Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Karcsi...
  • 1 Post By Ocsi_Bacsi_UK

Téma: Érdekes póker partik - 2021. 02. 15

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2021. 02. 15

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Parti
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: CO
    Kis vak: $0.25
    Nagy vak: $0.50

    Nl50-es 6-max asztalon játszol, CO pozicióban AK lapokat kapsz. Az UTG fish (71/4, agr. 1.2) limpel amire egy átlagos regular (24/20, agr 2.5) MP pozícióból izolál. Mi 11 bb-ig 3 betelünk amit mindkét ellenfelünk megad. A flopra QAT lapok érkeznek. Mindkét ellenfél checkel, mi fél potot c-betelünk, a fish megad, míg a regulár dob. Turnre 3 lap érkezik, a fish újra check-kel. Rajtad a sor mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Ez egy könnyed újj-gyakorlat volt az előzőhöz képest:-)

  3. #3
    Újonc sikiboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Flop fél pot kevés ilyen playa ellen, addig akarjuk belapátolni a pénzt amíg fizet a hal. Legalább 2/3 potot betelnék.

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 05. 06.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    En is bet/fold vagyok itt, de azt meg lehet kerdezni mi az a "rengeteg" kombo amivel 2 utcat callolnak es gyongebb mint ak? Nekem vagy 3 eszembe jutott...
    bogeszmix likes this.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 08.
    Hely
    Vaskút
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet Karcsi... eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En is bet/fold vagyok itt, de azt meg lehet kerdezni mi az a "rengeteg" kombo amivel 2 utcat callolnak es gyongebb mint ak? Nekem vagy 3 eszembe jutott...
    Igen ez nekem is kérdés, hogy mi az a rengeteg amire a szerző gondol. Itt egy fish amivel tovább jön az KdKx, AJo, QAo, ATo, KJo és KJs. Nyílván a mi kártyánk némileg blokker az ő range-ével szemben, de hát itt azért nem fog a fish tönkremenni akármivel.

  6. #6
    Team Hero Ocsi_Bacsi_UK avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 17.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Idézet bogeszmix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen ez nekem is kérdés, hogy mi az a rengeteg amire a szerző gondol. Itt egy fish amivel tovább jön az KdKx, AJo, QAo, ATo, KJo és KJs. Nyílván a mi kártyánk némileg blokker az ő range-ével szemben, de hát itt azért nem fog a fish tönkremenni akármivel.
    Itt semmilyen par+drawt nem fog dobni, foleg ha nincs x/raise, akkor szinte minden lap ott lesz nala: AT,AJ,AK,QQ,TT,TJ,TK,QJ,QK,JJ,KK, fd-k, valoszinuleg valami hasonlo lesz a feltetelezett range, persze ez nagyban fugg a fish termeszetetol is. Turnon pedig meg a par+gs, par+gs+fd rangetol valuet szeretnenk nyerni, ezert egyertelmuen bet/fold itt a helyes valasz.
    bogeszmix likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •