Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789
Eredmény: 81 - 83 (83) összesen
Like Tree151Likes

Téma: Györgyi Krisztián GGPokeres affiliate-ként lopott játékosszámlákról?

  1. #81
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az jön le róla, Ő egy olyan fazon aki foggal-körömmel akar egy sokkal magasabb és könnyedebb szinvonalon élni, mint amire a képességei predesztinálnák. Egyszerűen egy énképzavaros arc, aki melózni már nem akar, de játszani meg nem tud de ennek pont az ellenkezőjét gondolja magáról.
    Ez az! Ez az! Vonjuk le a logikus következtetést! Ha ő... ugyanannyit nyom, mint egy kacsa ...akkor fából van... Következésképpen? Pokerreg! Pokerreg! Pokerreg!

    Fene egye meg, lebuktam.
    naggeri and csiga19794 like this.

  2. #82
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez az! Ez az! Vonjuk le a logikus következtetést! Ha ő... ugyanannyit nyom, mint egy kacsa ...akkor fából van... Következésképpen? Pokerreg! Pokerreg! Pokerreg!

    Fene egye meg, lebuktam.
    Ott egy reg! A nyúlon túl? Nem,a nyúl az
    Ibiza likes this.

  3. #83
    Tag
    Csatlakozott
    2020. 07. 19.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez az! Ez az! Vonjuk le a logikus következtetést! Ha ő... ugyanannyit nyom, mint egy kacsa ...akkor fából van... Következésképpen? Pokerreg! Pokerreg! Pokerreg!

    Fene egye meg, lebuktam.
    Így, hogy az idézetből lehagyod azt a kezdőmondatot, miszerint nem akarom bebizonyítani, hogy ő egy pokerreg (egyáltalán miért kéne?), azért hogy rugózhass ezen a "bizonyító" hasonlaton, aminek az összerakása láthatóan ilyen gyermeki örömmel tölt el, ez már szánalmas. Az utánad bólogatás meg nem kevésbé...

    Következetlenségeket írtál, én meg rámutattam. Ez tényleg ennyire fáj?

    Következetlenségekre rámutatni nem menő? Vagy csak ha közben a haverok simogatják a buksi fejed?

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •