Oldal: 689 / 709 ElsőElső ... 189589639679687688689690691699 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.881 - 6.890 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6881
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elvileg XE.com árfolyamán vált a PS.
    Az miért lehúzás?
    Lehet, hogy tévedtem. Milyen elegáns lett volna, ha csak kijavítod a helytelen infot, viszontkérdés nélkül, már-már durva is lett volna. Én mindenesetre már egyszer próbálkoztam ezzel, hogy starsra beteszek $-t vagy €-t, és a másik pénznemben veszem ki, úgy emlékszem, ráfaragtam. Abszolút van esély arra, hogy szarul emlékszem, egy csomó olyan hobbim volt fiatalon, ami állítólag nem tesz jót a memóriának.

  2. #6882
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2019. 09. 09.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elvileg XE.com árfolyamán vált a PS.
    Az miért lehúzás?
    Ha peldaul EURban fizetsz be es USD a pref currencyd starson, befizetesnel atvaltja es kevesebb USD kapsz ugyanannyi EURert, mintha EUR a pref currency es magadnak valtod a cashierban

  3. #6883
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Idézet Lyukszormok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha peldaul EURban fizetsz be es USD a pref currencyd starson, befizetesnel atvaltja es kevesebb USD kapsz ugyanannyi EURert, mintha EUR a pref currency es magadnak valtod a cashierban
    Ez meg tudom erősiteni. Valamiért ha nem a ps.eu-n éppen aktuális preffered currency-ben fizetsz be, akkor nagyon rossz árfolyamon váltja le a beizetett valutát a prefferedre. Viszont, ha a kliensben belül levő egyenleg -ből váltasz át másik valutára, akkor korrektől a xe.com középárfolyamon csinalja. Nem tudom, hogy miért van különbség. Furcsa. De megoldható, hogy ilyen esetben a befizetés előtt átállitod a preffereded, befizetsz, átváltod korretül a korábbi preffered devizára, majd vissza is állitod a prefferedet arra, amiben elvileg normálisan tartod a BRed.

    Amúgy engem meg ezzel a rollback szarsággal idegelnek ki. Ha valaki nem tudná, amennyiben egy adott évben fizettél be USD-t és EUR is a ps.eu-ra, akkor függetlenül, hogy milyen valutában adod meg a kifizetendő összeget Ők abban a valutában rakják vissza a kifizetendő értéket, amiben elvileg a legrégebbi még vissza nem rakott befizetés devizája volt (és persze itt is szar árfolyammal számolják át).

    Tehát pl. ha valaki ebben az évben befizetett összesen 5K $-t, és 3K €-t, de persze nem 2 lépésben ilyen sorrendben, hanem kisebb összegekben, felváltva hol USDben, hol EURban. Ők felgöngyölik ezen összegeket valutánként.

    És itt jön még egy további furcsaság, ha ez nem lenne elég Addig nem tudok a példában EUR-t cashoutolni (hiába váltanám át a feltöltéseimet EUR-ra és állitom át a prefferedet EUR-ra), és ezek után inditanék EUR cashoutot.
    Akkor is USDben rakná ki az összeget szarul váltva a megadott EUR cashout értéket, amig nem érem el a felgöngyölt USD befizetési összegel, megegyező mennyiségű USD-ben kirakott összeget, ami itt 5K USD.

    Annak ellenére, hogy a szabály szerint,amelyre hivatkoznak nem feltétlen a legrégebbi befizetésem mind USD, hanem akár dátumilag előbb voltak már EUR befizetések, akkor is előbb le kell tudnom a dátumilag később befizetett USD összegeket a cashout folyamán.

    Szerintem ez furcsa és nem tartom felétlen korrektnek. Hiszen nem tudsz olyan olyan valutát kirakni, amit akarsz éppen, annak ellenére, hogy kliensen belül viszont korrektül tudod váltani.
    És persze vagy live chat-től megkérdezed a rollback összegeidet valutánként, hogy képben legyél, vagy félúton le kell lönöd a cashout folyamatot, amikor kiirja, hogy milyen valutában akarja rendezni a cashoutot, mielőtt befejezed a folyamatot és esetleg nem abban, amilyen devizában feltételezted és szükséged lenne esetleg egy másik terembe befizetéshez...
    ewoksamurai likes this.

  4. #6884
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 25.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Otpről lehet felfizetni skrillre most így Jan1-el?
    SzTii likes this.

  5. #6885
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet Lyukszormok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Ez a bizonyos duplicate transaction, azaz hogy egy tranzakciót kétszer von le a számláról, még mindig "ilyen" gyakori a skrillnél? Nagyjából 1 hete használom újra a skrillt, természetesen a lehető legnagyobb tranzakciót duplázta be, véletlenül sem a pár ezres kártyás vásárlásokat, hanem a revolut feltöltést virtual carddal.
    Ugyanez nálam is most, pont a legnagyobb tranzakciónál.
    Megoldódott nálad? Mennyi idő mire visszaírták?

  6. #6886
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2019. 09. 09.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyanez nálam is most, pont a legnagyobb tranzakciónál.
    Megoldódott nálad? Mennyi idő mire visszaírták?
    Ha jol emlekszem, 2-3 nap volt, viszont vissza sem irtak, csak bezartak a "kerelmet" es rendbe hoztak.
    torzon likes this.

  7. #6887
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Van egy usd alapú accountom aminek már van eur fiókja is. A kért skrill kártyáról revolutra akartam utalni, de az usd oldalról akarta ahol kevés pénz van és én az eur-ról akarnám. Hol lehet ezt kicserélni? Át tudnám konvertálni, de akkor buknék 2%-ot

  8. #6888
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet Buytherest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy usd alapú accountom aminek már van eur fiókja is. A kért skrill kártyáról revolutra akartam utalni, de az usd oldalról akarta ahol kevés pénz van és én az eur-ról akarnám. Hol lehet ezt kicserélni? Át tudnám konvertálni, de akkor buknék 2%-ot
    Ezzel én is szívtam, és nekem azt mondta a support, hogy a kártya csak a main currencyben használható. Ami a nem main currency, azt merchantoknál tudod elhasználni. (+transferelni, kiutalni, stb. tudod, de annak is fee-je van)

  9. #6889
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Másnál is baszakszik a skrill?
    nem enged befizetni sehova, sms kód megjön meg emailben is de azt írja nem elérhető probálkozz máshogy.

  10. #6890
    Lelkes újonc csodapuki avatara
    Csatlakozott
    2017. 02. 23.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Neteller nem enged belépni, ha a jelszót végre elfogadja, akkor azt írja, hogy az sms-küldő szolgáltatásuk nem üzemel. Ezek egy cég ugyebár.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •