Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (57) összesen
Like Tree72Likes

Téma: Team Hero Holdem - Red hand review órája Cantonnal

  1. #41
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Doronani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    100 óra játékidővel...
    Ja, hát itt a különbség. Az van, hogy a szalagmunkás is dolgozik havi 200 órát, gondoltam a pokerjátékosnak is számolhatunk annyit.
    szlapi68 likes this.

  2. #42
    Tag
    Csatlakozott
    2020. 07. 19.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze, hogy vannak, és azt is megtanuljuk, hogyan és mikor térjünk el tőlük. Nem 1.0 robotpiólta játékot játszunk.
    Hogyan konstruáljátok ezeket a rangeket, ha lehet kérdezni? Ha nem GTO vagy átvett cucc, van valami egzakt matek mögötte? Vagy trial/error, stat elemzések alapján?

  3. #43
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogyan konstruáljátok ezeket a rangeket, ha lehet kérdezni? Ha nem GTO vagy átvett cucc, van valami egzakt matek mögötte? Vagy trial/error, stat elemzések alapján?
    A range-eket Katzorék rakták össze. Megvizsgálták a limitek top nyerőinek a stratégiáját, és ez alapján határozták meg a mi range-einket, stratégiánkat, amit időről időre finomhangolnak.
    kohagyma and regie like this.

  4. #44
    Újonc Doronani avatara
    Csatlakozott
    2020. 10. 12.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, hát itt a különbség. Az van, hogy a szalagmunkás is dolgozik havi 200 órát, gondoltam a pokerjátékosnak is számolhatunk annyit.
    Nyilván a szalagmunka is annyi mentális erőfeszítést igényel, mint a póker.
    Nemtom 100 backelt közül ki játszik 200 órát, meg még akkor +20 óra tanulás. Nyilván sokan tesznek manapság hosszútávon napi 7,2órát a pókerbe. Ünnepnapon, hétvégén, évi 365 napban. Az egy supernova elit tempó volt anno.

    Tudsz hülyeségeket beszélni. Közöd értelmes témákhoz sok nincs.
    Utoljára módosítva: Doronani által: 2020. 12. 23. 19:00
    TominhoPA likes this.

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Havi 20db 10 órás session az neked (vagy bárkinek) SNE tempó?
    168 óra egy normál munkahónap, egy átlag gyári melós túlórázik min. 32 órát havonta (és ugye ő az összehasonlítási alap, nem az átlag backelt). A 20 óra tanulást meg feleltesd meg 20 óra munkába-, hazajárással (ennél többet tölt ezzel a gyári munkás egyébként), és meg is vagyunk.

    Tegyük fel, hülyeségeket írok, stb., akkor írj ellenérveket (vagy hagyd figyelmen kívül, amit írok), de szépen beszélj velem, légyszíves, amíg én szépen beszélek veled!
    csiga19794 likes this.

  6. #46
    Újonc Doronani avatara
    Csatlakozott
    2020. 10. 12.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    A másik topikban egy érvet nem sikerült hoznod. Aztán itt jössz, hogy én hozzak. Én hoztam: a póker mentálisan túl megterhelő, hogy hosszútávon lehessen ennyit tolni. Ez 12 év és számtalan jó és top pókeres ismeretéből lehozott tapasztalat, belelátva 1-2 csoport működésébe (pár évvel ezelőttről, a gamek azóta erősebbek lettek) Akkor nincs család/csaj, nincsenek barátok meg ilyesmi, hanem ülsz a szobában egész nap és tolod. Te meg ezt egy nobrainer szalagmelóhoz hasonlítod, amit lehet tolni teljesen kizoneolva is, nem véletlen nem kell hozzá kb semmilyen képesítés.

    Aki kicsit is ért a pókerhez, tudja, hogy ez a játékmennyiség hosszútávon keveseknek hozható. Átlag backelt tudomásom szerint, aki full time tolja 70-90 órát tolja havonta + tanulás jobb esetben. Ha olyan könnyű lenne, akkor azt látnánk, hogy sokan játszanak ennyit.

    Az érveid: 200 óra szalagmunka = 200 óra szellemi sport, 20 óra tanulás =20 óra vezetés/ ülés a buszon.
    Szóval olyan szinten butaságokat beszélsz, hogy az már fáj.
    Utoljára módosítva: Doronani által: 2020. 12. 23. 19:22
    Pablitofelezer likes this.

  7. #47
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Doronani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De tudom, valaki örül neki,ha azt a 110 ezer forintot nem a gyárban keresi meg, hanem otthon...
    Oké.

  8. #48
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Havi 200 játékóra az szerintem is olyan mennyiség amit kizárt, hogy sok játékos bírjon huzamosabb ideig csinálni(biztos vannak olyanok akik bírják, de szvsz nagyon ritka).
    Napi 10órákat beletenni pl. normális limiten cash game-be iszonyat megterhelő, szinte kizárt, hogy pár héten(talán éven) belül ne legyen kiégés a nagy többségnél.
    70-90 az szerintem kevés, de 120-130óra+tanulásnál sokkal többet a túlnyomó többség szerintem se tud beletenni havi szinten hosszútávon.

  9. #49
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Szerintem igazából mindkettőtöknek sok tekintetben igaza van. A profi póker keveseknek való. Ugyanekkora, vagy akár kisebb szellemi befektetéssel kitanulhatsz egy olyan szakmát, ami jól fizet, stresszmentes, jól elvagy vele. Tehát ha csak a pénz miatt akar valaki belevágni a pókerbe, akkor lebeszélném, a könnyű pénz időszaka lejárt. De ha ennek ellenére valakinek továbbra is bejön ez a szellemileg igen kemény, komoly versenyszellemet, folyamatos önfejlesztést és nagy mentális erőt - értsd: varianciatűrést - kívánó, összességében tényleg nagy kihívást jelentő játék, akkor viszont igen is ebben is el lehet érni, hogy otthon ülve, főnök nélkül, a magad uraként, jelentős bevételed legyen, pláne egy magyar fizuhoz mérten.
    kohagyma and Pablitofelezer like this.

  10. #50
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 05. 21.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Az óra lényege az volt, hogy a hibás leosztásokat vegyük át. Az, hogy NL20-on meg Nl50-en mennyi pénzt lehet keresni kerek perec, megéri-e stb.
    1. Én Nl5-ről indultam a csoportban, szinte totál nulláról, tudásom teljesen minimális volt, alap mondhatni. A csoportban rengeteget tanultam eddig is és ezután is, amit egyénileg sokkal nehezebb lett volna kivitelezni ebben biztos vagyok.
    2. Itt hosszútávon kell gondolkozni, illetve nem az hogy adott állapotban, adott limiten most aztán ennyit keresel annyit keresel. Ha csak a pénzre figyel az ember, akkor menjen tanuljon egy szakmát, aztán csinálja, megkapja a pénzét, örüljön neki.

    Üdv,
    Canton
    Utoljára módosítva: KingCanton által: 2020. 12. 23. 22:53
    banoster and kohagyma like this.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •