Oldal: 6 / 9 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (83) összesen
Like Tree151Likes

Téma: Györgyi Krisztián GGPokeres affiliate-ként lopott játékosszámlákról?

  1. #51
    Tag
    Csatlakozott
    2020. 07. 19.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Istenem, nem lehetne már elengedni ezt a "gennyládázást"? Senki nem minősítette gennyládának. Se semminek. Ez ilyen. Pont. Minősítés nélkül. Nem a minősítés a gáz. A fényezés. Az minek kell?

    ewoksamurai az összes többi meg nem érv. Attól, hogy más nagyobb tolvaj, az nem érv arra, ha lopok. Érted.
    Doronani likes this.

  2. #52
    Újonc Doronani avatara
    Csatlakozott
    2020. 10. 12.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a magam részéről elismerem, hogy mi pókerjátékosok gennyládák vagyunk, rohadék élősködők, stb. De egy olyan országban élek, ahol:
    - a nőgyógyász simán megcsinál feleslegesen egy császármetszést, csak hogy többet kérhessen a szülésért
    - a bírósági végrehajtó tönkrement családok lakását 20%-os áron értékesíti ismerősöknek
    - a határőr és a váméspénzügyőr többet keres a cigarettacsempészésen, mint a cigerattacsempész
    - az építési vállalkozó azt mondja a fürdőszobafelújításra, hogy 2 millió lesz, és szeptember végére kész, de már akkor tudjátok mindketten, hogy 4 millió és november közepe, és ő a jobb fajta, mert a szemetebbek hatszoros áron építenek stadiont, amire nincs szükség
    - az autószerelő hazudik a kocsidról 5-6 nem létező hibát, csak hogy lehúzhasson párszázezerrel
    - a kocsmában a pultos 4cl helyett 3cl alkoholt ad, 1cl ára meg megy a zsebébe

    És még hosszan sorolhatnám. Nem relativizálok, meg nem a kognitív disszonancia dolgozik, csak szomorú tény, hogy mi, akiknek a hazugság/kibaszás/gyengébbek kihasználása gyakorlatilag a munkakörünk, mi bizony nem férünk bele a középmezőnybe se, ez van.
    Az összes általad felsorolt szakmában lehet értéket teremteni, meg lehet ****nek is lenni, meg nyilván a kettő között, pl csak szelektíven vagy az. PL egy autószerelő dönthet úgy, hogy tisztességes lesz és NEM EXPLOITOLja a naivitásod, vagy ha teszi,akkor azt szelektíven: a nagyképűen viselkedőkkel vagy akármi más faktor alapján. Az építési vállalkozó is lehet korrekt, vannak is rá példák.

    A pókerben nem tudsz nem **** lenni, mert a meló lényege és a játék mozgatórugója, hogy a naívabb és függőségekkel (szerencsejáték, alkohol,drogok) küzdő játékosokat EXPLOITOLD. Nincs választás, nyilván tudjuk, hogy a net depositorok tartják fent a rendszert, azok közül pedig az igazán húsos falatok függők. Akik a TV-ben játszanak sem teremtenek értéket, hanem arra sarkallják a tudatlan embert -csúsztatásokkal sok esetben -, hogy befizessen a madár. Másképp nem a pókercégek logóit látnád az asztaloknál.

  3. #53
    Újonc Doronani avatara
    Csatlakozott
    2020. 10. 12.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Istenem, nem lehetne már elengedni ezt a "gennyládázást"? Senki nem minősítette gennyládának. Se semminek. Ez ilyen. Pont. Minősítés nélkül. Nem a minősítés a gáz. A fényezés. Az minek kell?

    ewoksamurai az összes többi meg nem érv. Attól, hogy más nagyobb tolvaj, az nem érv arra, ha lopok. Érted.
    Ez a topik egy igazi állatorvosi ló.

    Az összes "siker kultúrán" felnövő ember ezeket a nézeteket tolja, ez ilyen tanult/ előhívott szociopata viselkedés, társadalmilag elfogadottan becsomagolva.
    Az egy dolog, ha valakinek van annyi öntudata, hogy ezt átlátja és tud ezzel együtt élni, meg más az, hogy éveket kamuzik magának, meg "kompenzál" majd máshol.

  4. #54
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - a kocsmában a pultos 4cl helyett 3cl alkoholt ad, 1cl ára meg megy a zsebébe
    Ennél nagyobb igazságtalanság szerintem nincs is az életben, a továbbiakban a helyedben messzire elkerülném az ilyen söntéseket!

  5. #55
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attól, hogy más nagyobb tolvaj, az nem érv arra, ha lopok. Érted.
    Értem. De idézem a vitaindító hsz-t:
    "Mindenhol vannak alja emberek, a kérdés, mekkora arányban. Ha egy skálát kéne felállítani- akkor a póker igenis előkelő helyen lenne aljas ember/100 statban."

    Azaz, én pusztán ezzel az állítással vitatkozom, vagyis, amit állítok:
    - aljas ember/100 statban nem is vagyunk annyira előkelő helyen, mint elvárharható lenne.

    És amit nem állítok:
    - Mások tolvajok, ezért én is lophatok.

    Érted.
    Tir-X likes this.

  6. #56
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez abszolút nem így van, a legtöbb szakma igenis valamiféle értéket teremt a többi embernek, terméket vagy szolgáltatást és azoknak a kötelező vagy nem kötelező részeit nyújtja. Néhány - igen kevés - olyan szakma van ami az embereknek semmit sem ad. A póker nagy részben ilyen, de például ha már a tévében pókerezik néhány ember, azok már adnak sok másik embernek valamilyen 'értéket'. A legprominensebb példa a haszontalannak tűnő munkákról a tőzsdézés, ott úgy tűnik mintha a tőzsdéző semmi értéket nem teremtene, de ez sincs így hiszen ő alakítja a részvény árát ami emberek millióinak ad információt a cégtől. Én inkább azt mondanám, elenyésző része a munkáknak nem értékteremtő, általában az ilyen munkák gyakorlói a börtönben ülnek vagy körözik őket (Györgyi K.)
    Jó hát ha a tőzsde értékteremtő, akkor én meg szolgáltatást nyújtok, ha nem lennének a regularok akkor nem akpnának akciót a rekreációs játékosok, és nem tudnának kártyázni.
    Tir-X, Ibiza, csiga19794 and 1 others like this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  7. #57
    Újonc Doronani avatara
    Csatlakozott
    2020. 10. 12.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó hát ha a tőzsde értékteremtő, akkor én meg szolgáltatást nyújtok, ha nem lennének a regularok akkor nem akpnának akciót a rekreációs játékosok, és nem tudnának kártyázni.
    Az ám az igazi értékteremtés: szegények nem tudnák hol elbukni a pénzüket.
    Szerintem egyik sem az. Mindkettő a net depositorok pénzéből él (persze a tőzsdén ez árnyaltabb, mint a pókerben), és a tudatlanságot / varianciát és a "szerenecsejáték-függőséget" (vagy adrenalin függőség vagy nevezzük bárminek, amit a pénzügyi hullámvasutazás okoz) és egyéb emberi torzításokat használ ki.

    "akit ez zavar(engem pl igen) az próbálhat kompenzálni az élet más területein, vagy dolgozhat azért, hogy később tudjon foglalkozni olyan dolgokkal ami mondjuk hasznos a társadalomnak."
    8-10 éve a pókervilágban tevékenykedve azért ismerd el, ez egy megmosolyogtató kijelentés.

  8. #58
    Újonc Doronani avatara
    Csatlakozott
    2020. 10. 12.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem. De idézem a vitaindító hsz-t:
    "Mindenhol vannak alja emberek, a kérdés, mekkora arányban. Ha egy skálát kéne felállítani- akkor a póker igenis előkelő helyen lenne aljas ember/100 statban."

    Azaz, én pusztán ezzel az állítással vitatkozom, vagyis, amit állítok:
    - aljas ember/100 statban nem is vagyunk annyira előkelő helyen, mint elvárharható lenne.

    És amit nem állítok:
    - Mások tolvajok, ezért én is lophatok.

    Érted.
    Értjük értjük, pusztán az érvek maradtak le, hogy szerinted a póker más szakmához képest miért nem vonzza az aljanépet. Elhangzott pár érv, tőlem és mástól is, hogy szerintünk miért. +abból a hamis kiindulópontból kezded az egész mondandód, hogy az általad felsorolt szakmák nem teremtenek értéket(ezt nem írtad le sehol, de gondolom kiegyezhetünk, hogy "Én a magam részéről elismerem, hogy mi pókerjátékosok gennyládák vagyunk, rohadék élősködők, stb. De egy olyan országban élek, ahol:" ez kb azt reppeli), mert vannak köztük ügyeskedők, azt meg nem veszed figyelembe, hogy ott létezik olyan, aki tényleg értéket teremt, vagy legalábbis nem max exploitol mindenkit, akit tud, míg a pókerben ilyen soha nem lesz, mert akkor éhen halsz.

    Mindenesetre érdekes kiindulási alapjaid vannak.

  9. #59
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 04. 25.
    Hozzászólások
    32

  10. #60
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Doronani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értjük értjük, pusztán az érvek maradtak le, hogy szerinted a póker más szakmához képest miért nem vonzza az aljanépet. Elhangzott pár érv, tőlem és mástól is, hogy szerintünk miért. +abból a hamis kiindulópontból kezded az egész mondandód, hogy az általad felsorolt szakmák nem teremtenek értéket(ezt nem írtad le sehol, de gondolom kiegyezhetünk, hogy "Én a magam részéről elismerem, hogy mi pókerjátékosok gennyládák vagyunk, rohadék élősködők, stb. De egy olyan országban élek, ahol:" ez kb azt reppeli), mert vannak köztük ügyeskedők, azt meg nem veszed figyelembe, hogy ott létezik olyan, aki tényleg értéket teremt, vagy legalábbis nem max exploitol mindenkit, akit tud, míg a pókerben ilyen soha nem lesz, mert akkor éhen halsz.

    Mindenesetre érdekes kiindulási alapjaid vannak.
    Nem, nem ismerem el, hogy azt reppeli. Te tulajdonítasz nekem egy álláspontot, és azzal vitatkozol. További jó szórakozást hozzá!
    Utoljára módosítva: ewoksamurai által: 2020. 12. 17. 20:52
    chivasr911 and csiga19794 like this.

Oldal: 6 / 9 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •