Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (83) összesen
Like Tree151Likes

Téma: Györgyi Krisztián GGPokeres affiliate-ként lopott játékosszámlákról?

  1. #21
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Úgy tűnik, sokan félreértitek a dolgot azzal kapcsolatban, hogy az elkövető hogyan lehetett képes ellopni a játékosok pénzeit.

    Itt nem arról volt szó, hogy jelszavakat szerzett meg, majd sorra belépett a játékosok accountjaira, ahonnan aztán elutalgatta magának a pénzeket. Egy központi felületen fért hozzá az összes általa regisztrált játékos egyenlegéhez és ezen a rendszeren keresztül mozgatta a bankrollokat.

    Erre a GG hálózatban az agent accountok esetében azért van lehetőség, mert sok játékos csak így képes és/vagy hajlandó online pókerezni. Jellemzően olyan játékosokról van szó, akik technikai vagy jogi akadályok miatt nem lennének képesek "hagyományosan" befizetni a terembe. (pl dúsgazdag fish, aki nem szeretné, ha a pénzmozgásairól be kéne számolni egy pókerteremnek vagy olyan piacról érkező játékos, amelyről elvileg nem fogadhatna játékost a terem)

    Ők előszeretettel veszik igénybe az agentek szolgáltatásait, azonban ezek mindig nyíltan zajlanak, a játékosok kérésére mozgatják a pénzt az ügynökök.

    Jelen helyzetben sajnos a két dolog összemosódott. A gyanútlan játékosok azt hitték, a hagyományos "affiliate-felállás" szerint zajlik a dolog, így valószínűleg döntő többségük nem tudta, hogy az elkövető milyen extra jogosultságokkal bír.

  2. #22
    Újonc Doronani avatara
    Csatlakozott
    2020. 10. 12.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy tűnik, sokan félreértitek a dolgot azzal kapcsolatban, hogy az elkövető hogyan lehetett képes ellopni a játékosok pénzeit.

    Itt nem arról volt szó, hogy jelszavakat szerzett meg, majd sorra belépett a játékosok accountjaira, ahonnan aztán elutalgatta magának a pénzeket. Egy központi felületen fért hozzá az összes általa regisztrált játékos egyenlegéhez és ezen a rendszeren keresztül mozgatta a bankrollokat.

    Erre a GG hálózatban az agent accountok esetében azért van lehetőség, mert sok játékos csak így képes és/vagy hajlandó online pókerezni. Jellemzően olyan játékosokról van szó, akik technikai vagy jogi akadályok miatt nem lennének képesek "hagyományosan" befizetni a terembe. (pl dúsgazdag fish, aki nem szeretné, ha a pénzmozgásairól be kéne számolni egy pókerteremnek vagy olyan piacról érkező játékos, amelyről elvileg nem fogadhatna játékost a terem)

    Ők előszeretettel veszik igénybe az agentek szolgáltatásait, azonban ezek mindig nyíltan zajlanak, a játékosok kérésére mozgatják a pénzt az ügynökök.

    Jelen helyzetben sajnos a két dolog összemosódott. A gyanútlan játékosok azt hitték, a hagyományos "affiliate-felállás" szerint zajlik a dolog, így valószínűleg döntő többségük nem tudta, hogy az elkövető milyen extra jogosultságokkal bír.
    A cikkből:

    "Szóltam egyik regular ismerősömnek, akiről tudtam, hogy szintén rajta keresztül regelt, és kiderült, hogy neki is ellopták az összes pénzét, és még a jelszót is megváltoztatták."

    Számomra akkor is érthetetlen a rendszer. Elutalhat az agent, annyi pénzt, amennyit akar- anélkül hogy a játékos részéről bármilyen kérés érkezne- és a cikk szerint a jelszavat is megtudta változtatni. Nincs semmiféle szűrő, ami figyeli, ki mennyi pénzt utal el, kapott-e rá engedélyt meg ilyenek. 2+2 is volt pár hasonló ügy, számomra érthetetlen, hogy BÁRKI miért kap ilyen jogosultságot más számlája felett. A mutyi az érthető, a mutyi végrehajtási formája nem.
    Utoljára módosítva: Doronani által: 2020. 12. 16. 20:42

  3. #23
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 12. 10.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet Doronani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "haljak meg testvérem, hogyha nyertem volna, akkor a 100xosát utaltam volna vissza, esküszöm jézus sírjára. Ti meg itt rágalmaztok engem, holott csak segíteni akartam"


    Amúgy még: Hogyha Agent volt ez a bohóc, akkor biztos sok pókeres ismerőse van. Mi garantálja azt, hogy nem ismerős arcokkal játszott HSCg-t, akiknek szimplán átbukta a pénzt, most meg egymás közt szétosztják? Kap egy permabant és keresett pár ezer dollárt. Erről szó lesz esetleg?
    Györgyiről beszélünk nem gondolta ezt ő ennyire túl.
    Off: a fórum nagyágyújáról AriPariról tud valaki valamit? Szinte felszívódott.
    bostef likes this.

  4. #24
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 02. 16.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Egy dologról nem olvastam itt. Hogy ezzel hosszútávon mennyit bukik,szerintem ezért is nagyon hülye.... Mert ha van annyi játékosod,hogy 10.000$-t bent tartanak rollban,akkor egész biztos hoztak volna ennek a félkegyelműnek havi 60-80-100-200e Ft-t (Ha tényleg 600 account,és mindegyik csak egy ezrest hoz,akkor végképp kretén....) Ami ha csak 1-2 évig is megy egész szép summa. De ennek is off.....
    Utoljára módosítva: 2014WSOP által: 2020. 12. 16. 23:14
    Axe, van Gerwen and bostef like this.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Sok esze lehet, ebből sehogy sem jöhetett volna ki jól. Ha összemákol valamit nagyobb téten sem tudná kiszedni, átchipdumpolja másnak sem biztos, hogy elég gyorsan írják jóvá a kifizetést. Biztos tilten volt, ha még az 50$-os számlákhoz is hozzányúlt és mivel egyre kínosabb a hallgatás tuti, hogy sáros.

    Jön a lejtő, ugrik a barátnő meg a többi aranyásó rajongása, normális melót már biztosan nem talál, a nyereményét meg alighanem rég visszaforgatta a rendszerbe.

  6. #26
    Tag Monopoly Live avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 18.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Úgy látom nem csak a HS cash ment hanem egy kis MTT is. 11 entry egy 20 dolcsis versenyen??WTF
    Vajon hányszor kaphatott 72-t?bloffkiraly.jpg
    Vagy csak sietett gyorsan megnyerni még mielőtt lebukna?
    Utoljára módosítva: Monopoly Live által: 2020. 12. 16. 23:34

  7. #27
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Monopoly Live eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom nem csak a HS cash ment hanem egy kis MTT is. 11 entry egy 20 dolcsis versenyen??WTF
    Vajon hányszor kaphatott 72-t?bloffkiraly.jpg
    Vagy csak sietett gyorsan megnyerni még mielőtt lebukna?
    Uhhh, hogy tudom beállítani az éjszakai módót SC-n? Sokat segítene!

  8. #28
    Tag Monopoly Live avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 18.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Dark Reader Chrome Addon-t használok ez minden oldalt éjszakaiba jelenít meg.
    iKeksz and MDMApex like this.

  9. #29
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 12. 10.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sok esze lehet, ebből sehogy sem jöhetett volna ki jól. Ha összemákol valamit nagyobb téten sem tudná kiszedni, átchipdumpolja másnak sem biztos, hogy elég gyorsan írják jóvá a kifizetést. Biztos tilten volt, ha még az 50$-os számlákhoz is hozzányúlt és mivel egyre kínosabb a hallgatás tuti, hogy sáros.

    Jön a lejtő, ugrik a barátnő meg a többi aranyásó rajongása, normális melót már biztosan nem talál, a nyereményét meg alighanem rég visszaforgatta a rendszerbe.
    Én tiszteltem becsültem Krisztiánt de azért nem az a sármos dzsigoló akit körüldonganak a nők tömegei.

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 22.
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    nem olvastam végig; a lényeg hogy
    egyre több pókeresről, akit itt 'tisztelnek' derül ki hogy mocskos csaló!
    és emberi hulladék nem mellesleg! ez nem lehet véletlen..
    gratulálok ehhez a 'szakmához'!
    de azért toljátok még a rózsaszínt meg a backing teameket ugye?

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •