Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree4Likes
  • 3 Post By banoster
  • 1 Post By hokuszpoker

Téma: Érdekes póker partik - 2021. 01. 25

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2021. 01. 25

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Parti
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: UTG
    Kis vak: $0.5
    Nagy vak:




    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Én 1/2 pottal emeltem és buktam.
    Jaj! Jaj!
    Honnan tudhattam volna?

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Nekem a nagyobb bet jobban tetszik. Itt az SB-re kell optimalizálni a játékot. A BB stackjét még akkor sem biztos hogy elnyerjük ha van nála ász. A short BTN mindegy, ha van nála ász, akkor miénk a 39 USD. Viszont SB még deep, és ha csak negyedet emelünk, még a végén megmarad a stackje egy része nem?

  4. #4
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a nagyobb bet jobban tetszik. Itt az SB-re kell optimalizálni a játékot. A BB stackjét még akkor sem biztos hogy elnyerjük ha van nála ász. A short BTN mindegy, ha van nála ász, akkor miénk a 39 USD. Viszont SB még deep, és ha csak negyedet emelünk, még a végén megmarad a stackje egy része nem?
    Kizárt dolog, hogy egy fish drillt dobjon. Egy kis bettel még kaphatsz értéket gyengébb kombóktól is, és egyáltalán nem baj, ha riveren nincs meg az egyes spr, nem fog dobni az overbet push-ra sem, ha ásza van.
    illese, lumpi and zo6Hwf like this.

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 21.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Én megmondom őszintén, hogy szívem szerint a 3/4-ed potot nyomtam volna megcélozva az ászos kombinációkat, de valahogy éreztem , hogy a helyes válasz az 1/4-ed pot. A regnek meg szintén kellemetlen, ha az ász nála lapul.
    De persze az sem rossz, hogy bent tartjuk a gyenge, de call képes kombinációkat.

  6. #6
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Gondolkoztam az 1/4-en, de checkeltem. A flop száraz mint az avar és rainbow, ha valakinek van ásza, az úgy is be fog kerülni a végére, azonban nem 3beteltek így kisebb az esélye (na meg hogy már kint van 3 ász)
    Ha nincs ásza valakinek akkor a kézbepárokon kívül sok értelme nincs a megadásnak, max blöffcatchre jó, pont a fishek szoktak ilyenkor megijedni. Kis szerencsével valaki talál valamit a turn-ön majd riveren, ott már egy nagyobb bet/raise és riveren is agresszió.
    2014WSOP likes this.

  7. #7
    Tag Pablitofelezer avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 17.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    10bol10szer elcsekkelnem, mivel rajtunk egy eleg nagy hal ul hiaba kicsi az agresszioja illetve ha nincs asz, turnon szedjenek fel valami huzot. Abban az esetben ha kinntvan az asz akkor ugyis kiszedem a max valuet a hand-bol mivel ugy fogok sizeolni, hogy nagyjabol riverre komitedde tegyem es az eletbe nem fog herofoldolni egy hal drillt. Szerintem sokkal tobb ertek van a csekkben, ha jol sizeoljuk a turnt. Balanszolni meg tok folosleges egy ien felallas ellen..
    Utoljára módosítva: Pablitofelezer által: 2021. 02. 05. 11:18

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •