Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (29) összesen
Like Tree27Likes

Téma: Beszélgessünk a monsterekről.

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 03. 07.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Hát ha a monsterek úgy alakulnak ahogy elvárható nem is volna annyira rossz. de igen ,2 éve minden egyes alkalommal mikor leülök játszani, ez van. Elképzelhetőnek tartom hogy a szerencse nem mindenki mellett áll ott, vagy kimondottan balszerencsés embereknek, mint ahogy én is az vagyok ,nem való ez a játék. Ami igazán elszomorít, mert nekem a statisztikákból az jön át,hogy ha nem is nagy lábon, de a meglevő tudásom alapján, magyar viszonylatban vígan megélnék a pókerből... ehelyett mehetek dolgozni.... most ha a 2 napi $EV összeadom akkor 600$ ami kicsit több mint 515€.. egy hétvége alatt a tudásom alapján. míg valójában 12$ plusz... azért érthető hogy a nemlétezőm tele van? Úgy hogy dolgozni járok kb 500€-ért, és azt 2 nap alatt megkeresném ha csak a tudásom alapján jönne a lap. Mondhatjuk hogy nem csak a monsterekről szól... Na mindegy majd tartok kis pihenőt Köszönöm mindenkinek a kommenteket

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 05. 06.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Legalabb kitarto vagy
    Enemeth likes this.

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Három év a hosszútáv. Addig kell kibírni. Utána beesik, és magától jön kétnaponta az 500€. Igazából én a helyedben már kibírnám.
    Lefty Gekko likes this.

  4. #14
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 03. 07.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    MA is játszottam kicsit... 300 cg hand alapján ezek a mutatók...1 alkalommal leesett nekem a runner runner. 10 flushdrawból 7 nem jött 2x jött amikor amúgy is elől voltam, 1 pedig amikor húzóként játszottam. 2-3 outok 2 alkalommal nem jöttek mikor nekem kellett volna hogy segítsen, 3 alkalommal pedig leesett ellenem a 2 out... mindkétszer kk-val 33 és qq ellen. természetesen tegnap aa-val sikerült veszítenem kk ellen az is 2 out a 6-8 outos húzó pedig egyetlen alkalommal jött nekem. 3$ plusz..... kiábrándító... mindemelett elromlott a fék a kocsimon, tehát ma dolgozni se tudtam menni ****mylife

  5. #15
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet Enemeth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MA is játszottam kicsit... 300 cg hand alapján ezek a mutatók...1 alkalommal leesett nekem a runner runner. 10 flushdrawból 7 nem jött 2x jött amikor amúgy is elől voltam, 1 pedig amikor húzóként játszottam. 2-3 outok 2 alkalommal nem jöttek mikor nekem kellett volna hogy segítsen, 3 alkalommal pedig leesett ellenem a 2 out... mindkétszer kk-val 33 és qq ellen. természetesen tegnap aa-val sikerült veszítenem kk ellen az is 2 out a 6-8 outos húzó pedig egyetlen alkalommal jött nekem. 3$ plusz..... kiábrándító... mindemelett elromlott a fék a kocsimon, tehát ma dolgozni se tudtam menni ****mylife
    Ezek egyedi esetek. El sem tudom képzelni mit élsz át. Még jó, hogy velünk ezek nem történnek meg. Áldom is a Bicskeit.

    UI: Peti te vagy az?

  6. #16
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 20.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    a rengeteg laptalalkozas teljesen generalt, es nem random

    elo pokerben hetekig kene 24 oran at osztanom a lapokat hogy floppolt floss vs backdoor poker handeket lassak, Stars zoomon fel session is eleg ehhez

    AA preflop 3bb nyitas, 2 call flop A42

    nyitok 3/4ed potot, kapok 1 minraiset ratolom megadja A5o-val

    turn 6
    river 3

    na most Starso ez 100 ugyanilyen handen kb. megtortenik 30-40-szer az pedig irrealis hisz a nyeresi eselye az asz setnek floppon 90%+

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Kíváncsi vagyok, ha a top settel floppon 3bet overbet allin vágod, mivel várod, hogy kifizessen? Minden airjétől foldot akarsz?
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

  8. #18
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet peti29 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    elo pokerben hetekig kene 24 oran at osztanom a lapokat hogy floppolt floss vs backdoor poker handeket lassak, Stars zoomon fel session is eleg ehhez
    Akkor még nem osztottál eleget.

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Itt nekem egy fő kérdésem van. Mi a zivatart vársz tőlünk????? Megerősítsünk, hogy tökéletesen játszol, már rég NL 10000-en lenne a helyed, csak csalik a site, és ezért nem? Vagy egy tanácsot, hogy hisz te ostoba, tedd át az egeret a bal oldalra, és akkor mindjárt neked adja a lapot? Vagy mégis mit.

  10. #20
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tedd át az egeret a bal oldalra, és akkor mindjárt neked adja a lapot? Vagy mégis mit.
    Ezt a baloldali egeres trükköt nem is ismertem...
    csiga19794 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •