Oldal: 8 / 10 ElsőElső ... 678910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (91) összesen
Like Tree59Likes

Téma: Éjjeli Pókerarcaim - 12 év a pókeres éjszakában

  1. #71
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 10. 29.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    minden karácsonykor le lesz erről húzva a bőr? ennyire nem fogynak ?

  2. #72
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet AriPari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    minden karácsonykor le lesz erről húzva a bőr? ennyire nem fogynak ?
    A jó szó ingyen van, és szebb lesz tőle a világ.
    illese, chivasr911, DonGal and 5 others like this.

  3. #73
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 10. 29.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    számodra legyen szebb akkor egy hazug világ, én meg azért már csak odaírom az őszinte és helytálló véleményemet is, és majd aki egyetért az nem válaszol rá, akinek meg nem tetszik az igaz szó az majd jól leoszt hogy mekkora paraszt voltam hogy ideírtam a véleményemet. Ez az egész marketing ahogy ez a Gál gyerek nyomja nekem nem szimpi és még ha érdekelne is a könyv, emiatt a nyomulós dolog miatt elvből nem veszem meg.

  4. #74
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet DonGal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Revolut fizetés is lehetséges, de a telszámomat privátban adnám meg. Vagy pedig PS-en DonGal nickre 6$ elküldése is teljesen megfelelő nekem.
    Van telszám nélküli fizetési link a Revolut számlához. A lenti harmadik menüpontban (payments) mutatja a neved alatt (formátuma @valami), és van is egy opció mellette, amivel el tudod küldeni ezt a pár karakteres azonosító linket. Hátha jól jön még a jövőben
    Az illető csak rányom a linkre, skypeon, messengeren, vagy ahol kapta, és meg is nyílik az app, a küldés.
    DonGal and csiga19794 like this.

  5. #75
    Lelkes újonc DonGal avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 06.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Mondd csak meg mindig a véleményed AriPari bácsi, nehogy emiatt aludj rosszul! El kell keserítselek, a könyv nagy sikernek örvend és most is sokan rendelik meg. Nagyon sok példány már nincs belőle, úgyhogy minden bizonnyal több (Karácsonyi) akciót nem fog megélni. Azért nem tudok rád haragudni, mert nem értesz a marketinghez... Mindezektől függetlenül Kellemes Ünnepeket kívánok Neked!

    U.i.: Általában aki ennyire nyíltan bizonygatja, hogy nem érdekli a könyv, ő már megvette, vagy kölcsönkérte sunyiban havertól és kétszer kiolvasta

    Idézet AriPari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    számodra legyen szebb akkor egy hazug világ, én meg azért már csak odaírom az őszinte és helytálló véleményemet is, és majd aki egyetért az nem válaszol rá, akinek meg nem tetszik az igaz szó az majd jól leoszt hogy mekkora paraszt voltam hogy ideírtam a véleményemet. Ez az egész marketing ahogy ez a Gál gyerek nyomja nekem nem szimpi és még ha érdekelne is a könyv, emiatt a nyomulós dolog miatt elvből nem veszem meg.

  6. #76
    Lelkes újonc DonGal avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 06.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Nagyon köszönöm az infot! Elvileg akkor ez lesz az: https://pay.revolut.com/profile/ptergqe5z

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van telszám nélküli fizetési link a Revolut számlához. A lenti harmadik menüpontban (payments) mutatja a neved alatt (formátuma @valami), és van is egy opció mellette, amivel el tudod küldeni ezt a pár karakteres azonosító linket. Hátha jól jön még a jövőben
    Az illető csak rányom a linkre, skypeon, messengeren, vagy ahol kapta, és meg is nyílik az app, a küldés.

  7. #77
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet AriPari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    számodra legyen szebb akkor egy hazug világ, én meg azért már csak odaírom az őszinte és helytálló véleményemet is, és majd aki egyetért az nem válaszol rá, akinek meg nem tetszik az igaz szó az majd jól leoszt hogy mekkora paraszt voltam hogy ideírtam a véleményemet. Ez az egész marketing ahogy ez a Gál gyerek nyomja nekem nem szimpi és még ha érdekelne is a könyv, emiatt a nyomulós dolog miatt elvből nem veszem meg.
    Ahogy egy öreg jógi mondta, mielőtt megszólalnál győződj meg arról, hogy amit mondanin akarsz az
    • Fontos
    • Igaz
    • A jószándék vezérli

    Na ebből nálad max egy volt meg...

  8. #78
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahogy egy öreg jógi mondta, mielőtt megszólalnál győződj meg arról, hogy amit mondanin akarsz az
    • Fontos
    • Igaz
    • A jószándék vezérli

    Na ebből nálad max egy volt meg...
    Melyik az az 1?
    daniboy likes this.

  9. #79
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 10. 29.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    h igaz, ott maga írja h marketing, ráadásul nem ki hanem el és nem, nem olvastam el és nem is fogom, majd talán akkor fontolom meg ha a pnaszőr szakállnak nem nevezhető valamit levágod, mert azzal nem vagy komolyan vehető és ez marketing tanács!

  10. #80
    Lelkes újonc DonGal avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 06.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Igazán köszönöm, hogy így figyelsz rám! Számon tartod a könyvem akcióit, nézegeted a képe(i)m... Nem egy titkos rajongót tisztelhetek benned véletlenül?

    Idézet AriPari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    h igaz, ott maga írja h marketing, ráadásul nem ki hanem el és nem, nem olvastam el és nem is fogom, majd talán akkor fontolom meg ha a pnaszőr szakállnak nem nevezhető valamit levágod, mert azzal nem vagy komolyan vehető és ez marketing tanács!
    Ascent888 and Jymaster111 like this.

Oldal: 8 / 10 ElsőElső ... 678910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •