Oldal: 13 / 13 ElsőElső ... 3111213
Eredmény: 121 - 126 (126) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Intertops Poker

  1. #121
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Szia!

    Még decemberben futottam végig ezeket a köröket. 2 nap múlva megküldték a covidos levelet amit neked és utána még 8 nap volt amire meglett a dokumentum verify. Aztán vártam 2hetet és nem jött a pénz és kiderült, hogy amikor kérik a doksikat automatikusan cancelezik a kifizetést ezért újra kell kérni, kikértem megint utána már jött a szokásos 3nap után. Úgyhogy miután megjött a mail, hogy rendben vannak az irataid újra kell csinálni a withdrawal requestet.
    tompika and banoster like this.

  2. #122
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    az a kemény,mikor egy ilyen kis teremnél a 3 munkanapos kifizetésnél már hőbörgés van!
    el vagytok kényeztetve szerintem

  3. #123
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    [QUOTE=lourker;754627]Szia!

    Még decemberben futottam végig ezeket a köröket. 2 nap múlva megküldték a covidos levelet amit neked és utána még 8 nap volt amire meglett a dokumentum verify. Aztán vártam 2hetet és nem jött a pénz és kiderült, hogy amikor kérik a doksikat automatikusan cancelezik a kifizetést ezért újra kell kérni, kikértem megint utána már jött a szokásos 3nap után. Úgyhogy miután megjött a mail, hogy rendben vannak az irataid újra kell csinálni a withdrawal

    Nekem egy hónap volt amíg kiutaltak a pénzt
    tompika likes this.

  4. #124
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Köszönöm az infókat! Ezek szerint nem csak velem baszakodnak, hanem általános belassulás.

    Egyébként Juicy Stakes-ről van infója valakinek, hogy ott is ez megy, vagy ott gyorsabb a kifizetés?

  5. #125
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Idézet tompika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm az infókat! Ezek szerint nem csak velem baszakodnak, hanem általános belassulás.

    Egyébként Juicy Stakes-ről van infója valakinek, hogy ott is ez megy, vagy ott gyorsabb a kifizetés?
    Egy kutya

  6. #126
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Ma megkaptam én is a kiutalást!

Oldal: 13 / 13 ElsőElső ... 3111213

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •