Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (59) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Natural8

  1. #31
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet banán93 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Ha van regisztrációm másik GG networkos teremben, akkor tudok regisztrálni ide? Illetve jogosult vagyok first deposit bonusra?
    Szia!

    A Natural8-ra tudsz regisztrálni akkor is, ha másik GG-s teremben van már számlád. Azonban fontos, hogy egyszerre soha ne legyen megnyitva a két kliens. A legjobb, ha csak egyet használsz, a másikat pedig törlöd, bár elvileg ez nem kötelező.

  2. #32
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 02. 24.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Sziasztok, a regisztrációnál nem lehet Magyarországot választani csak keleti országokat sorol fel mint lehetőség. Rákérdeztem chat-en azt mondták, hogy nem gond de én félek egy picit, hogy esetleg gond lehet a kifizetésnél. Szerintetek?

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet spindel15 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, a regisztrációnál nem lehet Magyarországot választani csak keleti országokat sorol fel mint lehetőség. Rákérdeztem chat-en azt mondták, hogy nem gond de én félek egy picit, hogy esetleg gond lehet a kifizetésnél. Szerintetek?
    Hi, van olyan, hogy nem tudsz skrillel be- vagy kifizettetni (nekem más eszközzel nincs tapasztalatom, minden teremhez skrillt használok). DE! Ilyenkor a terem live chatjén jelzed ezt a szándékodat, ő ad egy skrill email címet, arra elküldöd a pénzt, és egyből rárakja a pénzt a N8 számládra, és fordítva, leszedi a pénzt az N8 számládról, és elküldi a pénzt neked skrillen. Nem túl bizalomgerjesztő a sztori, de velem már megtörtént, és megkaptam a pénzem. És van, hogy simán tudsz intézni mindent a terem cashierén keresztül. Az, hogy magyar vagy, nem akadály, én legalábbis több be-, kifizetésen túl vagyok magyarként.

  4. #34
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet spindel15 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, a regisztrációnál nem lehet Magyarországot választani csak keleti országokat sorol fel mint lehetőség. Rákérdeztem chat-en azt mondták, hogy nem gond de én félek egy picit, hogy esetleg gond lehet a kifizetésnél. Szerintetek?

    Sok játékosunk játszik a teremben, köztük sok magyar. Még nem volt gond a kifizetésnél, nyugodtan regisztrálhatsz, befizethetsz.

    Jelezd ha szükséged lenne segítségre >>

  5. #35
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Kedves Natural8 Játékosok!

    A 35-45%-os net PVI chase január hónapban is elérhető lesz azon játékosoknak, akik a terembe a PókerAkadémia linkjén keresztül regisztráltak!

    Már javában zajlik decemberi chase-ünk is, amelyen kiemelkedően magas, 35-45%-os extra értéket realizálhattok!


    Natural8 Poker - Íme az Akadémiás ajánlat - legjobb deal garanciával


    • Exkluzív chase (csak ha tőlünk regisztrálsz!): 35-45% visszatérítés a net PVI rake-ből - További információk >>
    • Natural8 fish buffet: akár 100% visszatérítés
    • 200% 500$-ig vagy 100$ cash & ticket bónusz




    A Natural8 Poker ajánlatunk kiemelkedően jó, legjobb deal garanciát adunk rá! Amennyiben máshol esetleg mégis jobbat találsz, vedd fel velünk a kapcsolatot és mi kimatekozzuk neked a lehető legjobb dealt hogy biztosan a legjobban járj!


    Natural8 Poker terembemutató és regisztráció >>
    Segítünk, ha kérdésed lenne >>

  6. #36
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Kedves Natural8 Játékosok!

    A mai napon az előző havi chase nyereményeket jóváírtuk vagy a Natural8 Poker játékos számlátokra vagy az elektronikus pénztárcátokra vagy kriptópénztárcátokra.(Amennyiben esetleg szeretnéd a nyereményedet elektronikus pénztárcára vagy kriptópénzben megkapni, jelezd nekünk itt >>)

    A 35-45%-os net PVI chase december hónapban is elérhető lesz azon játékosoknak, akik a terembe a PókerAkadémia linkjén keresztül regisztráltak!


    Natural8 Poker - Íme az Akadémiás ajánlat - legjobb deal garanciával


    • Exkluzív chase (csak ha tőlünk regisztrálsz!): 35-45% visszatérítés a net PVI rake-ből - További információk >>
    • Natural8 fish buffet: akár 100% visszatérítés
    • 200% 500$-ig vagy 100$ cash & ticket bónusz




    A Natural8 Poker ajánlatunk kiemelkedően jó, legjobb deal garanciát adunk rá! Amennyiben máshol esetleg mégis jobbat találsz, vedd fel velünk a kapcsolatot és mi kimatekozzuk neked a lehető legjobb dealt hogy biztosan a legjobban járj!


    Natural8 Poker terembemutató és regisztráció >>

    Kérdésed van? Szívesen segítünk >>

  7. #37
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Kedves Natural8 Játékosok!

    A mai napon az előző havi chase nyereményeket jóváírtuk vagy a Natural8 Poker játékos számlátokra vagy az elektronikus pénztárcátokra vagy kriptópénztárcátokra.(Amennyiben esetleg szeretnéd a nyereményedet elektronikus pénztárcára vagy kriptópénzben megkapni, jelezd nekünk itt >>)

    A 35-45%-os net PVI chase február hónapban is elérhető lesz azon játékosoknak, akik a terembe a PókerAkadémia linkjén keresztül regisztráltak!


    Natural8 Poker - Íme az Akadémiás ajánlat - legjobb deal garanciával


    • Exkluzív chase (csak ha tőlünk regisztrálsz!): 35-45% visszatérítés a net PVI rake-ből - További információk >>
    • Natural8 fish buffet: akár 100% visszatérítés
    • 200% 500$-ig vagy 100$ cash & ticket bónusz




    A Natural8 Poker ajánlatunk kiemelkedően jó, legjobb deal garanciát adunk rá! Amennyiben máshol esetleg mégis jobbat találsz, vedd fel velünk a kapcsolatot és mi kimatekozzuk neked a lehető legjobb dealt hogy biztosan a legjobban járj!


    Natural8 Poker terembemutató és regisztráció >>

    Kérdésed van? Szívesen segítünk >>

  8. #38
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Kedves Natural8 játékosok!

    Az elmúlt sok-sok hónapban megszokott exkluzív Natural8 Poker chase-ünk március hónaptól átalakul és helyette race-szel jelentkezünk majd. A race pontos összege és a formájával hamarosan jövünk!

    Miért változtattok ezen a promóción?

    Február 1-től a GGPoker teremben a régi típusú chase promóció már nem volt engedélyezett, ezért a GGPokernél már februárban is race-szel jelentkeztünk. Március 1-től a chase típusú promóciók a hálózat minden termében betiltásra kerülnek.

    Rosszabb lesz a visszatérítésem ezután?

    Arra törekszünk, hogy a visszatérítések változatlan szinten maradjanak, de a race-ek esetében nagyobb volatilitás várható egyéni játékos szinten. Amennyiben úgy véled, hogy téged rosszul érint a változtatás, vedd fel velünk a kapcsolatot, hogy a lehető legjobban tudjuk alakítani a promóciót.



    A Natural8 Poker ajánlatunk a jövőben is kiemelkedően jó lesz, legjobb deal garanciát adunk rá! Amennyiben máshol esetleg mégis jobbat találsz, vedd fel velünk a kapcsolatot és mi kimatekozzuk neked a lehető legjobb dealt hogy biztosan a legjobban járj!


    Natural8 Poker terembemutató és regisztráció >>

    Kérdésed van? Szívesen segítünk >>

  9. #39
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 02. 26.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás befizetés

    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem elvileg akadémiáról regisztráltam a terembe, de nem tudok beutalni csak Bitcoint engedné. ID card jó lett, lehet azért nem engedi, mert visszadobta Utility Bill/közmű számla/feltöltésemet.
    Amúgy telefon számla /Telenor/ vagy TV számla /Vodafone/ miért nem jó?

    Bankszámla kivonat is jó de internetbankom van azzal nem vagyok előrébb?

  10. #40
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet amagic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem elvileg akadémiáról regisztráltam a terembe, de nem tudok beutalni csak Bitcoint engedné. ID card jó lett, lehet azért nem engedi, mert visszadobta Utility Bill/közmű számla/feltöltésemet.
    Amúgy telefon számla /Telenor/ vagy TV számla /Vodafone/ miért nem jó?

    Bankszámla kivonat is jó de internetbankom van azzal nem vagyok előrébb?
    Szia.

    A lakcím kártyád feltöltésével próbálkoztál már?

    Attól függetlenül, hogy internetbankot használsz, a bank ki tud állítani papír alapon is egy bankszámla kivanatot. Kérdezz utána a bankodnál.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •