létszám 100 fő volt a teremben
    A ggpoker a termek legalja visszatérítéseket tekintve. Szépen be van csomagolva, hogy aki nem ássa bele magáz, az ne lássa át. De ha nyerő játékos vagy, gyakorlatilag semmit nem kapsz, ráadásul bármilyen leaderboard promójuk van, arra külön vonnak le a potokból pénzt, és nagyon nem keveset.

    Ezzel szemben a party jó és konkrét, számítható visszatérítést kínál, és a folyamatos leaderboardokra pedig nem vonogatnak semmilyen eytra pénzt, szóval a ggpoker a nyomába sem ér a partynak.
    sakkos000 likes this.

  7. #7
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A ggpoker a termek legalja visszatérítéseket tekintve. Szépen be van csomagolva, hogy aki nem ássa bele magáz, az ne lássa át. De ha nyerő játékos vagy, gyakorlatilag semmit nem kapsz, ráadásul bármilyen leaderboard promójuk van, arra külön vonnak le a potokból pénzt, és nagyon nem keveset.

    Ezzel szemben a party jó és konkrét, számítható visszatérítést kínál, és a folyamatos leaderboardokra pedig nem vonogatnak semmilyen eytra pénzt, szóval a ggpoker a nyomába sem ér a partynak.
    Az atomtrágya kliens meg csak hab a tortán.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •