Oldal: 1679 / 1746 ElsőElső ... 67911791579162916691677167816791680168116891729 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 16.781 - 16.790 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #16781
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Avval nem lesz gond.Csak a bosszúság marad.
    2+2 azt irták. hogy chip arányosan adják kiszámolnak valamit és azt adják vissza, kiváncsi leszek.
    Gowriel likes this.

  2. #16782
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Elmarad az SM?

    Dear Ivanesz,

    Tournament #3057653794 has been cancelled and rolled back due to technical reasons; all buy-ins and fees (including re-buys and add-ons if any) have been returned to all registered players.

    Total amount refunded to your Stars Account:
    T-USD 215.00

  3. #16783
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 13.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Már több mint 1 éve nem léptem be a Pokerstars oldalára és így nem is játszottam.
    Arra lettem figyelmes hogy a több ezer star coin? vagy nem tudom pontosan mi a neve, a lényeg hogy lenullázódott, eltűnt minden pontom.
    Ezt tényleg megtehetik hogy elveszik tőlem mind? Miért törölték? Vissza lehet kérni valamilyen módon?
    Köszönöm szépen előre is a segítségeteket!

  4. #16784
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Rendo840 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Már több mint 1 éve nem léptem be a Pokerstars oldalára és így nem is játszottam.
    Arra lettem figyelmes hogy a több ezer star coin? vagy nem tudom pontosan mi a neve, a lényeg hogy lenullázódott, eltűnt minden pontom.
    Ezt tényleg megtehetik hogy elveszik tőlem mind? Miért törölték? Vissza lehet kérni valamilyen módon?
    Köszönöm szépen előre is a segítségeteket!
    "Megjegyzés: A StarsCoin lejár, ha egy hat hónapos gördülő időszak során egyetlen jutalompontot sem szerzel. Mindaddig, amíg hathavonta szerzel legalább 1 jutalompontot, a StarsCoinod nem jár le." ps.eu

  5. #16785
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 07. 27.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    ma újabb frissítés jött ki starsra, helper nem támogatott van valakinek ötlete ?

  6. #16786
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 05.
    Hely
    sarbogard
    Hozzászólások
    3.203

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Van lehetőség az auróra kikapcsolására? Két napja frissített azóta újra csak az aurórát érem el. Nagyon nem szeretem jó lenne visszaállítani!

  7. #16787
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 07. 27.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Idézet csufi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Van lehetőség az auróra kikapcsolására? Két napja frissített azóta újra csak az aurórát érem el. Nagyon nem szeretem jó lenne visszaállítani!
    Nyisd meg a Pokerstars.EU mappát (alapesetben a C:/ Program Files(x86) Pokerstars.EU találod)
    Nyisd meg a backup mappát
    Jelöld ki az összes fáljt majd Ctrl+C
    Menj vissza a Pokerstars.EU mappába
    Illeszd be Ctrl+V és írd felül az összes fáljt, amit javasol
    Ezután indísd el a Pokerstars.exe-t


    és ezt megcsináltam és nincs karácsonyi téma, segédprogram műküdhet,
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: Randall14 által: 2020. 12. 12. 13:30

  8. #16788
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 05.
    Hely
    sarbogard
    Hozzászólások
    3.203

    Alapbeállítás

    köszönöm szépen működik

  9. #16789
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 12. 12.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás Lenyúlta a PokerStars a pénzem. A leveleimre nem válaszolnak. Mit tudok tenni?

    üdv!

    Lenyúlta a PokerStars a pénzem. A leveleimre nem válaszolnak.

    Volt régen egy regisztrációm oda, amit sok éve nem használok.
    Évek óta nem tudok oda belépni. Login után bejön egy fehér képernyő, a fejlécben "Online Software Terms of Service" felirattal, de mivel az ablak tök fehér, csak bezárni tudom, de akkor bezárul a kliens is.
    Regisztráltam egy új logint, azzal be tudok lépni. Viszont "trükkösen" megvárták, míg befizetek és csak utána blokkolták a regisztrációmat azzal a szöveggel, hogy már regelve vagyok. A bankszámlám azt mutatja, hogy a pénzt levették.
    Hetek óta irkálom nekik a megadott e-mail címekre a levelet és írom le nekik a fentieket, de semmi reakció. Egyszerűen nem válaszolnak a leveleimre, miközben a pénzem ott van náluk és én nem tudok oda belépni.

    Mit tudok tenni?

  10. #16790
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet pistakis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    üdv!

    Lenyúlta a PokerStars a pénzem. A leveleimre nem válaszolnak.

    Volt régen egy regisztrációm oda, amit sok éve nem használok.
    Évek óta nem tudok oda belépni. Login után bejön egy fehér képernyő, a fejlécben "Online Software Terms of Service" felirattal, de mivel az ablak tök fehér, csak bezárni tudom, de akkor bezárul a kliens is.
    Regisztráltam egy új logint, azzal be tudok lépni. Viszont "trükkösen" megvárták, míg befizetek és csak utána blokkolták a regisztrációmat azzal a szöveggel, hogy már regelve vagyok. A bankszámlám azt mutatja, hogy a pénzt levették.
    Hetek óta irkálom nekik a megadott e-mail címekre a levelet és írom le nekik a fentieket, de semmi reakció. Egyszerűen nem válaszolnak a leveleimre, miközben a pénzem ott van náluk és én nem tudok oda belépni.

    Mit tudok tenni?
    Nekem is ez volt. mármint, hogy nem válaszoltak. Írj nekik twitteren és az üzenetbe írd bele a nicked is. Részletesen de kulturáltan. Stars support twitter oldala a megoldás.
    Anno nekem 3 regisztrációm volt. Mielőtt befizettem írtam a supportnak mire kaptam egy levelet, hogy 2 nicket töröltek a legelső megmaradt azzal beléphetek.
    Előtte kell írni nekik nem utólag mert azt már nehéz kimagyarázni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •