Oldal: 311 / 332 ElsőElső ... 211261301309310311312313321 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.101 - 3.110 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #3101
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet kamon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy működik ez a kifizetés-korlátozott bónusz, amit a Christmas Wheel promón lehet nyerni?

    Jóváírták a bónusz összegét (5 dollár). Ilyenkor ebből az 5 dollárból játszok? Ha veszítek 5 dollárt, akkor ezt a bónuszt veszítem el, vagy a saját pénzemből megy? Ilyet még nem kaptam, nem értek hozzá. A promó leírásából pedig nekem nem egyértelmű. Köszönöm a válaszokat előre is!
    Nem, hanem hogy megkapj 5$-t, termelni kell érte 50$-t.

  2. #3102
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Akkor mi a különbség a hagyományos bónusz és e között? Most kipróbáltam, vesztettem 11 centet, és már csak 4,89 a bónusznál a korlátozott összeg.

  3. #3103
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Ti másról beszéltek. A kaszinóbónuszból játszhatsz a kaszinóban, ha elbukod nincs semmi. Ha meg tudod forgatni ahányszor kérik (ez lehet 10,20 vagy 25x is, változó), akkor a tiéd a pénz és kiveheted. Amiről Master beszél az pókerbónusz. Ott előbb össze kell gyűjteni a pontot, utána kapod meg.

  4. #3104
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Amit én kaptam, az pókerbónusz, de nem a szokásos, hogy kiválthatom "x" pont összegyűjtése után, hanem hozzáírták rögtön a bónusz teljes összegét az egyenlegemhez, ami akkor lesz kivehető, ha 50 pontot gyűjtök. Ránézésre olyan, mint egy kaszinóbónusz, csak pókerre. Ezért is érdekelne, hogy hogyan működik. Nyugodt szívvel eljátszhatom tét nélkül, mint a kaszinóbónuszt, vagy 1 hét után mindenképpen levonják az 5 dollárt, ha nem forgattam meg? Ez nekem továbbra sem tiszta.

  5. #3105
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Ha 4,89 volt a bónusz miután buktál 11 centet, akkor az azt jelenti hogy a bónuszból játszol és nem a saját pénzedből. Akkor szerintem nyugodtan elbukhatod, nem fogják még egyszer levonni. Az a kérdés hogy a nyereménnyel mi lesz ha az 5$ fölé viszed és letelik az egy hét.
    kamon likes this.

  6. #3106
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Az tényleg jó kérdés, hogy mi lesz a nyereménnyel.
    Jelen esetben ez a veszély nem fenyeget, mert most vesztettem el a bónuszt.
    Utoljára módosítva: kamon által: 2020. 12. 22. 21:26

  7. #3107
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Kedves partypoker játékosaink!

    Ugyan a nem hivatalos végeredmény már elérhető az oldalon néhány napja,

    $20,000 Rake Race December>>>
    5-15% Rake Chase December>>>

    a hivatalos végeredményeket még nem kaptuk meg, azok jövő hét elején várhatók!

    Amint megkapjuk, rögtön frissítjük a leaderboardokat és azt követően 1-2 napon belül a nyeremények is jóváírásra kerülnek majd az egyenlegeiteken!

    Köszönjük a türelmet és a megértést!

    A januári promóciók is zajlanak már természetesen, a jelenlegi részeredeményeket az alábbi oldalakon éritek el

    $15,000 Rake Race Január>>>
    5-15% Rake Chase Január>>>


    partypoker terembemutató és regisztráció>>>

  8. #3108
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 02. 10.
    Hozzászólások
    5

    Mérges

    Sziasztok, a partypokernek van magyar ügyfélszolgálata?

    Szerk.:
    A mai nap folyamán vásároltam náluk egy 100$os feature a Release the Kraken nevezetű sloton, ekkor 910$ lehetett kb. a bankrollom a featureon 69.75 dollárt nyertem, de a bankrollom ennek ellenére 773$t mutatott. Liveon felvettem velük a kapcsolatot nem tudtak segíteni. Tranzakció történetben megnéztem, valamiért 135,82$ vont le arra a játékra és 69$ dolláros wint se írta hozzá.

    Számomra ez felveti a kérdést, hogy mégis mennyire megbízható a site és hányszor fordult elő ilyen mikor nem vettem észre és mennyit lopnak el így a játékosoktól. Mindenesetre a maradék pénzemre egyből indítottam egy kifizetést (de már kételkedek benne, hogy kifogják fizetni...)

    update: 94$-t visszakaptam, 11$ még hiányzik az én számításaim alapján. legutolsó levelük az volt, hogy továbbítják társosztály felé (ekkor még nem írták jóvá a 94$-t). jelenleg a válaszukra várok.

    update2: 164$t írtak jóvá. ötletem nincs, hogy ez, hogy jött ki. szerintetek írjak nekik, hogy sztem elszámolták? nem akarom, hogy később ebből probléma legyen

    update3: live chaten megbeszéltem velük, azt a választ kaptam, hogy jár nekem (hogy miért is azt nem tudom, de nekem jóxD)

    Ügyfélszolgálatuk egy piros pontot megérdemel.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: omgjk94 által: 2021. 01. 10. 17:00

  9. #3109
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Mail-en magyarul válaszolnak, ha magyarul írsz.

  10. #3110
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Az oldalra kikerültek a decemberi promóciók hivatalos végeredményei:


    $20,000 Rake Race December>>>
    5-15% Rake Chase December>>>


    A decemberi nyeremények szintén jóváírásra kerültek, azokat a megszokott helyen, a 'My account/Transaction/Gaming Transactions' menüben láthatjátok!


    A 2021-es évet erősen kezdtük veletek, hiszen több, mint 39.000 dollárt oszthattunk ki a decemberi teljesítményetek után!


    Januárban is szeretnénk hasonló összegű nyereményekkel honorálni az aktivitásotokat és ismét jócskán vannak, akiknek lesz egy jó hírünk február elején! Az ehavi promóciók állását itt követhetitek nyomon:


    $15,000 Rake Race Január>>>
    5-15% Rake Chase Január>>>


    Aki eddig kimaradt, még mindig csatlakozhat!

    Partypoker terembemutató és regisztráció legjobb deal garanciával>>>

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •