Oldal: 163 / 212 ElsőElső ... 63113153161162163164165173 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.621 - 1.630 (2119) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #1621
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A szeptemberi nyeremények a mai napon jóváírásra kerültek!


    Természetesen a novemberi race is gőzerővel robog, ráadásul masszív plusz EV-t kínál, átlagosan 21%-os extra rakebackket kínál, de akár 30% is elérhető!

    Az €1000-s fődíj €3850 euró rake-kel, a a €600-s díj pedig már €2000 rake-kel zsebre vágható!


    €3.000 Exkluzív Race November>>>


    Az ajánlatunkra legjobb deal garanciát vállalunk. A piacon ez a legjobb ajánlat, de ha mégis találnál jobbat, jelezd nekünk és mi kimatekozzuk neked a legjobb dealt a hálózatban.

  2. #1622
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Unibetes exkluzív race promóciónk decemberben is folytatódik: €3 000 értékű race promócióval várunk benneteket!


    A novemberi exkluzív Unibetes akadémiás race-en az átlagos extra visszatérítés várhatóan 13-14% körüli lesz, érdemes csatlakozni és decemberben is játszani!

    Unibet Poker terembemutató és regisztráció >>



    • €3 000 exkluzív race csak akadémiásoknak - részletek itt >>
    • akár 62% központi VIP program
    • €200 első befizetési bónusz + Unibet Open ticket + Freeroll ticketek


    Az Unibet ajánlatunkra legjobb deal garanciát adunk rá! Amennyiben máshol esetleg ennél jobbat találsz, vedd fel velünk a kapcsolatot és mi kimatekozzuk neked a lehető legjobb dealt hogy biztosan a legjobban járj.


    Kérdésed van? Itt tudod velünk felvenni a kapcsolatot >>

  3. #1623
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Amikor 3 percen múlik 8 millió forint betippeltem a mai adventi promoban Son-t a 16. percre, hát nem a 13.ban lőtte?
    Admin likes this.

  4. #1624
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A novemberi nyeremények a hétfőn jóváírásra kerültek!


    Természetesen decemberben is fut a jól megszokott exkluzív race, amelynek jelenlegi állását az alábbi linken tekinthetitek meg!

    €3.000 Exkluzív Race December>>>


    Az ajánlatunkra legjobb deal garanciát vállalunk. A piacon ez a legjobb ajánlat, de ha mégis találnál jobbat, jelezd nekünk és mi kimatekozzuk neked a legjobb dealt a hálózatban.

  5. #1625
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Unibetes exkluzív race promóciónk 2021 januárjában is folytatódik: €3 000 értékű race promócióval várunk majd benneteket!


    Unibet Poker terembemutató és regisztráció >>



    • €3 000 exkluzív race csak akadémiásoknak - részletek itt >>
    • akár 62% központi VIP program
    • €200 első befizetési bónusz + Unibet Open ticket + Freeroll ticketek


    Az Unibet ajánlatunkra legjobb deal garanciát adunk rá! Amennyiben máshol esetleg ennél jobbat találsz, vedd fel velünk a kapcsolatot és mi kimatekozzuk neked a lehető legjobb dealt hogy biztosan a legjobban járj.


    Kérdésed van? Itt tudod velünk felvenni a kapcsolatot >>

  6. #1626
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Ha regisztrálva vagytok nézzetek rá a bónusz fülre (böngészőben, cashiernél), én kaptam 25€ casht, no deposit, nem kér raket, vagy megforgatást se. Nem tudom, hogy az én rakem hiányzik-e a teremnek (átcuccoltam másik terembe), vagy mindenki/mások is kaptak-e. De nézzetek rá, hátha
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

  7. #1627
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha regisztrálva vagytok nézzetek rá a bónusz fülre (böngészőben, cashiernél), én kaptam 25€ casht, no deposit, nem kér raket, vagy megforgatást se. Nem tudom, hogy az én rakem hiányzik-e a teremnek (átcuccoltam másik terembe), vagy mindenki/mások is kaptak-e. De nézzetek rá, hátha
    Lehet csak téged akarnak visszacsalogatni, én havi 2k€+ raket termeltem majdnem minden hónapban tavaly, de csak kaszinóban/fogadáson felhasználható bónuszt kaptam
    (Mondjuk kaptam 2x 25 db slot pörgetést és bejött vele közel 100€.)
    SötétEgér likes this.

  8. #1628
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A decemberi nyeremények a hétfőn jóváírásra kerültek!


    Természetesen decemberben is fut a jól megszokott exkluzív race, amelynek jelenlegi állását az alábbi linken tekinthetitek meg!

    €3.000 Exkluzív Race Január>>>


    Az ajánlatunkra legjobb deal garanciát vállalunk. A piacon ez a legjobb ajánlat, de ha mégis találnál jobbat, jelezd nekünk és mi kimatekozzuk neked a legjobb dealt a hálózatban.

    Unibet Poker - Íme a PókerAkadémiás ajánlat - Legjobb deal garanciával!

    • €3,000 exkluzív cash race
    • akár 62% központi VIP program
    • €200 első befizetési bónusz + Unibet Open ticket + Freeroll ticketek



    Unibet Poker terembemutató és legjobb deal garancia>>>

  9. #1629
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 31.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Sziasztok,
    Augusztus 11.-én elkezdtem a teremben kb. 50 EUR-ból a játékot (a regisztrációm több éves és már előtte is játszottam, de cash outom nem volt) szeptember 15.-én úgy döntöttem utalok ki skrillre, ekkor felvettem a kapcsolatot az Unibet ügyfél szolgálattal, hogy milyen papírokra van szükség, hogy minden zökkenőmentesen menjen, mindent amit kértek elküldtem, de mivel kellett skrillről egy befizetés ezért ezt is megtettem, aztán itt jött az első pofára esés mert törölve lett, ekkor felvettem az Akadémiával a kapcsolatot, hogy ez mégis mi, kb 1 hónap után kaptam választ, hogy pedig rendben van minden a számlámmal ekkor megkíséreltem ismét a kiutalást, ekkor ismételten törölve lett. Ezután megint beszéltem az Unibet ügyfél szolgálattal, ahol azt mondták mindenféle indok nélkül, hogy csak banki átutalással fogom megkapni a pénzem. Ekkor úgy voltam vele, hogy akkor még várunk a dologgal és építkezünk tovább. A tegnapi napon valamiért nem engedett semmire sem regisztrálni ezáltal kicsit nyugtalan lettem és felvettem ismét az ügyfél szolgálattal a kapcsolatot ahol mondták minden rendben van csak átmeneti a dolog, de ha már beszéltem velük ismét rákérdeztem erre a Skrilles dologra, ahol a hölgy nagyon szépen levezette, hogy be kéne fizetnem skrillől és azt az összeget meg kell forgatnom és akkor utána zöld lámpa és mehet a cash out ( ami már akkor büdös volt, mert ebben mi a logika rakelek a hónapok alatt több ezer eurot most meg fizessek be minimum 12eurot amit forgassak meg csak utána fogják elfogadni, hát ez LOL) na mindegy befizettem mert ezen már nem múlik. Ma ezt ismét megtettem és újra törlés. Ez már kezd egy Hofi kabaréra hasonlítani ! Ezek után mire számítsak vajon, banki átutalással vajon hozzá fogok jutni a pénzemhez vagy sem???

  10. #1630
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 29.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Hozzá. Velem hasonló volt a helyzet kb 1 hónapja. Évekkel ezelőtt Erste Visaról ment a be- és kiutalás. Aztán Skrillről befizettem, megforgattam, utaltam volna ki. Törölték, ügyfélszolgálat ugyanúgy hivatkozott, hogy bla-bla, csak Erstere megy, de ha beutalok még egyszer Skrillről, akkor menni fog. Megtettem, kiutalás ismét törölve. Megint ügyfélszolgálatnál reklamálok, és szerintük csak Erstere megy, Skrillre nem. Hivatkozok a kollégájával való beszélgetésre, és a szabályra, miszerint az utolsó beutalásra megy kiutalás, azt mondja a Tündérke, megkérdezi a főnökeit. 10 perc szünet, visszajön azzal, hogy "Az Unibet fenntartja a változtatás jogát". Frankó. Ez van, kiutaltam Erstere, kb. 2 és fél nap alatt megjött a pénz, szóval könnyen lehet, hogy neked sem lesz más megoldás.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •