Oldal: 1692 / 1746 ElsőElső ... 69211921592164216821690169116921693169417021742 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 16.911 - 16.920 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #16911
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 07. 27.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Idézet asafderg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyi.

    Húztam én is amíg lehetett

    https://www.youtube.com/watch?v=23D-...hannel=Randall
    fut a helper és 3ad annyit eszik a prociból ,

  2. #16912
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet Randall14 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    https://www.youtube.com/watch?v=23D-...hannel=Randall, ezzel próbáld meg nekem működik
    Örök hála.Úgy néz ki működik!


    GL! és még egyszer köszi
    Randall14 likes this.

  3. #16913
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 07. 27.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Örök hála.Úgy néz ki működik!


    GL! és még egyszer köszi
    nincs mit, én is örülök neki, utáltam enélkül, akadt meg sokkal lassabb, szabályosan idegesített a játék közben.

    ui.: az én béna hangom a vidiben
    ivanesz likes this.

  4. #16914
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 28.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás kifizetés

    Sziasztok!
    Én kb 2 éve Ukrajnábol játszom magyar számlával és idáig nem volt semmi probléma a kifizetéssel. Minap leutaltam egy kisebb összeget és PS sexuritytol kaptam egy üzenetet, hogy más helyről vagyok bejelentkezve felfüggsztik a kifizetésemet, írtam hogy igen Ukrajnábol jelentkeztem be és onnét is jatszanák jelenleg elküldöm passportom ha kell stb. Kaptam megint csak egy üzenetet:
    Hello

    While located in your country, you can legally play on our .EU platform. There are no restrictions imposed by our license when traveling.

    However, depending on the country of visit, you may need to follow the local online gaming regulations.

    You will not be able to play on .EU while in Ukraine.

    This location has its own local jurisdiction and regulated software. This means you will not be able to use your .EU account for real money play.

    You will need to follow the requirements of the regulations in Ukraine.

    Our Terms of Service make it clear that our services are not for use in jurisdictions where it is illegal to do so. We have players from a vast number of countries around the world, and it would be impossible for us to remain updated on the legal situation in every jurisdiction. So, we encourage our customers to familiarize themselves with local laws which apply to them before they begin to use our real money services.

    Please let us know once you are back to Hungary with legit logins to proceed with your withdrawal request.

    Thank you for your understanding and we're looking forward to your reply.

    KERDES: hogy tudtam akkor idáig fellépni .com ra ha eu s a számlám? idáig miért nem volt probléma? ésmi tévő legyek? megirom nekik, hogy hello visszamentem oszt már küldk is?

  5. #16915
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Country changet kell kérned és mivel minden supportos ügy lassú nem két nap lesz. Én most kb 10 napja várok. (UK-ból jöttem haza) ha átírták az accountod a COM-ra utána visszakapsz minden jogot az accountod felett. Vagy ahogy írták jelentkezz be Magyarországról és úgy indítsd a kifizetést. (Semmiképp ne használj VPN-t mert ha megszakad a kapcsolat akkor bukod az accountod)
    Én is tudtam UK-ból játszani sokáig az EU-s softwaren és csak egy supportos levél váltáskor derült ki a tartózkodási helyem. Lehet csak ritkán ellenőrzik, azóta viszont mindig amikor haza jövök hosszabb időre country changet kell kérnem. (Passport, utility bill stb..)
    Utoljára módosítva: sakkos000 által: 2021. 01. 26. 08:35

  6. #16916
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Az egészben az a legérdekesebb, hogy a cash poolban azért jelentős ukrán jelenlét is megtalálható. Szóval rake-t termelhetsz, a pénzedet elbukhatod, de pénzt nem vehetsz ki? Ráadásul a stars van meglepődve hogy mégis hogy képzeled... Azért én felvenném egy ukrán pro-val a kapcsolatot, nekik mi a tapasztalatuk ezügyben.

  7. #16917
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 28.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    A pénz vissza se került a számlámra. Ha vissza megyek Magyarországra írjak rájuk hogy folytassák a kifizetés"
    Nemes egyszerüseggel mi van ha írom nekik visszamentem folytassak, közbe nem. Kernenek iratokat meg azon gondolkozok közüzemit nem is tudok felmutatni mert semmi ilyen nincs nevemen, csak lakcímet esetleg
    daniboy jol mondod.... undorito
    Utoljára módosítva: perfectg2 által: 2021. 01. 27. 05:18

  8. #16918
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Írd nekik, hogy ott csak dolgozol.
    Ne azt, hogy ott élsz.
    Én is jártam már így.
    1-2 nap után utaltál is a pénzt.

  9. #16919
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet perfectg2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pénz vissza se került a számlámra. Ha vissza megyek Magyarországra írjak rájuk hogy folytassák a kifizetés"
    Nemes egyszerüseggel mi van ha írom nekik visszamentem folytassak, közbe nem. Kernenek iratokat meg azon gondolkozok közüzemit nem is tudok felmutatni mert semmi ilyen nincs nevemen, csak lakcímet esetleg
    daniboy jol mondod.... undorito
    Bankszámla kivonat is jó szerintem.

  10. #16920
    Va
    Va nem elérhető
    Tag Va avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Bekescsaba
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Le szeretném kérni a pokerstarstól az eddigi hand historijaimat, de direkt e-mail-re választ már nem adnak az automata válaszlevél szerint. A help centerben csak az utolsó 100 lekérését részletezik. Van valami mód mégis a kérésem teljesítésére?
    Eddig mentettem a gépre, de a winyóm elhalálozott sajnos :/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •